Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koło

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Akacjowa, Józefa Bema, Bogumiła, Cicha, Cisowa, Jarosława Dąbrowskiego, Harcerska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Krańcowa, Kręta, Leśna, Lipowa, Miłosna , Bernarda Buszy, Południowa, Józefa Poniatowskiego, Powstańców 1863r. , Północna, Słoneczna, Spokojna, Straszkowska , Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Wesoła, Wiatraczna, Wierzbowa, Wrzosowa, Zamkowa, Żytnia, Adama Asnyka, Jana Długosza, Michała Ostrowskiego, Grodzka, Jasna, Berka Joselewicza, Michała Kajki, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kuśnierska, Adama Mickiewicza, Nowowarszawska, Nowy Rynek, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Aleksandra Pułaskiego, Rzeźnicza, Sejmikowa, Starowarszawska, Stary Rynek, Wodna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego , Żelazna, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Józefa Chełmońskiego, Fryderyka Chopina, Diamentowa, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Hugo Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Koralowa, Kryształowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Łąkowa, Jana Matejki , Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Opalowa, Perłowa, Plac Gabriela Narutowicza, Emilii Plater, Mikołaja Reja, Rubinowa , Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Szafirowa, Szmaragdowa, 3 Maja, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Karola Buczka, Cegielniana, Marii Dąbrowskiej, Dąbska, Stanisławy Fleszarowej-Muskat, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Bolesława Leśmiana, Zofii Nałkowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Leopolda Staffa, Andrzeja Struga, Szkolna, Gabrieli Zapolskiej.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jan Włodarczyk
      31 (1,16%)
    2. 1 Teresa Mirosława Brzoska
      197 (7,40%)
    3. 2 Dominika Rosiak
      35 (1,31%)
    4. 7 Wiktor Sławomir Stroński
      21 (0,79%)
    5. 6 Jan Jacek Dziedziczak
      26 (0,98%)
    6. 4 Małgorzata Jęcka
      68 (2,55%)
    7. 5 Rafał Krzysztof Jankowski
      97 (3,64%)
    8. 8 Michał Jan Piasecki
      100 (3,76%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maciej Kujawa
      11 (0,41%)
    2. 3 Iwona Aniela Smolarkiewicz
      14 (0,53%)
    3. 4 Marianna Stanisława Milewska
      10 (0,38%)
    4. 7 Jarosław Stanisław Świder
      48 (1,80%)
    5. 2 Janusz Aleksander Miłowski
      75 (2,82%)
    6. 6 Bożena Grażyna Środowska
      18 (0,68%)
    7. 1 Ryszard Edmund Karolak
      65 (2,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Waldemar Edward Szymczak
      28 (1,05%)
    2. 1 Dorota Górnik
      55 (2,07%)
    3. 6 Henryk Janczak
      42 (1,58%)
    4. 4 Marta Katarzyna Łągiewczyk
      10 (0,38%)
    5. 2 Barbara Szperka
      43 (1,62%)
    6. 5 Sandra Maria Zaleska
      2 (0,08%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Józef Mokrzycki
      41 (1,54%)
    2. 6 Wojciech Jerzy Jabłoński
      47 (1,77%)
    3. 4 Teresa Maria Chodakowska
      12 (0,45%)
    4. 5 Ewa Zdzisława Czubatka
      24 (0,90%)
    5. 3 Wojciech Włodzimierz Gajewski
      33 (1,24%)
    6. 1 Urszula Wacława Pękacz
      233 (8,75%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Kaftan
      202 (7,59%)
    2. 7 Hanna Cieślak
      34 (1,28%)
    3. 8 Krzysztof Józef Bąkowski
      28 (1,05%)
    4. 5 Maciej Piątek
      59 (2,22%)
    5. 6 Michał Piotr Przybylski
      32 (1,20%)
    6. 4 Magdalena Fabisiak
      18 (0,68%)
    7. 3 Maciej Włodzimierz Bakalarczyk
      36 (1,35%)
    8. 2 Edyta Sławińska
      82 (3,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Katarzyna Karolina Adamczyk
      13 (0,49%)
    2. 2 Izabela Katarzyna Nuszkiewicz
      86 (3,23%)
    3. 6 Anna Kazimiera Olesińska
      8 (0,30%)
    4. 8 Krzysztof Jóźwiak
      28 (1,05%)
    5. 5 Joanna Agnieszka Kwiatkowska
      179 (6,72%)
    6. 1 Ewa Bożena Lewicka
      205 (7,70%)
    7. 3 Andrzej Cesarz
      218 (8,19%)
    8. 4 Robert Madaliński
      48 (1,80%)

    Okręg 2

    Ceramiczna, Garncarska, Sportowa, Aleksandra Zawadzkiego, Zduny, Zielona, aleja Czesława Freudenreicha , Władysława Broniewskiego, Toruńska 1 - 89, Zegarowa, Ignacego Paderewskiego, Kolejowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, PCK, Juliana Tuwima.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Wojtczak
      61 (2,91%)
    2. 3 Maria Bożena Gerwel
      30 (1,43%)
    3. 2 Henryk Jan Perzyński
      85 (4,05%)
    4. 4 Sławomir Grabowicz
      31 (1,48%)
    5. 5 Karolina Antkiewicz
      16 (0,76%)
    6. 6 Lidia Alagierska
      22 (1,05%)
    7. 7 Andrzej Tomasz Kaczorowski
      1 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marzena Majewska
      11 (0,52%)
    2. 1 Artur Piechalak
      20 (0,95%)
    3. 2 Jarosław Stanisław Gromadzki
      4 (0,19%)
    4. 5 Grażyna Franciszka Kowalczyk
      2 (0,10%)
    5. 4 Jadwiga Helena Antkiewicz
      4 (0,19%)
    6. 6 Wojciech Jan Maciejewski
      10 (0,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Zofia Słomkowska
      21 (1,00%)
    2. 2 Radosław Piotr Durski
      21 (1,00%)
    3. 3 Małgorzata Rutkowska
      69 (3,29%)
    4. 4 Kinga Wapińska - Beszczyńska
      22 (1,05%)
    5. 5 Krzysztof Młodawski
      9 (0,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Mariusz Sobolewski
      285 (13,59%)
    2. 1 Krzysztof Witkowski
      294 (14,02%)
    3. 3 Maria Jolanta Sokołowska
      42 (2,00%)
    4. 5 Karolina Karalus
      19 (0,91%)
    5. 2 Adrian Król
      160 (7,63%)
    6. 6 Marek Jerzy Kwarciński
      29 (1,38%)
    7. 4 Ida Maria Biłas
      19 (0,91%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Czesław Oleszkiewicz
      47 (2,24%)
    2. 4 Marzena Elżbieta Chmielewska
      14 (0,67%)
    3. 1 Robert Jacek Czerniejewski
      97 (4,63%)
    4. 3 Marek Józef Fabisiak
      33 (1,57%)
    5. 2 Zenona Aleksandra Kotleszka
      52 (2,48%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Antoni Mandziewski
      76 (3,62%)
    2. 7 Jarosław Kołodziejski
      27 (1,29%)
    3. 6 Halina Kazimierska
      19 (0,91%)
    4. 3 Marcin Dariusz Janiak
      98 (4,67%)
    5. 5 Dominika Kos
      78 (3,72%)
    6. 1 Halina Musiałek
      250 (11,92%)
    7. 4 Arkadiusz Andrzej Goszczyk
      19 (0,91%)

    Okręg 3

    Brzozowa, Dojazdowa, Energetyczna, Klonowa, Kolejowa 1, 1A, 13, 13A, 19 i 32 - 92, Norton, Piaski, Przemysłowa, Składowa, Sosnowa, Ślusarska, Toruńska 90 - 417, Towarowa, Wiejska, Zachodnia, Zakładowa, Blizna, droga Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszko, Księdza Serafina Opałki, Miodowa, Bolesława Chrobrego, Wincentego Witosa, Przesmyk, Spółdzielców, Wąska, Piotra Wojciechowskiego 23/25 – 34.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ewa Franciszka Baryła
      86 (4,18%)
    2. 2 Krzysztof Toruński
      66 (3,21%)
    3. 3 Tomasz Czesław Poniecki
      80 (3,89%)
    4. 4 Andrzej Teodor Trębacki
      22 (1,07%)
    5. 6 Agata Dziedziczak
      13 (0,63%)
    6. 5 Marcin Jan Klaczyński
      8 (0,39%)
    7. 7 Katarzyna Beata Hamiga
      103 (5,01%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Monika Walichnowska
      6 (0,29%)
    2. 6 Włodzimierz Ziółkowski
      10 (0,49%)
    3. 1 Kamil Krzysztof Skupin
      21 (1,02%)
    4. 4 Czesława Jadwiga Sosnowska
      12 (0,58%)
    5. 2 Piotr Cieślak
      5 (0,24%)
    6. 5 Jadwiga Mieczysława Witaszek
      5 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Mateusz Junkiert
      2 (0,10%)
    2. 3 Anna Danuta Kupińska
      47 (2,28%)
    3. 4 Stefan Krzemiński
      17 (0,83%)
    4. 7 Jarosław Sieroń
      11 (0,53%)
    5. 2 Lidia Teresa Klim
      15 (0,73%)
    6. 1 Anna Iwona Rubach - Kasprzak
      12 (0,58%)
    7. 5 Bernadeta Łapińska
      5 (0,24%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wanda Stanisława Obiała
      377 (18,33%)
    2. 7 Ewa Wasielewska
      40 (1,94%)
    3. 4 Anna Maria Rzepecka
      20 (0,97%)
    4. 3 Tadeusz Roch Matuszewski
      35 (1,70%)
    5. 2 Sławomir Józef Brzeg
      71 (3,45%)
    6. 6 Dawid Gomolla
      4 (0,19%)
    7. 5 Ewa Kołacińska
      11 (0,53%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Lidia Teresa Tęgos
      15 (0,73%)
    2. 2 Przemysław Tadeusz Włodarczyk
      37 (1,80%)
    3. 1 Sylwia Magdalena Bąkowska
      93 (4,52%)
    4. 3 Lidia Marcjanna Gołębicka
      18 (0,88%)
    5. 5 Bartosz Kowaliczek
      19 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Szafrański
      475 (23,09%)
    2. 5 Anna Małgorzata Olkowska
      9 (0,44%)
    3. 6 Grażyna Janikowska
      7 (0,34%)
    4. 3 Jacek Trębacki
      60 (2,92%)
    5. 2 Mariusz Krzysztof Budny
      206 (10,01%)
    6. 4 Sylwester Leonard Czupryński
      14 (0,68%)

    Okręg 4

    Henryka Sienkiewicza , Michała Beksiaka , Boguszyniecka, Czereśniowa, Władysława Grabskiego, Władysława Klimaszewskiego, Konwaliowa, Krokusowa, Krystiana Lendli, Księdza Biskupa Czesława Lewandowskiego, Majora Ryszarda Malczewskiego, Malinowa, Morelowa, Nagórna, Narcyzowa, Poległych, Powstańców Wielkopolskich, Powstania Warszawskiego, Powstańców Śląskich, Różana, Storczykowa, Tulipanowa, Wiśniowa, aleja Jana Pawła II, Jacka Bąkowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Niezłomnych, Bolesława Prusa, Włocławska, Piotra Wojciechowskiego 4 - 21 i 24.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY HAMIGI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Joanna Anna Kwarcińska
      50 (2,21%)
    2. 6 Alina Izabela Chlebos
      28 (1,24%)
    3. 5 Joanna Moleska
      31 (1,37%)
    4. 2 Marcin Paweł Świderski
      55 (2,43%)
    5. 3 Błażej Marańda
      82 (3,62%)
    6. 1 Sebastian Paweł Kuty
      171 (7,55%)
    7. 4 Jacek Adamczyk
      65 (2,87%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOLANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Barbara Szczepaniak
      25 (1,10%)
    2. 2 Krzysztof Ziółkowski
      36 (1,59%)
    3. 1 Krzysztof Marceli Mazurkiewicz
      150 (6,62%)
    4. 5 Teresa Grażyna Krzyżostaniak
      9 (0,40%)
    5. 3 Joanna Ludwicka
      3 (0,13%)
    6. 4 Bartłomiej Bernard Woziński
      7 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIASTA KOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariola Stanisława Sikorska
      33 (1,46%)
    2. 7 Kazimierz Polewski
      3 (0,13%)
    3. 2 Wioleta Agnieszka Skrzypczak
      29 (1,28%)
    4. 5 Wanda Bogumiła Trafna
      4 (0,18%)
    5. 6 Halina Barbara Czubat
      9 (0,40%)
    6. 4 Krzysztof Andrzej Lewandowski
      12 (0,53%)
    7. 3 Daniel Gębka
      10 (0,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystyna Maria Komodzińska
      4 (0,18%)
    2. 6 Tomasz Strzeliński
      41 (1,81%)
    3. 1 Mariusz Hanefeld
      239 (10,55%)
    4. 2 Wanda Szczepankiewcz
      30 (1,32%)
    5. 4 Ryszard Szymankiewicz
      13 (0,57%)
    6. 5 Barbara Elżbieta Cichowska - Pusty
      5 (0,22%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grażyna Bożena Zduńczyk
      32 (1,41%)
    2. 1 Grzegorz Piotr Gibaszek
      188 (8,30%)
    3. 4 Jadwiga Piankowska
      35 (1,54%)
    4. 5 Włodzimierz Piotr Remisz
      67 (2,96%)
    5. 2 Piotr Sarniak
      67 (2,96%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Tomczyk
      207 (9,14%)
    2. 7 Karolina Piasecka
      27 (1,19%)
    3. 5 Danuta Tomaszewska
      11 (0,49%)
    4. 3 Robert Cesarz
      295 (13,02%)
    5. 1 Elżbieta Tamborska
      140 (6,18%)
    6. 6 Wiesława Łukasiewicz
      7 (0,31%)
    7. 4 Mirosław Łukaski
      46 (2,03%)