Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Błędów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Błędów ulice: Dolna, Nowy Świat, Grójecka, Kościelna, Stary Rynek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Kołacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    52 (22,22%)

    Włodzimierz Szczepan Małachowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    30 (12,82%)

    Jan Stefan Biedrzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    17 (7,26%)

    Sebastian Adam Oziemski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    135 (57,69%)

    Okręg 2

    Sołectwo Błędów ulice: Długa, Poprzeczna, Parkowa, Nowy Rynek, Sadurkowska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Kornacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    20 (8,51%)

    Marcin Emil Matysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    25 (10,64%)

    Agnieszka Celina Maroszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    23 (9,79%)

    Krzysztof Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    83 (35,32%)

    Zenon Żebrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    84 (35,74%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Stara, Goliany, Golianki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Podsiadły

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    37 (12,80%)

    Barbara Grażyna Napiórkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    95 (32,87%)

    Leszek Paweł Krzyżanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    35 (12,11%)

    Robert Andrzej Borkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    122 (42,21%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Pelinów, Wólka Dańkowska, Wilhelmów, Dańków.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Konrad Banasiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    10 (5,05%)

    Dominik Górecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    90 (45,45%)

    Edyta Szybińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    39 (19,70%)

    Anna Palczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    59 (29,80%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Oleśnik, Bielany, Roztworów, Zofiówka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Dariusz Sybilski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    75 (36,59%)

    Aleksander Sitarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    38 (18,54%)

    Aneta Monika Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    92 (44,88%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Trzylatków Duży, Sadurki, Tomczyce, Julianów, Nowy Błędów, Fabianów, Wólka Kurdybanowska, Śmiechówek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Biedrzycka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    53 (20,15%)

    Leszek Bobrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    147 (55,89%)

    Bartłomiej Kazimierz Sobczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    18 (6,84%)

    Tomasz Malinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    45 (17,11%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Gołosze, Wólka Gołoska, Błogosław, Bolesławiec Leśny.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jan Kozera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    33 (14,22%)

    Marek Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    65 (28,02%)

    Paweł Tadeusz Skwarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    20 (8,62%)

    Andrzej Michał Kępka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    114 (49,14%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Kazimierki, Katarzynów, Borzęcin, Huta Błędowska, Ignaców.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Rupiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    33 (12,55%)

    Szymon Pietrzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    36 (13,69%)

    Lilla Czarnecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    66 (25,10%)

    Krzysztof Michał Kołacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    128 (48,67%)

    Okręg 9

    Sołectwo Wilków Pierwszy.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Piotr Koziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    61 (27,35%)

    Paweł Sobczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    54 (24,22%)

    Leszek Tadeusz Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    56 (25,11%)

    Magdalena Ewa Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    52 (23,32%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wilków Drugi.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Kucharski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    42 (19,44%)

    Paweł Wierzbicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    27 (12,50%)

    Paweł Kacperski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    29 (13,43%)

    Piotr Grzegorz Piekarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    118 (54,63%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Jadwigów, Kacperówka, Łaszczyn, Janki, Załuski.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Franciszek Jakubczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    100 (45,87%)

    Wojciech Nowocień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    53 (24,31%)

    Monika Justyna Gierach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    17 (7,80%)

    Krzysztof Robert Pełka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    48 (22,02%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Annapol, Czesławin, Jakubów, Wilcze Średnie, Zalesie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Lucjan Słowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    63 (31,98%)

    Stanisława Kwiatkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    35 (17,77%)

    Sylwia Lesiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    39 (19,80%)

    Monika Słowińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    60 (30,46%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Machnatka, Lipie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Rafał Rybicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    154 (58,11%)

    Beata Zapadka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    32 (12,08%)

    Mariola Jadwiga Noga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    79 (29,81%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Machnatka-Parcela, Wilkonice, Ziemięcin, Bronisławów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    46 (21,30%)

    Dariusz Rybak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    110 (50,93%)

    Bożena Urszula Rylska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY

    10 (4,63%)

    Katarzyna Sokołowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    50 (23,15%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Trzylatków Mały, Cesinów-Las, Głudna, Trzylatków-Parcela.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Dębowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ

    62 (23,85%)

    Teresa Gniadzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA

    45 (17,31%)

    Piotr Stanisław Jakubczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO

    153 (58,85%)