Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pacyna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Granice administracyjne sołectwa Anatolin, sołectwa Remki, w tym miejscowość Romanów, sołectwa Wola Pacyńska, w tym miejscowość Czesławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariola Maria Rębowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    76 (49,35%)

    Marzena Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    78 (50,65%)

    Okręg 2

    Granice administracyjne sołectwa: Podczachy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Zgieb

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Granice administracyjne sołectwa Luszyn za wyjątkiem budynków wielomieszkaniowych 17 - 22

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    70 (60,87%)

    Ewa Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    45 (39,13%)

    Okręg 4

    Granice administracyjne sołectwa Luszyn: budynki wielomieszkaniowe 17 - 22

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Bębenista

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Granice administracyjne sołectwa Pacyna, w tym ulice: Kopycińskiego, Łukasiewicza, Parkowa, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Obidowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    69 (52,67%)

    Maria Zofia Murzydło

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (19,85%)

    Magdalena Durka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    36 (27,48%)

    Okręg 6

    Granice administracyjne sołectwa Pacyna, miejscowość: Kamionka, w tym ulice: Łowicka, Towarowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Pawlak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    69 (65,09%)

    Paweł Tarka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (34,91%)

    Okręg 7

    Granice administracyjne sołectwa Pacyna, miejscowość Model, w tym ulice: Leśna, Ogrodowa, Przyjaźni Polsko-Koreańskiej, Spacerowa, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alojzy Ciećwierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    75 (54,74%)

    Monika Edyta Garstka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (45,26%)

    Okręg 8

    Granice administracyjne sołectwa Przylaski, w tym miejscowości Kąty, Czarnów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Walczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    90 (68,70%)

    Piotr Grzegorz Kiełbasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    41 (31,30%)

    Okręg 9

    Granice administracyjne sołectwa Sejkowice i sołectwa Łuszczanówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Tarka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    59 (56,19%)

    Krzysztof Furman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    46 (43,81%)

    Okręg 10

    Granice administracyjne sołectwa Słomków i sołectwa Janówek, w tym miejscowość Rezlerka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Romuald Jan Kraśkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    79 (44,13%)

    Dorota Majewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    100 (55,87%)

    Okręg 11

    Granice administracyjne sołectwa Robertów, w tym miejscowość Łuszczanów Drugi i sołectwo Radycza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Elżbieta Skonieczna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    41 (29,29%)

    Grzegorz Lis

    KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

    99 (70,71%)

    Okręg 12

    Granice administracyjne sołectwa Rybie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Józef Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    66 (65,35%)

    Krzysztof Grzegorz Sobiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    35 (34,65%)

    Okręg 13

    Granice administracyjne sołectwa Skrzeszewy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Majchrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    172 (85,57%)

    Waldemar Piotr Cyruliczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    29 (14,43%)

    Okręg 14

    Granice administracyjne sołectwa Raków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Gajek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    67 (79,76%)

    Sylwia Szubka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    17 (20,24%)

    Okręg 15

    Granice administracyjne sołectwa Rakowiec i sołectwa Podatkówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Nowicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA - WSPÓLNA SPRAWA

    117 (80,69%)

    Elżbieta Czerbniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENA DURKA

    28 (19,31%)