Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mycielin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ALEKSANDRÓW, KUSZYN (w tym: JASZCZURY)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Jan Wolniaczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (40,54%)

    Małgorzata Sylwia Michalak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (9,46%)

    Kamila Stanisława Wolniaczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    26 (17,57%)

    Marcin Luźny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    48 (32,43%)

    Okręg 2

    KOŚCIELEC-KOLONIA (w tym: KUKUŁKA)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Teofil Nowicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (32,00%)

    Roman Wawrzyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    102 (68,00%)

    Okręg 3

    KOŚCIELEC (w tym: ELŻBIETÓW)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Grażyna Cierniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (37,93%)

    Krzysztof Cichy

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (21,26%)

    Bartłomiej Krzysztof Maćczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    71 (40,80%)

    Okręg 4

    STROPIESZYN (w tym: BUGAJ)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Jan Janiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    76 (46,06%)

    Mirosława Ewa Pawlak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (18,79%)

    Patryk Rafał Janas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    35 (21,21%)

    Justyna Głuszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    23 (13,94%)

    Okręg 5

    SŁUSZKÓW (w tym: KLOTYLDÓW)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Leon Brajer

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    151 (68,64%)

    Ewelina Suszek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (31,36%)

    Okręg 6

    GADÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Prymerski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (27,39%)

    Mariusz Krzysztof Kowalczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (34,39%)

    Mariola Dorota Kasprzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    52 (33,12%)

    Sylwester Tomasz Koralewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    8 (5,10%)

    Okręg 7

    BOGUSŁAWICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Karolina Szafirowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (28,79%)

    Dariusz Grzymski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    94 (71,21%)

    Okręg 8

    DANOWIEC, DZIERZBIN, MYCIELIN (w tym: KAZALA NOWA), TEODORÓW (w tym: KAZALA STARA)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Barbara Siwek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    137 (59,57%)

    Karol Tomasz Górski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    60 (26,09%)

    Angelika Anna Dopieralska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    33 (14,35%)

    Okręg 9

    DZIERZBIN-KOLONIA (w tym: ANNÓWKA)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Tomczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (34,31%)

    Rafał Artur Langa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    73 (53,28%)

    Karolina Justyna Hoderna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    17 (12,41%)

    Okręg 10

    ZAMĘTY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (57,02%)

    Dorota Agnieszka Spodymek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    49 (42,98%)

    Okręg 11

    PRZYRANIE: od nr 1 do nr 59

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Robert Praselski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (64,00%)

    Hubert Dawid Sobczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (24,80%)

    Damian Kopeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    14 (11,20%)

    Okręg 12

    PRZYRANIE: od nr 60 do końca, NOWINY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Violetta Augustyniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (42,86%)

    Roman Stefan Grzybowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    8 (8,79%)

    Agnieszka Rosińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    22 (24,18%)

    Wioletta Rosińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    22 (24,18%)

    Okręg 13

    KORZENIEW: od nr 1 do nr 95

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Hynas

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    94 (54,02%)

    Krystyna Maria Korczyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (14,94%)

    Halina Szymańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    54 (31,03%)

    Okręg 14

    KORZENIEW od nr 96 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Szymczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (18,25%)

    Katarzyna Domagalska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (23,02%)

    Agata Iwona Pokojowa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    25 (19,84%)

    Żaneta Katarzyna Krygiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ZABŁOCKIEGO

    49 (38,89%)

    Okręg 15

    MYCIELIN (w tym: GRABEK)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Jan Skalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    121 (49,79%)

    Beata Zofia Korczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN PIOTROWSKI

    122 (50,21%)