Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szczebrzeszyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Przedmieście Szperówka, Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Cicha, Cmentarna, Dolna, Frampolska, Gorajska, Górna, Klinowa, Krótka, Partyzantów, Słoneczna, Stara Rozłopska, Studzienna, Zofii Sas-Jaworskiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zenon Jan Hejno
      113 (47,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Józef Edward Włas
      126 (52,72%)

    Okręg 2

    Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Dawida, Jana Brzechwy, Konopnickiej, Kryka "Topoli", Leśna, Nowa, Ogrodowa, Piwna, Turowskiego „Norberta”, Zielona, Złota

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Paweł Złomańczuk
      75 (24,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Sylwester Bartnik
      44 (14,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA PLUS

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Danuta Marta Olcha
      100 (32,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Szawara
      88 (28,66%)

    Okręg 3

    Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Polna, Szkolna, Trębacka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Piłat
      87 (27,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Paweł Pietrowicz
      140 (44,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Witold Czesław Grula
      56 (17,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY STEFAŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Anna Róża Stefańska
      30 (9,58%)

    Okręg 4

    Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Doktora Klukowskiego, Plac Tadeusza Kościuszki, Sądowa, Sobieskiego, Targowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta i od nr 2 do nr 68 strona parzysta), Zwierzyniecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Konrad Wojciech Bizior
      86 (46,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Grzegorz Złomańczuk
      99 (53,51%)

    Okręg 5

    Sołectwo Przedmieście Zamojskie ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska (od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 53 do nr 185 strona nieparzysta)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Rafał Kowalik
      144 (47,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Alina Krystyna Czop
      62 (20,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Kamil Bartłomiej Chwiejczak
      98 (32,24%)

    Okręg 6

    Osiedle Klemensów ulice: Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 193 do końca strona nieparzysta i od nr 214 do końca strona parzysta), Zaułek, Związkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Pomarański
      134 (34,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Katarzyna Wolanin
      38 (9,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosław Tadeusz Wojciechowski
      62 (15,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIZIOR OSIEDLE KLEMENSÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Katarzyna Bizior
      159 (40,46%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kawęczynek, Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Przedmieście Błonie ulice: Błonie, Boczna, Sadowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Patrycja Izabela Kapuścińska
      76 (19,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zdzisław Jan Oczkoś
      134 (34,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Krasula
      124 (32,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Witold Wróblewski
      50 (13,02%)

    Okręg 8

    Sołectwo Bodaczów ulica ZOR, Sołectwo Bodaczów od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 244 i nr 502 (strona parzysta)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Maria Rycaj
      191 (54,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Kłus
      131 (37,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Matwij
      31 (8,78%)

    Okręg 9

    Sołectwo Bodaczów od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 246 do końca (strona parzysta)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Piotr Traczykiewicz
      168 (38,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wiesław Janusz Zych
      234 (53,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Diana Nina Bednarz-Kikut
      32 (7,37%)

    Okręg 10

    Sołectwo Brody Małe

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Dariusz Michał Samulak
      115 (54,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Irena Monika Harkot
      96 (45,50%)

    Okręg 11

    Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec – Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Monika Maria Nizio
      128 (55,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jarosław Socha
      103 (44,59%)

    Okręg 12

    Sołectwo Niedzieliska od nr 1 do nr 199, Sołectwo Niedzieliska – Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Halina Barbara Gontarz
      102 (42,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adam Andrzej Kot
      138 (57,50%)

    Okręg 13

    Sołectwo Niedzieliska od nr 200 do końca, Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Ćmiel
      56 (26,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Janusz Szczygieł
      110 (51,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Jan Sołtys
      48 (22,43%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza Poduchowna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Damian Hałasa
      222 (60,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Sławomir Józef Dziadosz
      48 (13,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Waldemar Wawryk
      99 (26,83%)

    Okręg 15

    Sołectwo Wielącza-Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karol Głąb
      98 (53,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Mariusz Tomasz Dygas
      76 (41,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wiesław Jan Wołoch
      10 (5,43%)