Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Skąpe

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Błonie, Węgrzynice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Sworek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    19 (13,97%)

    Jerzy Ryszard Pawelski

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    117 (86,03%)

    Okręg 2

    Cibórz nr 1, nr 2, nr 4, nr 6, nr 10, nr 14, nr 15, nr 22, nr 39, nr 40, nr 41, nr 42, nr 54, nr 56, nr 59, nr 60, nr 62, nr 74, nr 48 - 50 (ZOL), Cząbry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Beata Bronisz

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    116 (74,36%)

    Zbigniew Jan Sinkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (25,64%)

    Okręg 3

    Cibórz nr 17, nr 18, nr 19, nr 20, nr 21, nr 31, nr 32, nr 33, nr 34, nr 35, nr 36, nr 37, nr 77

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Stanisław Kuźmicz

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    146 (85,88%)

    Beata Walkowiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (14,12%)

    Okręg 4

    Cibórz nr 26, nr 27, nr 28, nr 29, nr 30, Międzylesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Agnieszka Kasprzak

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Podła Góra, Zawisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Leon Kantek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    85 (56,29%)

    Krzysztof Szymczak

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    31 (20,53%)

    Michał Stachowiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (23,18%)

    Okręg 6

    Radoszyn od nr 1 do nr 68

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Mirosław Dauksza

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Radoszyn od nr 69 do nr 77, Darnawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Olszewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    94 (51,93%)

    Mirosław Faber

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (48,07%)

    Okręg 8

    Kalinowo, Niesulice, Złoty Potok

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Paweł Roskowiński

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    69 (89,61%)

    Adam Filip Dmytriak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    8 (10,39%)

    Okręg 9

    Ołobok: ul. Wojciechowskiego od nr 1 do nr 9, ul. B. Chrobrego od nr 25 do nr 27, ul. Kościelna, ul. Leśna, Łąkie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Teresa Świątczak

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    100 (70,92%)

    Izabela Anna Szymańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (29,08%)

    Okręg 10

    Ołobok: ul. Wojciechowskiego od nr 10 do nr 48, ul. B. Chrobrego od nr 1 do nr 24, ul. Kolonia, ul. Strumykowa, ul. Zabużańska, ul. Łąkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Kałużny

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    98 (81,67%)

    Krzysztof Jesiołkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (18,33%)

    Okręg 11

    Ołobok: ul. Wojciechowskiego 49 - 70, ul. Krośnieńska, ul. Sportowa, ul. Mała, ul. Polna, ul. Nadbrzeżna, ul. Borowska, ul. Słoneczna, ul. Akacjowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Daniel Derejczyk

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    103 (85,83%)

    Marek Marcin Karolak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (14,17%)

    Okręg 12

    Niekarzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Krzysztof Kulka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (20,96%)

    Benita Anna Robińska

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    45 (26,95%)

    Damian Brzuśnian

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (11,98%)

    Krzysztof Niemyt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018

    67 (40,12%)

    Okręg 13

    Pałck

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Krzysztof Stańczak

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Rokitnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Michał Obuchanicz

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Kaliszkowice, Przetocznica, Skąpe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Zawiślak

    KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

    0 (0,00%)