Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Susz : Bałtycka, Kajki, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Parkowa, Podmurze, Rybacka, Słowiańska, Stare Miasto, Szewska, Wąska, Wodna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Grzegorz Zalewski
58
(22,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Skowierzak
23
(8,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Grzegorz Tomaszewski
136
(51,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Robert Krystian Krasiński
46
(17,49%)
Okręg 2
Susz: Iławska, Kopernika, Leśna, Magnolii, Osiedle Leśne, Pieniężnego, Słoneczna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Stanisław Julian Blonkowski
92
(38,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Witold Sacharczuk
54
(22,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Jolanta Magda Dumkiewicz
16
(6,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE"
-
15
Marian Ryszard Górny
76
(31,93%)
Okręg 3
Susz: Banachiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Łąkowa, Polna, Prabucka, Sosnowa, Świętego Floriana, Wiejska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Grzegorz Szczegielniak
71
(21,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Bańkowski
128
(38,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Hubert Młynarczyk
97
(28,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Tomasz Ługowski
39
(11,64%)
Okręg 4
Susz: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Czesława Miłosza, Galla Anonima, Gdańska, Henryka Sucharskiego, Jana Brzechwy, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 - go Maja, Marii Curie-Skłodowskiej, Mikołaja Reja, Piotra Skargi, Pułaskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Staffa, Tuwima, Władysława Jagiełły, Zaciszna, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Stanisław Żarnowski
104
(23,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bożena Lulińska
108
(24,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Aleksandra Krystyna Dwórznik
195
(44,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Małgorzata Małowiejska
27
(6,22%)
Okręg 5
Susz: Dworcowa, Osiedle Janusza Korczaka, Warmińska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Marcin Mądry
290
(82,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Piotr Andrzej Makowski
5
(1,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jan Zieliński
31
(8,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JACKA WŁODARSKIEGO"
-
18
Jacek Włodarski
27
(7,65%)
Okręg 6
Susz: Jana Kochanowskiego, Józefa Wybickiego, Juliusza Słowackiego, Mickiewicza, Piaskowa, Piastowska, Plażowa, Stanisława Konarskiego, Willowa, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Przemysław Tuliński
177
(32,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Zakrzewski
98
(17,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Krzysztof Rogala
177
(32,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Jerzy Tur
94
(17,22%)
Okręg 7
Susz: Akacjowa, Jaśminowa, Kalinowa, Koszarowa, Osiedle Brzostowe, Osiedle 11 Listopada.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Iwona Katarzyna Walesiak
160
(73,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Dariusz Piotr Michałowski
57
(26,27%)
Okręg 8
Bronowo, Jawty Małe, Karolewo, Nipkowie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Barbara Wierzbicka-Sobocińska
98
(37,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bernadeta Bielak
91
(34,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Tomasz Słupek
29
(11,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dariusz Jaremicz
45
(17,11%)
Okręg 9
Bornice, Janowo, Lubnowy Małe, Lubnowy Wielkie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Kazimierz Eugeniusz Mrówczyński
182
(59,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Zajko
114
(37,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Tomasz Tomczyk
9
(2,95%)
Okręg 10
Bałoszyce, Bałoszyce Małe, Jawty Wielkie, Wądoły, Wiśniówek, Żakowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Ludomir Karol Surówka
125
(32,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karolina Rucińska
97
(25,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Grzegorz Urban
55
(14,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Cezary Jan Fabijański
11
(2,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Józef Rzemieniewski
95
(24,80%)
Okręg 11
Dąbrówka, Michałowo, Różnowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Krzysztof Przybysławski
98
(34,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Kazimierz Skowierzak
18
(6,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Agnieszka Gapys
167
(59,01%)
Okręg 12
Dolina, Kamieniec, Lisiec, Olbrachtowo, Olbrachtówko, Piaski, Rudniki, Stawiec, Zieleń.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Goik
151
(36,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Daniel Szczepański
104
(24,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ
-
16
Krzysztof Kępiński
30
(7,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wioletta Siecińska
133
(31,82%)
Okręg 13
Boleszów, Chełmżyca, Grabowiec, Januszewo, Piotrkowo, Zofiówka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Bogusław Dziki
139
(44,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Szarszewski
117
(37,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jerzy Kędzierski
58
(18,47%)
Okręg 14
Babięty Małe, Babięty Wielkie, Czerwona Woda, Emilianowo, Emilianowo-Róża, Huta, Jakubowo Kisielickie, Krzywiec, Redaki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Marek Puciński
141
(32,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Ksiuk
59
(13,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Krystyna Maksimik
240
(54,55%)
Okręg 15
Adamowo, Brusiny, Brusiny Małe, Fabianki, Falknowo, Falknowo Małe, Różanki, Ulnowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI
-
14
Adam Gruszczyński
98
(23,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Michałowski
38
(8,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ
-
17
Mateusz Rogala
120
(28,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE"
-
15
Barbara Beata Sikorska
158
(37,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wiesław Bronisław Markuszewski
11
(2,59%)