Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Połczyn-Zdrój

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Połczyn-Zdrój-ulice: Krótka, Mieszka I, Miodowa, Nowa, Strażacka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wojciech Marcin Halec
      297 (54,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcela Magdalena Rojek
      73 (13,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Kawicz-Żabska
      91 (16,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Tadeusz Goliński
      84 (15,41%)

    Okręg 2

    Połczyn-Zdrój-ulice: Browarna, Cmentarna, Graniczna, Krucza, Piwna, Solankowa, Sportowa, Szczecinecka, Warszawska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Bożena Sulejewska
      83 (25,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Robert Jacek Dośpiał
      108 (33,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Artur Konicki
      56 (17,45%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zenon Jan Darosz
      74 (23,05%)

    Okręg 3

    Połczyn-Zdrój-ulice: Chopina, Jana Pawła II, Kolejowa, Polna, Traugutta.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Narcyza Zielińska
      163 (42,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Emilia Mazur
      116 (30,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Andrzej Napierała
      36 (9,45%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Jerzy Lubasiński
      66 (17,32%)

    Okręg 4

    Połczyn-Zdrój-ulice: Plac Tysiąclecia PP, Staszica, Wąska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wiesława Orłowska
      51 (15,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Franciszek Pilip
      69 (21,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ireneusz Witold Kławsiuć
      47 (14,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Świebodzki
      123 (37,50%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Gasek
      38 (11,59%)

    Okręg 5

    Połczyn-Zdrój-ulice: Młyńska, Reymonta, Słoneczna, Wojska Polskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Cezary Marek Makowski
      150 (30,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Modzelewski
      169 (34,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Jarosław Fąfara
      73 (14,72%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Wesołowski
      104 (20,97%)

    Okręg 6

    Połczyn-Zdrój-ulice: Demokracji, Grunwaldzka, Kilińskiego, Mariacka, Targowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Janusz Podpora
      181 (46,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Roman Michał Niemir
      65 (16,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Kołłek
      74 (18,97%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Jankowski
      70 (17,95%)

    Okręg 7

    Połczyn-Zdrój-ulice: 5 Marca, Armii Krajowej, Dolna, Szpitalna, Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Moniuszki, Parkowa, Plac Orła Białego, Plac Wolności, Powstańców Warszawskich, Rynkowa, Wilcza, Zamkowa, Zdrojowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Stefan Jacewicz
      251 (58,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Skrzypiec
      95 (22,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Zofia Zdeb-Bartkowiak
      81 (18,97%)

    Okręg 8

    Połczyn-Zdrój-ulice: Batalionów Chłopskich, Bł. Adolfa Kolpinga, Bolesława Chrobrego, Gdańska, Kazimierza Wielkiego, Kołobrzeska, Koszalińska, Mickiewicza, Ogrodowa, Okrzei, Rzemieślnicza, Wiejska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ryszard Tadeusz Sindalski
      156 (36,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Antoni Okuniewicz
      46 (10,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Jerzy Nowak
      133 (31,15%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogusław Adam Ogorzałek
      92 (21,55%)

    Okręg 9

    Gmina Połczyn–Zdrój: Sołectwo Buślary: Buślary, Buślarki, Łężek, Nowe Ludzicko, Przyrówko; Sołectwo Ogartowo: Ogartowo; Sołectwo Przyrowo: Przyrowo, Dziwogóra.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zbigniew Eugeniusz Nowakowski
      106 (27,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Olga Stefania Grzelak
      107 (27,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Kamil Witkowski
      76 (19,69%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Alicja Maria Hancyk
      97 (25,13%)

    Okręg 10

    Gmina Połczyn–Zdrój: Sołectwo Bronowo: Bronowo, Bronówko, Brzozowica, Grabno, Imienko, Jaźwiny, Karwie, Skarbimierz; Sołectwo Czarnkowie: Czarnkowie, Milice; Sołectwo Gaworkowo: Gaworkowo, Jelonki; Sołectwo Ogrodno: Ogrodno, Ogartówko, Połczyńska, Popielewice; Sołectwo Zajączkowo: Zajączkowo, Głażówka, Międzyborze, Ostrowąs, Plebanówka, Widów; Sołectwo Zajączkówko: Zajączkówko, Borucino, Rzęsna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mariusz Stanisław Rutkowski
      126 (35,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grzegorz Izydor Brzeziński
      113 (31,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Barbara Krystyna Jakóbowska
      47 (13,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Mroziak-Bogusz
      72 (20,11%)

    Okręg 11

    Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Redło: Redło, Strosławiec.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grażyna Beata Hostyńska
      115 (29,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Białek
      87 (22,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Skowron
      110 (28,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Emil Bućko
      77 (19,79%)

    Okręg 12

    Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Łęgi: Łęgi; Sołectwo Sucha: Sucha, Borkowo; Sołectwo Szeligowo: Szeligowo, Gromnik, Zdroiska; Sołectwo Wardyń Górny: Wardyń Górny, Wardyń Dolny, Żołędno.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jarosław Mariusz Król
      129 (39,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Tokarski
      93 (28,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Radosław Adam Lendas
      107 (32,52%)

    Okręg 13

    Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Gawroniec: Gawroniec, Grzybnica, Słowianki; Sołectwo Lipno: Lipno, Kłokowo; Sołectwo Nowe Resko: Nowe Resko, Stare Resko, Kapice; Sołectwo Toporzyk: Toporzyk, Dobino, Kłokówko, Nowe Borne, Nowy Toporzyk.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zofia Wysoczańska
      83 (27,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Robert Pilip
      99 (32,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Norbert Piotr Mazurkiewicz
      87 (28,43%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Sielicki
      37 (12,09%)

    Okręg 14

    Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Brusno: Brusno, Karsin, Kocury; Sołectwo Kołacz: Kołacz, Niemierzyno, Kołaczek, Zaborze, Sękorady; Sołectwo Popielewo: Popielewo, Brzękowice, Pasieka, Zdroje, Popielewko, Popielawy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Józef Gąska
      135 (29,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Adam Andrzej Słabkowski
      297 (65,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jakub Weksej
      21 (4,64%)

    Okręg 15

    Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Bolkowo: Bolkowo; Sołectwo Tychówko: Tychówko; Sołectwo Łośnica: Łośnica, Łąkówko; Sołectwo Ostre Bardo: Ostre Bardo.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Cezary Smoleński
      81 (26,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Edmund Gradzik
      117 (38,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Łukasz Matuszak
      109 (35,50%)