Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - siedlecki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Gmina Siedlce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Luiza Marzęcka-Strzałek
      146 (1,90%)
    2. 1 Jan Osiej
      902 (11,71%)
    3. 3 Piotr Konrad Woźnica
      326 (4,23%)
    4. 5 Małgorzata Biaduń
      171 (2,22%)
    5. 6 Jacek Piotr Kuźniarski
      480 (6,23%)
    6. 4 Aldona Agata Rosa
      108 (1,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Piotr Krzysztof Naumiuk
      143 (1,86%)
    2. 2 Małgorzata Cepek
      857 (11,13%)
    3. 1 Sławomir Dariusz Piotrowski
      848 (11,01%)
    4. 3 Jadwiga Lucyna Prokurat
      331 (4,30%)
    5. 4 Małgorzata Zdunek
      289 (3,75%)
    6. 6 Leszek Borkowski
      557 (7,23%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zygmunt Jakub Wielogórski
      457 (5,93%)
    2. 2 Marek Plichta
      362 (4,70%)
    3. 3 Ewa Zielińska
      228 (2,96%)
    4. 6 Dariusz Zbigniew Stopa
      1 278 (16,59%)
    5. 5 Anna Małgorzata Stańczuk
      140 (1,82%)
    6. 4 Magdalena Wysocka
      80 (1,04%)

    Okręg 2

    Skórzec, Wodynie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grażyna Pietrak
      289 (5,21%)
    2. 3 Łukasz Alaba
      48 (0,87%)
    3. 5 Andrzej Satyła
      63 (1,14%)
    4. 4 Magdalena Miazga
      69 (1,24%)
    5. 2 Jacek Kluczek
      179 (3,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Edward Kokoszka
      927 (16,72%)
    2. 5 Marek Sulej
      211 (3,81%)
    3. 4 Jadwiga Będkowska
      304 (5,48%)
    4. 1 Marian Jerzy Sekulski
      732 (13,21%)
    5. 3 Grażyna Chraniuk
      582 (10,50%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Maria Szostek
      314 (5,66%)
    2. 3 Elżbieta Łastowska
      160 (2,89%)
    3. 5 Benon Kukla
      571 (10,30%)
    4. 1 Stanisław Kaliński
      691 (12,47%)
    5. 2 Michał Gajowniczek
      403 (7,27%)

    Okręg 3

    Kotuń, Mokobody, Suchożebry

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Karolina Danuta Centkowska
      22 (0,27%)
    2. 6 Jacek Maksymilian Szymański
      51 (0,63%)
    3. 2 Karol Wołosiewicz
      194 (2,38%)
    4. 7 Grzegorz Wacław Olszewski
      330 (4,05%)
    5. 4 Katarzyna Dmowska
      92 (1,13%)
    6. 1 Janusz Stanisław Ciok
      218 (2,68%)
    7. 3 Magdalena Aldona Paczóska
      602 (7,39%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Soszyńska
      560 (6,87%)
    2. 3 Dorota Todorska
      304 (3,73%)
    3. 6 Iwona Marianna Jastrzębska
      319 (3,92%)
    4. 1 Bartłomiej Kurkus
      991 (12,16%)
    5. 2 Witold Wiktor Kąkol
      575 (7,06%)
    6. 7 Jerzy Tadeusz Pawlik
      112 (1,37%)
    7. 4 Bogusław Waldemar Gruszka
      415 (5,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Grażyna Stolarzewska-Sierakowska
      813 (9,98%)
    2. 2 Jan Kuć
      810 (9,94%)
    3. 3 Józefa Marianna Rychlik
      495 (6,08%)
    4. 4 Wiesław Stanisław Klimek
      130 (1,60%)
    5. 5 Agnieszka Woźny
      189 (2,32%)
    6. 6 Daniel Polkowski
      774 (9,50%)
    7. 7 Justyna Poboży
      152 (1,87%)

    Okręg 4

    Korczew, Mordy, Paprotnia, Przesmyki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grzegorz Koryciński
      107 (1,72%)
    2. 4 Katarzyna Wiktoria Sawicka
      30 (0,48%)
    3. 5 Elżbieta Małgorzata Pazik
      18 (0,29%)
    4. 6 Kamil Pawłowski
      112 (1,81%)
    5. 1 Stanisław Jan Ładziak
      382 (6,16%)
    6. 2 Jolanta Stańczuk
      187 (3,01%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Iwona Agnieszka Kryńska
      319 (5,14%)
    2. 4 Teresa Kozos
      403 (6,50%)
    3. 6 Ewa Elżbieta Jarocka
      460 (7,42%)
    4. 3 Grzegorz Miezianko
      700 (11,28%)
    5. 2 Wojciech Łęczycki
      314 (5,06%)
    6. 1 Marek Gorzała
      712 (11,48%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jolanta Franczuk
      588 (9,48%)
    2. 6 Sławomir Sylwester Orzyłowski
      204 (3,29%)
    3. 5 Ewa Kamińska
      156 (2,51%)
    4. 1 Piotr Dymowski
      901 (14,53%)
    5. 4 Jolanta Krystyna Wakulińska
      231 (3,72%)
    6. 3 Mieczysław Stanisław Ślaz
      379 (6,11%)

    Okręg 5

    Domanice, Wiśniew, Zbuczyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Renata Agata Waszkiewicz
      40 (0,47%)
    2. 2 Sławomir Orzyłowski
      175 (2,04%)
    3. 5 Wojciech Maciej Jurzyk
      235 (2,74%)
    4. 3 Beata Maria Rybaczewska
      223 (2,60%)
    5. 1 Jacek Maciej Izdebski
      480 (5,59%)
    6. 7 Bartosz Przemysław Kurowski
      171 (1,99%)
    7. 6 Martyna Jastrzębska
      179 (2,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kazimierz Prochenka
      1 046 (12,18%)
    2. 2 Antoni Marian Wiszniewski
      585 (6,81%)
    3. 5 Maria Teresa Konstańczuk
      475 (5,53%)
    4. 3 Grzegorz Józef Pomikło
      647 (7,53%)
    5. 4 Wojciech Biarda
      790 (9,20%)
    6. 6 Małgorzata Maria Dymecka
      528 (6,15%)
    7. 7 Marlena Anna Paczek
      407 (4,74%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Adam Górka
      294 (3,42%)
    2. 3 Małgorzata Borkowska
      212 (2,47%)
    3. 7 Beata Małgorzata Sieczkiewicz
      250 (2,91%)
    4. 6 Agata Cisak
      178 (2,07%)
    5. 4 Tomasz Jan Miszta
      910 (10,60%)
    6. 1 Andrzej Bogdan Wróbel
      545 (6,35%)
    7. 5 Dariusz Ignacy Młynarczyk
      218 (2,54%)