Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wodynie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Wodynie: posesje bez ulicy od nr 172 do końca, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Newelskiego, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Serocka, ul. Siedlecka od nr 61 do końca, ul. Spokojna, ul. Wodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kiełczykowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (63,04%)

    Tomasz Kazimierz Soćko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (36,96%)

    Okręg 2

    Wodynie: ul. Krótka, ul. Północna, ul. Siedlecka od nr 1 do 60, ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Wolińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Urbanek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (48,51%)

    Eugeniusz Osiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (51,49%)

    Okręg 3

    Brodki, Jedlina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anita Mularczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (61,11%)

    Stefan Adam Ośko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

    35 (38,89%)

    Okręg 4

    Oleśnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Polak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    99 (52,66%)

    Tomasz Grzegorz Płatkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (47,34%)

    Okręg 5

    Kaczory, Kamieniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Jan Kluczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (52,94%)

    Zbigniew Andrzej Redosz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (47,06%)

    Okręg 6

    Łomnica, Wola Serocka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Lech

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    32 (25,40%)

    Tomasz Ośko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

    59 (46,83%)

    Łukasz Tadeusz Wysocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (27,78%)

    Okręg 7

    Seroczyn: posesje bez ulicy od nr 70 do końca, ul. Gliniana, ul. Koszarowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Siedlecka, ul. Szkolna, ul. Stodolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (33,77%)

    Leszek Tomczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

    51 (33,12%)

    Wojciech Mateusz Majkrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (17,53%)

    Paweł Kania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KANIA

    24 (15,58%)

    Okręg 8

    Seroczyn: ul. Dwernickiego, ul. Mińska, ul. Osiedlowa, ul. Wernera, ul. Ogrodowa, ul. Kwiatowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Małecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (40,58%)

    Andrzej Bieniek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    123 (59,42%)

    Okręg 9

    Kochany, Rudnik Duży, Rudnik Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Jajszczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (63,50%)

    Zygmunt Polak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (36,50%)

    Okręg 10

    Borki, Żebraczka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Piwowarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (40,41%)

    Wojciech Kostyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

    58 (39,73%)

    Roman Marian Płatek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (19,86%)

    Okręg 11

    Kołodziąż

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wideńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (56,00%)

    Zdzisław Polak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (44,00%)

    Okręg 12

    Budy, Helenów, Młynki, Ruda Wolińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Michał Michalczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    120 (67,80%)

    Marcin Tomasz Polak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM

    57 (32,20%)

    Okręg 13

    Czajków, Ruda Szostkowska, Szostek, Toki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Jadwiga Markiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (73,11%)

    Tomasz Osiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM

    32 (26,89%)

    Okręg 14

    Soćki, Wola Wodyńska od Nr 85 do Nr 146

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Józef Dadacz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (50,38%)

    Katarzyna Jolanta Śledź

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (49,62%)

    Okręg 15

    Wola Wodyńska od nr 1 do nr 84 i od nr 147 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Teresa Lewandowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (47,93%)

    Karol Noceń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (52,07%)