Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chojna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barnkowo, Bogusława, Czcibora, Dworcowa, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Ogrodowa, Słowiańska, Towarowa, Trakt Pyrzycki, Wyzwolenia, Zielona, Żółkiewskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Norbert Oleśków
      162 (44,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Kamila Ewa Sepełowicz
      74 (20,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wojciech Antoni Skrzypczyk
      78 (21,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Edyta Cieślak
      34 (9,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHOJNY

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dawid Kowal
      19 (5,18%)

    Okręg 2

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barwicka, Chopina, Demokracji, Gdańska, Jana Matejki, Kościuszki, Leonida Teligi, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Warszawska, Wincentego Witosa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Janina Lach
      183 (44,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Adam Józef Lachowicz
      95 (22,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Danuta Maria Aleksandrowicz
      71 (17,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Radosław Stec
      65 (15,70%)

    Okręg 3

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Prusa, Brzozowa, Jagiellońska, Klasztorna, Malarska, Piastów, Piekarska, Podmurze, Skwer Jagielloński, Wieżowa, Wilsona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Wiesława Panas
      126 (32,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Justyna Lidia Kubik
      58 (14,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Iwona Hernik
      115 (29,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Lech Franciszek Żarkowski
      88 (22,74%)

    Okręg 4

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Kopernika, Krótka, Łużycka, Rogozińskiego, Różana, Sportowa, Szewska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Pisanko
      189 (44,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Andrzej Żebrowski
      117 (27,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sylwia Laurencja Janiak Vel Kubiak
      69 (16,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Katarzyna Irena Kiepura
      46 (10,93%)

    Okręg 5

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Władysława Jagiełły.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Radosław Karwan
      161 (37,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Bucyk
      128 (29,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Honorata Weronika Walorska
      85 (19,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Beata Danuta Czajkowska
      58 (13,43%)

    Okręg 6

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Jodłowa, Klonowa, Krupin, Mickiewicza, Młyńska, Odrzańska, Słowackiego, Szczecińska, Szkolna, Tartaczna, Topolowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Tomasz Łosowski
      116 (35,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Elżbieta Barbara Zielinkiewicz
      114 (34,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Sienkiewicz
      54 (16,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Piotr Jan Karaczun
      47 (14,20%)

    Okręg 7

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Brzoskwiniowa, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, Kokosowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Orzechowa, Owocowa, Pływacka, Sadowa, Tęczowa, Willowa, Wiosenna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Arkadiusz Kubik
      99 (23,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Halina Janina Szczygieł
      129 (30,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Prus
      88 (20,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Rafał Marek Miler
      104 (24,76%)

    Okręg 8

    Część miasta Chojna obejmująca ulice: Czereśniowa, Janusza Kusocińskiego, Narciarska, Orląt, Przemysłowa, Sosnowa, Wiśniowa, Żwirki i Wigury.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Sikora
      105 (31,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Adam Będzak
      105 (31,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesława Koladyńska
      69 (20,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Anna Joanna Walczak
      52 (15,71%)

    Okręg 9

    Sołectwo Graniczna z miejscowościami Graniczna i Bara, Sołectwo Lisie Pole z miejscowościami Lisie Pole, Lisie Pola.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Anna Wójcik
      119 (43,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Maciej Lisiecki
      103 (37,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Wiesław Adam Foremny
      50 (18,38%)

    Okręg 10

    Sołectwo Garnowo z miejscowością Garnowo, Sołectwo Nawodna z miejscowościami Nawodna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Bednarz
      162 (44,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Patryk Szczapa
      127 (35,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Adam Karaczun
      44 (12,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Damian Stefański
      28 (7,76%)

    Okręg 11

    Sołectwo Grabowo z miejscowością Grabowo Sołectwo Krajnik Dolny z miejscowościami Krajnik Dolny, Ognica, Sołectwo Krajnik Górny z miejscowością Krajnik Górny Sołectwo Zatoń Dolna z miejscowościami Zatoń Dolna, Raduń.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bartosz Michno
      104 (35,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ewa Anna Simińska
      76 (25,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tadeusz Balbuza
      58 (19,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Krzysztof Pawłowski
      55 (18,77%)

    Okręg 12

    Sołectwo Krzymów z miejscowościami Krzymów, Kuropatniki, Sołectwo Łaziszcze z miejscowością Łaziszcze, Sołectwo Mętno z miejscowościami Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Wilkoszyce, Sołectwo Stoki z miejscowością Stoki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Maria Przybylska
      168 (44,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Janusz Szpilski
      139 (36,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kazimierz Komorzycki
      0 (0%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Adam Józef Blachnierek
      73 (19,21%)

    Okręg 13

    Sołectwo Białęgi z miejscowością Białęgi, Sołectwo Brwice z miejscowością Barwice Sołectwo Czartoryja z miejscowościami Czartoryja, Barnkowo osada, Sołectwo Kamienny Jaz z miejscowościami: Kamienny Jaz, Trzeszcze, Sołectwo Narost z miejscowością Narost.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marlena Agnieszka Witek
      143 (38,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grażyna Gawron
      76 (20,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Drapaluk
      87 (23,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Piotr Nosul
      61 (16,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHOJNY

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mateusz Hubert Rataj
      9 (2,39%)

    Okręg 14

    Sołectwo Godków z miejscowościami Godków, Kaliska, Sołectwo Godków-Osiedle z miejscowością Godków-Osiedle, Sołectwo Jelenin z miejscowościami Jelenin, Jelonki, Wilcze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Irena Pitura
      60 (18,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tomasz Marian Radziusz
      88 (27,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Krzysztof Burak
      103 (32,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Aniela Danuta Jurewicz
      65 (20,57%)

    Okręg 15

    Sołectwo Grzybno z miejscowościami Grzybno, Pniewko, Strzeszewko, sołectwo Rurka z miejscowościami Rurka, Przyciesie, sołectwo Strzelczyn z miejscowością Strzelczyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Józef Mikołajczyk
      107 (23,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNA DLA POKOLEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Beata Malecka
      137 (30,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Glonek
      105 (23,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA DLA GMINY CHOJNA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Leszek Stefański
      101 (22,44%)