Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Regimin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Adama Rzewuskiego, ul. Graniczna, ul. Hipolita Marczewskiego, ul. Ignacego Mościckiego, ul. Jadwigi Kamińskiej, ul. Wincentego Gutkowskiego, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. Władysława Kubickiego.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Sosnowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (36,31%)

    Joanna Zjadewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"

    41 (22,91%)

    Alicja Olszewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (40,78%)

    Okręg 2

    SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Michała Bojanowskiego, Józefa Brudzińskiego, ul. Heleny Dobrzynieckiej, ul. Księdza Hipolita Waśniewskiego, ul. Ojca Damiana Wojtyski, ul. Władysława Oleksiaka, ul. Anieli Radzickiej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioletta Zadrożna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    74 (40,22%)

    Józef Michał Mysiakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"

    91 (49,46%)

    Maciej Pielech

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    19 (10,33%)

    Okręg 3

    SOŁECTWO: GRZYBOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Miechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    117 (44,83%)

    Jacek Sławomir Kraśniewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (16,09%)

    Jakub Wielechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"

    102 (39,08%)

    Okręg 4

    SOŁECTWO: KLICZKI, LEKÓWIEC, MOŚCICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Czarnewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    64 (58,72%)

    Jan Jarosław Tamowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (41,28%)

    Okręg 5

    SOŁECTWO: KĄTKI, KLICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Betliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    89 (56,33%)

    Grzegorz Jackowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (25,32%)

    Izabela Skoneczna

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (18,35%)

    Okręg 6

    SOŁECTWO: KOZDROJE-WŁOSTY, SOŁECTWO: TARGONIE, TRZCIANKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Owczarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    81 (42,41%)

    Miłosz Seweryn Cicholski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (22,51%)

    Stanisław Daszczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (35,08%)

    Okręg 7

    SOŁECTWO: LEKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Barański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    127 (73,41%)

    Mariusz Gross - Dolecki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    11 (6,36%)

    Agnieszka Bąkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"

    35 (20,23%)

    Okręg 8

    SOŁECTWO: ZEŃBOK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Wojciech Perkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    31 (20,13%)

    Danuta Maria Stępska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (14,94%)

    Jacek Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"

    77 (50,00%)

    Joanna Olszewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (14,94%)

    Okręg 9

    SOŁECTWO: JARLUTY DUŻE, JARLUTY MAŁE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Sowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    78 (45,61%)

    Paweł Kurzęcki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (54,39%)

    Okręg 10

    SOŁECTWO: KARNIEWO, PRZYBYSZEWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Stanisław Dudziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    67 (44,37%)

    Michał Adam Kwaśniewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    4 (2,65%)

    Grzegorz Jaroszewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (52,98%)

    Okręg 11

    SOŁECTWO: PNIEWO-CZERUCHY, PNIEWO WIELKIE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Zabiegałowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    96 (48,24%)

    Janusz Szymon Kwasiborski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (40,70%)

    Bogusław Staszewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    22 (11,06%)

    Okręg 12

    SOŁECTWO: PAWŁOWO, PAWŁÓWKO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    103 (54,21%)

    Arkadiusz Wenda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (27,37%)

    Wanda Kupniewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (18,42%)

    Okręg 13

    SOŁECTWO: SZULMIERZ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Romanowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (32,99%)

    Marcin Sobecki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    48 (24,74%)

    Jacek Dziąba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    82 (42,27%)

    Okręg 14

    SOŁECTWO: KALISZ, LIPA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Majewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (65,38%)

    Hanna Ewa Ładzińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (34,62%)

    Okręg 15

    SOŁECTWO: KOZICZYN, RADOMKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Dyonizy Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"

    69 (33,82%)

    Dariusz Czesław Muszyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (52,45%)

    Klaudia Zofia Cienkus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"

    28 (13,73%)