Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bożnów od nr 1 do 32, Bożnów od nr 123 do nr 154, Bożnów ul. Chabrowa, ul. Lawendowa
Pokaż więcej
Krzysztof Władysław Jaszczuk
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
49
(24,38%)
Rozalia Łażewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
30
(14,93%)
Andrzej Leszek Dudzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(27,36%)
Agnieszka Monika Dziewiatnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
67
(33,33%)
Okręg 2
Bożnów od nr 33 do 122
Pokaż więcej
Ireneusz Dominik Szczupiel
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
76
(36,71%)
Sylweriusz Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
16
(7,73%)
Waldemar Piotr Lipiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(28,50%)
Teresa Elżbieta Klocek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
56
(27,05%)
Okręg 3
Bukowina Bobrzańska, Chrobrów
Pokaż więcej
Adam Marcin Górniak
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
119
(52,42%)
Józef Słoninka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
72
(31,72%)
Halina Waleria Dobrakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
36
(15,86%)
Okręg 4
Dzietrzychowice od nr 1 do nr 63D, Marysin
Pokaż więcej
Jan Piotr Polak
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
81
(46,29%)
Wiesław Dariusz Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
94
(53,71%)
Okręg 5
Dzietrzychowice od nr 64 do nr 145
Pokaż więcej
Piotr Cisowski
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
61
(48,41%)
Henryk Dawidów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
41
(32,54%)
Marcin Zdzisław Czerniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
24
(19,05%)
Okręg 6
Jelenin od nr 1 do 73D
Pokaż więcej
Marian Hrycak
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
68
(36,96%)
Katarzyna Joanna Kołodziej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(15,76%)
Hanna Halina Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY SITEK Z LUDZMI DLA LUDZI
63
(34,24%)
Ewa Zuzanna Seehafer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
14
(7,61%)
Aleksandra Katarzyna Kalinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
10
(5,43%)
Okręg 7
Jelenin od nr 73E do 147
Pokaż więcej
Izabela Żywiecka
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
21
(15,56%)
Monika Anna Rozpędowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(76,30%)
Irena Kozieja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
11
(8,15%)
Okręg 8
Gorzupia, Gorzupia Dolna, Gryżyce, Dybów
Pokaż więcej
Hubert Michał Kucharski
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
46
(32,62%)
Zdzisław Tomasz Remiń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
83
(58,87%)
Beata Iwona Purwiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
8
(5,67%)
Aleksandra Marzena Najdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
4
(2,84%)
Okręg 9
Jolanta Ewa Czarnogrodzka
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
120
(47,24%)
Leszek Grzegorz Ochrymczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
117
(46,06%)
Adam Maciej Drozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
17
(6,69%)
Okręg 10
Pożarów, Stary Żagań od nr 1 do nr 72, ul. Hebanowa, ul. Cedrowa, ul. Mahoniowa, ul. Migdałkowa
Pokaż więcej
Elżbieta Kłoniecka
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
118
(59,00%)
Andrzej Michał Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
66
(33,00%)
Stanisław Foryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
16
(8,00%)
Okręg 11
Rudawica od nr 1 do nr 88A, ul. Sportowa, ul. Zacisze, Pruszków
Pokaż więcej
Mariusz Andrzej Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
65
(42,76%)
Elżbieta Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
8
(5,26%)
Lesław Janusz Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
32
(21,05%)
Jan Kulasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(9,87%)
Renata Irena Ciućmańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
32
(21,05%)
Okręg 12
Stara Kopernia, Kocin, Nieradza
Pokaż więcej
Barbara Wioletta Podkowa
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
47
(22,38%)
Wioleta Agnieszka Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
149
(70,95%)
Jarosław Kwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
14
(6,67%)
Okręg 13
Trzebów, Łozy, Dobre nad Kwisą
Pokaż więcej
Bartłomiej Sebastian Broniszewski
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
111
(47,03%)
Bernadeta Józefa Kubinkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(18,22%)
Beata Agnieszka Kępska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
25
(10,59%)
Adam Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
57
(24,15%)
Okręg 14
Tomaszowo ul. Akacjowa, Tomaszowo ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 6C
Pokaż więcej
Paweł Robert Lipski
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
90
(50,85%)
Mariusz Piotr Łosyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
22
(12,43%)
Anita Anna Glanc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
28
(15,82%)
Agnieszka Dawidowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
37
(20,90%)
Okręg 15
Tomaszowo ul. Osiedlowa od nr 7 do nr 23, ul. Leśna, ul. Boczna, ul. Brzozowa, ul. Przemysłowa, ul. Osiedle Słoneczne, ul. Hangarowa
Pokaż więcej
Jan Tadeusz Daniszewski
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
99
(48,06%)
Łukasz Andrzej Kuźmińczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
31
(15,05%)
Mirosław Józef Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
48
(23,30%)
Małgorzata Kieler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DZIEWIATNIK
28
(13,59%)