Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kargowa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Powstańców Wielkopolskich, Zamieście.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Urszula Biegała
      36 (13,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mirosław Wieczorek
      110 (41,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KARGOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Krystian Krzysztof Wita
      119 (44,91%)

    Okręg 2

    Łąkowa, Sportowa, Strzelecka, Wolsztyńska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dominika Mroskowiak
      39 (19,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mirosław Balcerak
      63 (31,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KARGOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Łukasz Pokorski
      98 (49,00%)

    Okręg 3

    Babimojska, Górna, Krótka, Prosta.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Maria Piwowar
      36 (36,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grażyna Małgorzata Kasprowiak
      63 (63,64%)

    Okręg 4

    27 Stycznia, Browarna, Kasztanowa, Klonowa, Polna, Szkolna, Stroma, Różana, Widokowa, Źródlana.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Robert Andrzej Jasicki
      116 (55,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Rafał Andrzej Gasztyk
      92 (44,23%)

    Okręg 5

    Sulechowska, Zielonogórska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dorota Edyta Zewar
      11 (7,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Piotr Sita
      70 (46,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KARGOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Jędrzej Marek Iwanowski
      70 (46,36%)

    Okręg 6

    Dolna, Kolejowa, Kościuszki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Norbert Paweł Brambor
      53 (40,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL WALCZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daniel Walczak
      78 (59,54%)

    Okręg 7

    Kapitana Więckowskiego, Pocztowa, Słodowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jadwiga Helena Onoszko
      65 (47,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Marian Wawrzynowicz
      58 (42,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KARGOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Tomasz Krzemiński
      13 (9,56%)

    Okręg 8

    Dworcowa, Poprzeczna, Rynek.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Małgorzata Malicka-Kurzak
      71 (58,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Iwona Ewa Żelak
      51 (41,80%)

    Okręg 9

    Kwiatowa, Ogrodowa, Plac Berwińskiego, Przemysłowa, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grzegorz Boguszewski
      56 (44,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mirosława Eliza Koziołek
      69 (55,20%)

    Okręg 10

    Chwalimska, Czekoladowa, Goplany, Kilińskiego, Kompanii Wielichowskiej, Kościelna, Mickiewicza, Paukszty, Piaskowa, Słodka, Słowackiego, Zaułek Szcześniaka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewelina Kliks
      111 (60,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Agnieszka Natalia Patelska
      71 (39,01%)

    Okręg 11

    Chwalim, Linie, Przeszkoda.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Henryk Okupski
      63 (32,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Roman Mendak
      129 (67,19%)

    Okręg 12

    Dąbrówka, Karszyn, Szarki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Magdalena Maria Dec
      57 (34,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Barbara Anna Dębicka
      106 (65,03%)

    Okręg 13

    Nowy Jaromierz, Obra Dolna, Stary Jaromierz.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Michał Zielonka
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Smolno Wielkie od Nr 1 - 121.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Aleksandra Maria Tomczak
      105 (52,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grażyna Maćkowska
      95 (47,50%)

    Okręg 15

    Kaliska, Smolno Małe, Smolno Wielkie od Nr 122 – 127 D, Wojnowo.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR KURZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wojciech Józef Woropaj
      41 (27,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY FABIŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Justyna Kluj
      109 (72,67%)