Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stargard

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miasta Stargard obejmująca ulice: 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, 11 Listopada, Aleja Gryfa, Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Krakowska, Giżynek, Hugona Kołłątaja, Jesienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Księdza Jerzego Popiełuszki, Lechicka, Letnia, Mieszczańska, Osiedle Generała Józefa Hallera, Osiedle Zachód, Oświaty, Park Stefana Batorego, Plac Majdanek, Plac Słoneczny, Plac Zgody, Podchorążych, Pogodna, Przedwiośnie, Racławicka, Rondo Pionierów Stargardu, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Różana, Słoneczna, Spokojna Szczecińska, Szkolna, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna, Zwycięzców

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marlena Pasiut
      32 (0,41%)
    2. 4 Marzena Rogalska
      36 (0,46%)
    3. 2 Piotr Romuald Wisiński
      431 (5,53%)
    4. 5 Aneta Forysiak
      13 (0,17%)
    5. 1 Amadou Sy
      344 (4,41%)
    6. 3 Urszula Jadwiga Przywara
      50 (0,64%)
    7. 7 Marek Sławomir Zarębski
      24 (0,31%)
    8. 8 Sylwester Więcek
      41 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Damian Maligłówka
      193 (2,47%)
    2. 6 Jacek Frąckowiak
      97 (1,24%)
    3. 1 Monika Kieliszak
      606 (7,77%)
    4. 8 Arkadiusz Piotr Grobelny
      150 (1,92%)
    5. 4 Władysław Sawka
      47 (0,60%)
    6. 5 Teresa Słowik
      64 (0,82%)
    7. 7 Grzegorz Bogumił Kotuła
      108 (1,38%)
    8. 3 Małgorzata Rybicka
      200 (2,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Piotr Bryła
      634 (8,13%)
    2. 3 Krzysztof Przemysław Pakulski
      416 (5,33%)
    3. 6 Jacek Marian Jankowski
      205 (2,63%)
    4. 8 Monika Szotowicz
      425 (5,45%)
    5. 7 Janusz Kwaśniewski
      234 (3,00%)
    6. 4 Wanda Wysocka
      309 (3,96%)
    7. 1 Ewa Maria Sowa
      2 267 (29,06%)
    8. 5 Marian Lech Preiss
      429 (5,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Czaczyk
      87 (1,12%)
    2. 3 Radosław Paweł Siwy
      57 (0,73%)
    3. 6 Anna Jadwiga Krawniak - Gralak
      7 (0,09%)
    4. 5 Aleksandra Pajdowska
      29 (0,37%)
    5. 8 Jadwiga Kozubek
      55 (0,71%)
    6. 7 Wojciech Robert Kuryło
      11 (0,14%)
    7. 1 Anna Rybak
      168 (2,15%)
    8. 4 Maria Szczurko
      31 (0,40%)

    Okręg 2

    Część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Artura Grottgera, Bornholmska, Bułgarska, Ceglana, Cieplna, Czeska, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Hanzeatycka, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Nowakowskiego, Jugosłowiańska, Juliusza Słowackiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Krótka, Kubańska, Kupiecka, Kwiatowa, Ludomira Różyckiego, Łużycka, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Nasienna, Obrońców Westerplatte, Olgi Boznańskiej, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Tysiąclecia, Owocowa, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Lubelski, Plac Targowy, Podleśna, Podmiejska, Polska, Północna, Przemysłowa, Rondo 15 Południk, Rumuńska, Serbska, Skandynawska, Składowa, Słowacka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiadomskiego, Stralsundzka, Sybiraków, Środkowa, Tadeusza Makowskiego, Technologiczna, Towarowa, Warzywna, Węgierska, Wielkopolska, Wileńska, Wojciecha Kossaka, Usługowa, Zygmunta Noskowskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Janczarski
      72 (1,10%)
    2. 6 Ryszard Jerzy Jarzyna
      28 (0,43%)
    3. 1 Artur Adam Zielski
      181 (2,76%)
    4. 4 Katarzyna Magdalena Sawicka
      39 (0,59%)
    5. 2 Ewa Elżbieta Milczarek - Preiss
      81 (1,24%)
    6. 5 Beata Wójcik
      31 (0,47%)
    7. 7 Romuald Marian Łodyga
      50 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Sosin
      243 (3,71%)
    2. 6 Magdalena Teresa Nowosadowska
      121 (1,85%)
    3. 1 Krzysztof Kozłowski
      708 (10,80%)
    4. 5 Aneta Monika Kraszewska
      56 (0,85%)
    5. 7 Monika Sucholas
      51 (0,78%)
    6. 2 Wiesław Masłowski
      223 (3,40%)
    7. 8 Waldemar Sadoch
      87 (1,33%)
    8. 4 Wiesław Kamiński
      35 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mirosław Jan Mazański
      340 (5,18%)
    2. 3 Norbert Śliwa
      493 (7,52%)
    3. 5 Joanna Kamila Hajduk
      298 (4,54%)
    4. 6 Grzegorz Polak
      202 (3,08%)
    5. 4 Monika Krystyna Garstka
      675 (10,29%)
    6. 7 Wojciech Ząbek
      214 (3,26%)
    7. 1 Krystyna Józefa Smolarek
      995 (15,17%)
    8. 2 Czesław Kwiatkowski
      467 (7,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Alma Maria Selwesiuk
      29 (0,44%)
    2. 3 Barbara Katarzyna Przepióra
      123 (1,88%)
    3. 4 Zbigniew Tomasz Sadowski
      33 (0,50%)
    4. 7 Magdalena Julia Kleszko
      26 (0,40%)
    5. 5 Krzysztof Cabanek
      58 (0,88%)
    6. 1 Ireneusz Bernard Gąsiorek
      157 (2,39%)
    7. 8 Jarosław Krychowski
      52 (0,79%)
    8. 2 Damian Gralak
      390 (5,95%)

    Okręg 3

    Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Słowicza, Andrzeja Struga, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Garncarska, Gospodarska, Grodzka, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Przybosia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Kramarska, Księcia Barnima I, Kuśnierzy, Ludwika Waryńskiego, Macieja Boryny, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Mokrzyca, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Park 3 Maja, Park Bolesława Chrobrego, Park Jagielloński, Parkowa, Park Piastowski, Park Popiela, Park Zamkowy, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Płatnerzy, Pocztowa, Polna, Pomorska, Portowa, Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, Prządki, Rynek Staromiejski, Rzeźnicza, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Spichrzowa, Sportowa, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strażnicza, Sukiennicza, Szewska, Świętego Jana Chrzciciela, Topolowa, Torfowa, Warowna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Włosiennicza, Wojska Polskiego, Zakole, Zenona Przesmyckiego, Złotników, Zygmunta Krasińskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Elżbieta Goraj - Kamińska
      9 (0,16%)
    2. 5 Jarosław Kazimierz Bieńkowski
      80 (1,42%)
    3. 3 Krzysztof Zbigniew Rozesłański
      15 (0,27%)
    4. 2 Hanna Marta Bobrowska
      69 (1,22%)
    5. 1 Jerzy Stanisław Szuber
      113 (2,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Tomasz Łukasiewicz
      41 (0,73%)
    2. 4 Anna Katarzyna Szymańska
      106 (1,88%)
    3. 3 Mariola Łada - Siwiec
      151 (2,67%)
    4. 1 Mariusz Piotr Smuga
      425 (7,53%)
    5. 2 Wiesław Edward Augustyn
      119 (2,11%)
    6. 7 Andrzej Bolesław Kozłowski
      188 (3,33%)
    7. 5 Jolanta Maria Duklas
      35 (0,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Marek Zając
      2 077 (36,79%)
    2. 3 Wanda Janina Nowicka
      368 (6,52%)
    3. 5 Ludmiła Jadwiga Sabadini
      159 (2,82%)
    4. 4 Alicja Elżbieta Koźlik
      165 (2,92%)
    5. 6 Grzegorz Adam Flas
      295 (5,23%)
    6. 7 Tomasz Staniszewski
      109 (1,93%)
    7. 2 Stanisław Bartniczak
      666 (11,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krystian Nałódka
      16 (0,28%)
    2. 2 Ewa Anna Pakulska
      19 (0,34%)
    3. 4 Sławomir Grzegorz Giermak
      47 (0,83%)
    4. 3 Piotr Kosowski
      9 (0,16%)
    5. 5 Małgorzata Jabłońska
      42 (0,74%)
    6. 1 Edyta Domińczak
      309 (5,47%)
    7. 6 Krzysztof Piotr Kosiński
      13 (0,23%)

    Okręg 4

    Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Dębowa, Aleja Spacerowa, Anny Jagiellonki, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Leśmiana, Bydgoska, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Tańskiego, Czesława Witoszyńskiego, Daleka, Dąbrówki, Eskadrowa, Gdańska, Gdyńska, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stefana Grota – Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Główna, Graniczna, Grudziądzka, Grunwaldzka, Harcerska, Jagiellońska Jana Brzechwy, Jana Kilińskiego, Jana Lechonia, Jana Śniadeckiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Joachima Lelewela, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosmonautów, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Bogusława IV, Księdza Jana Twardowskiego, Lawendowa, Lazurowa, Leopolda Staffa, Liryczna, Lotników, Łabędzia, Łąkowa, Magnoliowa, Majora Hubala, Marii Skłodowskiej – Curie, Marynarska, Michała Drzymały, Miła, Metalowa, Modra, Morska, Most Kamienny, Na Grobli, Niepodległości, Nowowiejska, Obwodnica Staromiejska, Ochronna, Okrężna, Parkowa, Piwna, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Plac Świętego Ducha, Poetów, Popiela, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Rolnicza, Romualda Traugutta, Rondo NSZZ Solidarność, Stalowa, Rondo Honorowych Dawców Krwi, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Rogalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Drzewieckiego, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Szosa Maszewska, Śląska, Światopełka, Warszawska, Widokowa, Wiejska, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Zbigniewa Herberta, Zofii Nałkowskiej, Źródlana, Żeglarska, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Ewa Maria Turczyk
      16 (0,25%)
    2. 6 Maria Kolida
      22 (0,34%)
    3. 5 Dorota Kozakiewicz
      34 (0,52%)
    4. 4 Karolina Malwina Bąk
      151 (2,32%)
    5. 8 Sławomir Mikołajczuk
      55 (0,85%)
    6. 3 Małgorzata Dorota Motylińska - Haczyk
      52 (0,80%)
    7. 2 Marcin Rafał Badowski
      154 (2,37%)
    8. 1 Wojciech Zbigniew Seredyński
      382 (5,88%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Ślusarczyk
      44 (0,68%)
    2. 5 Dawid Łukasz Podoła
      63 (0,97%)
    3. 8 Anna Maria Rzepecka
      110 (1,69%)
    4. 6 Adam Jerzy Burdziej
      45 (0,69%)
    5. 7 Bogdan Leszek Ogórkiewicz
      54 (0,83%)
    6. 1 Zdzisław Wilk
      660 (10,16%)
    7. 2 Elżbieta Koczorowska
      206 (3,17%)
    8. 3 Agnieszka Małgorzata Ignasiak
      217 (3,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grzegorz Rybaczuk
      536 (8,25%)
    2. 6 Joanna Róża Suleja
      583 (8,97%)
    3. 4 Jadwiga Dąbrowska
      303 (4,66%)
    4. 5 Agnieszka Bogusz
      269 (4,14%)
    5. 8 Mariusz Józef Kuchta
      265 (4,08%)
    6. 7 Krzysztof Kowalczyk
      354 (5,45%)
    7. 1 Wioleta Zofia Sawicka
      1 114 (17,15%)
    8. 2 Izabela Barbara Kowalska
      319 (4,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Kamila Siwy
      20 (0,31%)
    2. 3 Ewa Ludwika Bodnar
      67 (1,03%)
    3. 2 Bożena Prządka
      38 (0,58%)
    4. 7 Danuta Nałódka
      7 (0,11%)
    5. 6 Bartosz Karol Keim
      4 (0,06%)
    6. 1 Krystian Masalski
      225 (3,46%)
    7. 8 Witold Czajkowski
      86 (1,32%)
    8. 5 Dawid Domińczak
      42 (0,65%)