Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mysłowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dzielnice: Piasek, Stare Miasto, Mysłowice-Centrum

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Wojciech Brzozowski
      61 (1,02%)
    2. 2 Beata Mariola Pyka
      40 (0,67%)
    3. 4 Wojciech Jerzy Pawlik
      25 (0,42%)
    4. 5 Anna Urszula Wieczorek
      31 (0,52%)
    5. 3 Mateusz Krzysztof Tabak
      14 (0,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Magdalena Teresa Jaromin
      84 (1,40%)
    2. 6 Dariusz Józef Strzoda
      141 (2,35%)
    3. 7 Jacek Klimas
      237 (3,96%)
    4. 2 Irena Maria Zdój
      158 (2,64%)
    5. 4 Roman Dariusz Zieliński
      60 (1,00%)
    6. 1 Marta Ewa Górna
      756 (12,62%)
    7. 3 Leszek Marek Filarski
      147 (2,45%)

    KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Eliza Bogumiła Szewczyk
      11 (0,18%)
    2. 2 Rudolf Karol Hodalski
      38 (0,63%)
    3. 1 Jan Krzysztof Wajant
      149 (2,49%)
    4. 3 Ewa Barbara Bień
      106 (1,77%)
    5. 7 Danuta Janina Wacławowicz
      21 (0,35%)
    6. 5 Yuriy Fomin
      38 (0,63%)
    7. 6 Maria Joanna Hodalska
      36 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Kozłowska
      238 (3,97%)
    2. 3 Agnieszka Lasocka
      312 (5,21%)
    3. 1 Zbigniew Augustyn
      457 (7,63%)
    4. 6 Bogdan Jan Sroka
      81 (1,35%)
    5. 7 Teodor Jan Hernas
      95 (1,59%)
    6. 4 Piotr Maksymilian Grawecki
      157 (2,62%)
    7. 5 Kinga Zdaniewska
      54 (0,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Mirosław Styczeń
      474 (7,91%)
    2. 1 Wojciech Stanisław Chmiel
      740 (12,35%)
    3. 4 Kamila Małgorzata Grabolus
      137 (2,29%)
    4. 3 Agnieszka Maria Harmata
      354 (5,91%)
    5. 6 Mateusz Bartosz Żołnowski
      175 (2,92%)
    6. 5 Katarzyna Monika Jendrysko-Jamrozik
      78 (1,30%)
    7. 7 Radosław Paweł Kwietniewski
      253 (4,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sylwia Marzena Osmańska
      44 (0,73%)
    2. 1 Mateusz Jerzy Zbiciak
      49 (0,82%)
    3. 3 Beata Węgiel
      26 (0,43%)
    4. 4 Anna Iwona Rosikoń
      31 (0,52%)
    5. 5 Krzysztof Andrzej Buchalik
      9 (0,15%)
    6. 7 Halina Gabriela Magdziorz
      55 (0,92%)
    7. 6 Jarosław Maciej Pytel
      18 (0,30%)

    Okręg 2

    Dzielnice: Janów Miejski-Ćmok, Szopena-Wielka Skotnica, Bończyk-Tuwima

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Adam Spałek
      30 (0,32%)
    2. 1 Arkadiusz Witold Przybyłka
      145 (1,56%)
    3. 5 Urszula Barbara Michalak
      24 (0,26%)
    4. 6 Adam Józef Goj
      6 (0,06%)
    5. 4 Wacław Sikora
      53 (0,57%)
    6. 7 Izabella Anna Dulińska-Macuda
      18 (0,19%)
    7. 3 Aleksandra Barbara Szumilas
      57 (0,61%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Anna Aleksandra Kaczmarzyk
      450 (4,85%)
    2. 3 Izabela Monika Sanhen
      382 (4,12%)
    3. 4 Aneta Joanna Pasiut
      343 (3,70%)
    4. 7 Rafał Piotr Kalinowski
      194 (2,09%)
    5. 8 Tomasz Roman Katan
      119 (1,28%)
    6. 6 Jadwiga Szweda
      138 (1,49%)
    7. 2 Sebastian Dominik Roncoszek
      934 (10,07%)
    8. 1 Wiesław Sylwester Tomanek
      833 (8,98%)
    9. 5 Piotr Dariusz Kasperski
      310 (3,34%)

    KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Eugeniusz Łukaszek
      296 (3,19%)
    2. 2 Anna Irena Padlewska
      82 (0,88%)
    3. 4 Paweł Piotr Gomóła
      73 (0,79%)
    4. 7 Anna Maria Baron
      33 (0,36%)
    5. 3 Karolina Judyta Kozioł-Mospinek
      181 (1,95%)
    6. 5 Marzena Maria Filipowska
      21 (0,23%)
    7. 6 Łukasz Antoni Galiński
      72 (0,78%)
    8. 8 Mateusz Marek Zawiślak
      53 (0,57%)
    9. 9 Zbigniew Zduniak
      119 (1,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Wiesław Papaj
      1 120 (12,07%)
    2. 2 Bernadeta Halina Berzowska
      242 (2,61%)
    3. 7 Marcin Zdzisław Łęczycki
      88 (0,95%)
    4. 5 Andrzej Ryszard Cegiełka
      73 (0,79%)
    5. 3 Józef Zajkowski
      220 (2,37%)
    6. 4 Agnieszka Grażyna Sorek
      137 (1,48%)
    7. 6 Magdalena Maria Nowakowska
      93 (1,00%)
    8. 8 Roksana Anita Sroka
      83 (0,89%)
    9. 9 Grzegorz Mariusz Marx
      144 (1,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Jan Dombek
      457 (4,93%)
    2. 2 Sandra Małgorzata Jędrzejas
      456 (4,91%)
    3. 4 Aneta Anna Pomykało
      80 (0,86%)
    4. 3 Magdalena Olga Wawrzyniuk
      172 (1,85%)
    5. 6 Andrzej Henryk Filus
      141 (1,52%)
    6. 9 Sebastian Jarosław Broda
      205 (2,21%)
    7. 8 Borys Jakub Baranowski
      29 (0,31%)
    8. 7 Marta Monika Dela-Breitbeck
      68 (0,73%)
    9. 5 Beata Ewa Mazurkiewicz
      83 (0,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Daria Barbara Umańska
      46 (0,50%)
    2. 7 Danuta Barbara Kozłowska-Makóś
      30 (0,32%)
    3. 8 Dawid Eugeniusz Stolarczyk
      11 (0,12%)
    4. 1 Karol Adam Kaszek
      65 (0,70%)
    5. 5 Krzysztof Marcin Kryta
      18 (0,19%)
    6. 3 Tadeusz Adam Dżedzyk
      91 (0,98%)
    7. 4 Urszula Krystyna Krok
      53 (0,57%)
    8. 2 Krzysztof Marian Knapik
      107 (1,15%)

    Okręg 3

    Dzielnice: Brzęczkowice i Słupna, Brzezinka, Morgi

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Janusz Stopa
      98 (1,25%)
    2. 3 Anna Maria Stachowiak
      20 (0,25%)
    3. 4 Mateusz Andrzej Skrycki
      17 (0,22%)
    4. 5 Sabina Maria Fabryczny
      51 (0,65%)
    5. 2 Andrzej Hieronim Skrycki
      14 (0,18%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Krystyna Iwona Bajer
      168 (2,14%)
    2. 5 Aleksandra Anna Folek
      228 (2,91%)
    3. 1 Jacek Antoni Szołtysek
      530 (6,76%)
    4. 3 Marcin Kacper Stroński
      250 (3,19%)
    5. 2 Joanna Magdalena Pniok
      502 (6,40%)
    6. 4 Jerzy Jan Sorek
      334 (4,26%)
    7. 7 Mateusz Oskar Obrzut
      168 (2,14%)

    KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Teresa Mazurek
      33 (0,42%)
    2. 1 Edward Augustyn Lasok
      379 (4,83%)
    3. 2 Teresa Weronika Bialucha
      345 (4,40%)
    4. 3 Urszula Teresa Rasek
      178 (2,27%)
    5. 7 Rafał Adam Myrda
      185 (2,36%)
    6. 4 Małgorzata Barbara Siupka
      213 (2,72%)
    7. 6 Piotr Artur Oczkowski
      46 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maria Daniela Gruca
      44 (0,56%)
    2. 7 Błażej Przemysław Grela
      208 (2,65%)
    3. 6 Mateusz Paweł Wildner
      79 (1,01%)
    4. 1 Robert Patryk Patałąg
      701 (8,94%)
    5. 4 Elżbieta Wanda Bartodziej
      64 (0,82%)
    6. 2 Aleksandra Ewa Szwajcok
      327 (4,17%)
    7. 3 Grzegorz Piotr Sałata
      498 (6,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Jacek Wójtowicz
      1 038 (13,23%)
    2. 5 Adrian Dominik Panasiuk
      378 (4,82%)
    3. 2 Wojciech Łukasz Szelest
      238 (3,03%)
    4. 4 Magdalena Urszula Warchoł
      35 (0,45%)
    5. 3 Katarzyna Helena Polok-Marcol
      159 (2,03%)
    6. 7 Krzysztof Domarus
      65 (0,83%)
    7. 6 Iwona Anna Delimata
      80 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Witold Bieroń
      19 (0,24%)
    2. 5 Zuzanna Aleksandra Kiwic
      15 (0,19%)
    3. 4 Marta Maria Zandecka
      14 (0,18%)
    4. 3 Marianna Raczkowska
      27 (0,34%)
    5. 1 Rafał Piotr Musiał
      97 (1,24%)

    Okręg 4

    Dzielnice: Larysz-Hajdowizna, Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice, Wesoła, Ławki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Gabriela Halina Błaut
      71 (0,89%)
    2. 2 Jacek Roman Rembierz
      39 (0,49%)
    3. 3 Monika Izabela Gwóźdź-Flasza
      22 (0,28%)
    4. 4 Mateusz Stanisław Świątek
      37 (0,47%)
    5. 5 Bartłomiej Janusz Szumilas
      19 (0,24%)
    6. 6 Małgorzata Anna Kraśniewska
      12 (0,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Piotr Mikuła
      468 (5,89%)
    2. 3 Maria Barbara Krutysza
      626 (7,88%)
    3. 4 Hanna Katarzyna Kuligowska
      128 (1,61%)
    4. 1 Antoni Paweł Zazakowny
      878 (11,05%)
    5. 6 Bogusława Małgorzata Mroczkowska
      112 (1,41%)
    6. 7 Renata Krystyna Polak
      211 (2,66%)
    7. 5 Agata Barbara Dyjas-Kuczka
      273 (3,44%)
    8. 8 Piotr Głowacki
      74 (0,93%)

    KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Józef Brzoska
      343 (4,32%)
    2. 2 Bartłomiej Mirosław Gruchlik
      128 (1,61%)
    3. 4 Krzysztof Jan Biolik
      386 (4,86%)
    4. 5 Anna Weronika Kozioł
      68 (0,86%)
    5. 6 Małgorzata Maria Manowska
      164 (2,06%)
    6. 3 Maria Barbara Musioł
      157 (1,98%)
    7. 7 Michał Paweł Urbańczyk
      261 (3,29%)
    8. 8 Tomasz Henryk Wrona
      219 (2,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sylwia Gabriela Wituła-Jedlińska
      104 (1,31%)
    2. 1 Mariusz Piotr Wielkopolan
      1 121 (14,11%)
    3. 4 Arkadiusz Józef Hajduła
      192 (2,42%)
    4. 3 Artur Marek Bula
      374 (4,71%)
    5. 6 Iwona Teresa Król
      72 (0,91%)
    6. 8 Dariusz Grzegorz Szymański
      148 (1,86%)
    7. 5 Jolanta Anna Jaroszewicz
      28 (0,35%)
    8. 7 Damian Daniel Długajczyk
      126 (1,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patrycja Magdalena Karwicka-Bogusz
      78 (0,98%)
    2. 3 Piotr Paweł Jankowski
      159 (2,00%)
    3. 1 Dariusz Eugeniusz Dębiec
      209 (2,63%)
    4. 2 Czesław Palka
      113 (1,42%)
    5. 5 Jerzy Joachim Stysz
      93 (1,17%)
    6. 8 Joanna Małgorzata Karp
      79 (0,99%)
    7. 6 Katarzyna Joanna Niedbałka
      105 (1,32%)
    8. 7 Krzysztof Antoni Ślązak
      46 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Damian Roman Szmist
      30 (0,38%)
    2. 1 Leszek Franciszek Kwit
      41 (0,52%)
    3. 6 Aneta Anna Szlachcic
      15 (0,19%)
    4. 4 Klaudia Anna Winiarska
      16 (0,20%)
    5. 2 Marian Franciszek Dolina
      65 (0,82%)
    6. 5 Karina Diana Woźniak
      15 (0,19%)
    7. 7 Agata Beata Brom
      20 (0,25%)