Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Asfaltowa; Bazaltowa; Wincentego Bilskiego; Bobowskich ; Borówkowa; Bursztynowa ; Chałubińskiego; Chemiczna; Chłodna; Cicha; Ciepła; Cmentarna; Dionizego Czachowskiego; Czerwonego Krzyża; Dębowa; Długosza; Dobra; Dygasińskiego ; Dzielna; Ekonomii; Fabryczna; Franciszkańska; Maksymiliana Gierymskiego; Głogowa; Gołębia; Granitowa; Grzybowa; Harcerska; Mjr. Hubala; Iglasta; Jagodowa; Aleja Jana Pawła II; Jaracza; Jaskółcza; Jastrzębia; Jeżynowa; Jodłowa; Kanarkowa ; Kilińskiego; Kosynierów ; Kościuszki; Krakowska od nr 2 do 6 (parzyste) i do nr 1 do nr 109 (nieparzyste); Kredytowa; Krucza; Krzemowa; Krzywa; Mariana Langiewicza; Legionów od nr 64 do końca (parzyste) i od nr 63 do końca (nieparzyste) ; Limanowskiego ; 11 Listopada; Łyżwy; 1 Maja; 3 Maja; Malinowa; Marmurowa; Młoda; Młodzawy ; Multanka; Aleja Niepodległości od nr 2 do nr 68 (parzyste); Niska od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 1 do końca (nieparzyste); Nowa ; Obuwnicza; Obywatelska; Ogólna; Ogrodnicza; Oleśnicka; Organizacji Orzeł Biały; Orzeszkowej ; Juliusza Osterwy; Partyzantów; Piaskowa; Piękna; Aleja Marszałka J . Piłsudskiego od nr 62 do końca (parzyste) i od nr 59 do końca (nieparzyste); Praga; Prezydenta RP Ignacego Mościckiego ; Prosta; Ptasia; Porzeczkowa; Poziomkowa; Podemłynek ; Podjazdowa; Przechodnia; Przekątna; Przesmyk; Racławicka; Reja; Robotnicza; Równoległa; Rynek; Rzeczna; Rzemieślnicza; Rzeźniana; Skalna; Skowronkowa; Słoneczna; Słowikowa; Sosnowa; Spacerowa; Spokojna; Sportowa; Staffa; Staszica; Andrzeja Struga; 17 Stycznia; Szarych Szeregów; Szkolna; Szmaragdowa; Średnia; Świerkowa; Świeża; Towarowa ; Ukośna; Walecznych; Wąska; Wesoła; Wierzbowa; Wiklinowa; Wioślarska; Wiśniowa; Witwickich; Wojska Polskiego ; Wrzosowa; Wschodnia; Wspólna; Wysoka; Zacisze; Zaporęba ; Zbrojna; Zwycięzców ; Żurawia; Źródlana;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ
-
1
Marek Gąska
935
(20,74%)
-
2
Małgorzata Wąsik
63
(1,40%)
-
3
Grażyna Janina Wódz
23
(0,51%)
-
5
Aneta Nurkowska
99
(2,20%)
-
4
Zygmunt Edmund Tarabasz
31
(0,69%)
-
6
Małgorzata Jadwiga Żebrowska
10
(0,22%)
-
7
Przemysław Żmijewski
94
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Waldemar Grzesiak
302
(6,70%)
-
2
Anna Irena Jóźwik
209
(4,64%)
-
3
Barbara Kieres
280
(6,21%)
-
7
Mariusz Piotr Cieślik
154
(3,42%)
-
4
Bernadeta Agnieszka Siudzik
24
(0,53%)
-
5
Piotr Marek Winiarski
46
(1,02%)
-
6
Jarosław Dariusz Dróżdż
58
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
1
Bogusław Jerzy Ciok
454
(10,07%)
-
7
Zdzisław Kobierski
89
(1,97%)
-
5
Sławomir Tadeusz Kubikowski
37
(0,82%)
-
6
Bogdan Bińczak
21
(0,47%)
-
3
Agnieszka Zyta Bąk
85
(1,89%)
-
4
Anna Barbara Krzysztoszek
15
(0,33%)
-
2
Urszula Katarzyna Szymkowiak
165
(3,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Jerzy Stanisław Krawczyk
54
(1,20%)
-
1
Jolanta Irena Jelonek
164
(3,64%)
-
3
Piotr Ryszard Sieracki
18
(0,40%)
-
4
Natalia Anna Lewandowska
55
(1,22%)
-
6
Damian Kwaśniewski
10
(0,22%)
-
2
Paweł Mieczysław Gębski
55
(1,22%)
-
5
Aleksandra Maria Anioł
41
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tomasz Sadza
49
(1,09%)
-
6
Teresa Bożena Konderko
12
(0,27%)
-
7
Maciej Świercz
9
(0,20%)
-
2
Sławomir Dariusz Uciński
28
(0,62%)
-
3
Izabela Strzelec
26
(0,58%)
-
4
Barbara Alicja Dzida
17
(0,38%)
-
5
Piotr Głowacki
17
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Artur Pejas
90
(2,00%)
-
1
Agnieszka Dorota Schmeidel
50
(1,11%)
-
3
Daniel Misiewicz
16
(0,35%)
-
2
Edyta Paczkowska
25
(0,55%)
-
4
Tomasz Kaprzyk
16
(0,35%)
-
5
Monika Bożena Jędrzejczyk
16
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO
-
3
Dorota Goryca-Nowak
17
(0,38%)
-
2
Arkadiusz Ołownia
29
(0,64%)
-
7
Ewa Monika Michalczewska
46
(1,02%)
-
1
Grzegorz Zdzisław Łapaj
415
(9,21%)
-
4
Adam Bogusław Biesiaga
7
(0,16%)
-
6
Katarzyna Magdalena Czekaj
14
(0,31%)
-
5
Krzysztof Stanisław Łyżwa
18
(0,40%)
Okręg 2
Ulice: Bankowa; Długa; Działkowa; Główna; Jagiellońska ; Jałowcowa ; Juliana Fałata; Kolejowa; Kopernika; Kosmonautów ; Wojciecha Kossaka; Kościelna ; Książęca; Laskowa; Lotnicza; Leśna; Leśna Polana; Mała; Józefa Małowicza; Matejki; Miła; Modrzewiowa ; Aleja Niepodległości od nr 70 do końca (parzyste) i od nr 79 do końca (nieparzyste); Nizinna; Oseta Wasilewskiego; Parkingowa; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 52 do nr 60 (parzyste); Pogodna; Podlaska; Pułaskiego od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 37 do końca (nieparzyste); Rajdowa; Rejowska od nr 30 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste); Rycerska; Sokola od nr 2 do końca (parzyste); Spółdzielcza od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 35 do końca (nieparzyste); Szydłowiecka; Św. Brata Alberta; Turystyczna; Warszawska; Widokowa; Wiejska od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 5 do końca (nieparzyste); Wieżowa; Zagórska; Zielna; Żwirki i Wigury;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ
-
5
Magdalena Ciok
37
(0,86%)
-
1
Juliusz Bilski
141
(3,26%)
-
4
Jacek Cieślak
13
(0,30%)
-
6
Aneta Edyta Załęcka
27
(0,62%)
-
3
Alina Stanisława Mączyńska
24
(0,56%)
-
7
Jakub Marek Bilski
49
(1,13%)
-
2
Grzegorz Wiśniewski
56
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ireneusz Kazimierz Warchałowski
145
(3,35%)
-
1
Artur Konrad Mazurkiewicz
599
(13,85%)
-
4
Katarzyna Joanna Stępniak
113
(2,61%)
-
6
Monika Bochnacka
58
(1,34%)
-
7
Piotr Edward Janowski
165
(3,82%)
-
5
Zofia Kwietniewska
108
(2,50%)
-
2
Arkadiusz Józef Bogucki
209
(4,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
2
Marek Franciszek Iskra
203
(4,69%)
-
3
Ewa Ślusarczyk
18
(0,42%)
-
4
Rafał Uciński
144
(3,33%)
-
1
Andrzej Warwas
427
(9,88%)
-
5
Iwona Monika Misiopecka-Bilska
33
(0,76%)
-
6
Wiesław Witkowski
9
(0,21%)
-
7
Jolanta Agnieszka Sochacka
93
(2,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Monika Agnieszka Pogodzińska
147
(3,40%)
-
4
Dariusz Marek Pisarek
67
(1,55%)
-
6
Joanna Minda
16
(0,37%)
-
7
Tomasz Ciok
77
(1,78%)
-
5
Karolina Magdalena Godzina
29
(0,67%)
-
1
Paweł Adam Krupa
379
(8,77%)
-
3
Magdalena Joanna Michalska
42
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Bogumił Benisławski
50
(1,16%)
-
3
Paweł Adam Kwiatkowski
24
(0,56%)
-
2
Ryszard Chała
23
(0,53%)
-
4
Joanna Rogala-Bastrzyk
8
(0,19%)
-
5
Mirosława Elżbieta Stelmasiuk
12
(0,28%)
-
6
Agnieszka Agata Trojanowska
12
(0,28%)
-
7
Artur Witold Madej
81
(1,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ryszard Tadeusz Orlikowski
86
(1,99%)
-
6
Janusz Piotr Osóbka
47
(1,09%)
-
7
Mariusz Krzysztof Sokołowski
36
(0,83%)
-
5
Jolanta Maria Dulęba
8
(0,19%)
-
2
Maria Kosiec
35
(0,81%)
-
3
Sylwia Jaworska-Sokołowska
23
(0,53%)
-
4
Maria Małgorzata Ciosk
12
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO
-
3
Bożenna Henryka Zdanowicz
17
(0,39%)
-
4
Artur Ryszard Kondysz
42
(0,97%)
-
5
Małgorzata Katarzyna Matla
9
(0,21%)
-
1
Wiesław Mieczysław Szwajewski
272
(6,29%)
-
7
Krzysztof Sitkowski
27
(0,62%)
-
2
Teresa Anna Jezierska
49
(1,13%)
-
6
Paweł Stefan Hartwich
23
(0,53%)
Okręg 3
Ulice: Armii Krajowej; Asnyka; Gajowa; Górnicza; Grabowa; Grottgera; Kochanowskiego; Konarskiego od nr 2 do końca (parzyste) i od nr 1 do nr 31 (nieparzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Krakowska od nr 146 do końca (parzyste); Krasińskiego od nr 18 do końca (parzyste); Łowiecka; Mickiewicza od nr 14 do końca (parzyste) i od nr 17 do końca (nieparzyste); Moniuszki; Orla; Okrzei od nr 1 do końca (nieparzyste); Orkana; Płac Floriański; Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Powstańców Warszawy; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 16 do nr 22 a (parzyste) i od nr 36 do nr 48 (parzyste) oraz od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 41 do nr 57 (nieparzyste); Pułaskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste); Rejowska od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste); Pilota Janusza Rybickiego; Sezamkowa; Sienkiewicza; Słowackiego od nr 2 do nr 22 (parzyste) i od nr 1 do 25 (nieparzyste); Sokola od nr 1 do końca (nieparzyste); Sporna; Spółdzielcza od nr 2 do nr 38 (parzyste) i od nr 1 do nr 33 (nieparzyste); Stokowa; Szpitalna; Świętokrzyska; Wiejska od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Wileńska; Wyspiańskiego; Aleja Tysiąclecia od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste); Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ
-
5
Jarosław Kotwica
24
(0,50%)
-
2
Joanna Maria Robakowska
134
(2,78%)
-
3
Rafał Sebastian Lewandowski
163
(3,38%)
-
6
Dorota Swajdo
58
(1,20%)
-
7
Michał Fiutowski
40
(0,83%)
-
4
Magdalena Barbara Kalbarczyk
42
(0,87%)
-
1
Konrad Bolesław Krönig
565
(11,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Konrad Leszek Sokół
223
(4,63%)
-
7
Krzysztof Randla
302
(6,27%)
-
1
Piotr Jan Brzeziński
576
(11,96%)
-
5
Sylwia Beata Niegowska
54
(1,12%)
-
3
Mariusz Grzegorz Jędrzejewski
40
(0,83%)
-
6
Magdalena Wiśniewska
92
(1,91%)
-
4
Małgorzata Anna Czajkowska
94
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
2
Andrzej Plucner
106
(2,20%)
-
1
Leszek Jarosław Lepiarz
225
(4,67%)
-
6
Paulina Piasta
23
(0,48%)
-
7
Paweł Ireneusz Strzelecki
23
(0,48%)
-
3
Teresa Janina Pniak
74
(1,54%)
-
5
Monika Kępa
60
(1,25%)
-
4
Arnold Adam Migus
21
(0,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Renata Anida Bodo
47
(0,98%)
-
6
Grażyna Jolanta Gorgoń
32
(0,66%)
-
4
Monika Anna Kowalska
32
(0,66%)
-
7
Jacek Wierzchowski
175
(3,63%)
-
1
Mirosław Karol Gibaszewski
235
(4,88%)
-
2
Bartosz Krzysztof Młynarczyk
140
(2,91%)
-
5
Wioletta Monika Tusznio
31
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jacek Ciepiński
170
(3,53%)
-
2
Jarosław Czarnota
77
(1,60%)
-
7
Lidia Maria Ligór
18
(0,37%)
-
3
Janusz Antoni Jaworski
10
(0,21%)
-
5
Agnieszka Banaś
30
(0,62%)
-
6
Grażyna Kubiak
9
(0,19%)
-
4
Krzysztof Jakub Gruszczyński
9
(0,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Paulina Sylwia Oshkina
48
(1,00%)
-
6
Damian Paweł Podsiadlik
10
(0,21%)
-
1
Waldemar Jan Mazur
183
(3,80%)
-
7
Kamil Adam Zdziech
19
(0,39%)
-
4
Bartosz Niziołek
11
(0,23%)
-
5
Irena Glijer
19
(0,39%)
-
3
Urszula Jolanta Skorupa
35
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO
-
1
Konrad Cyprian Wikarjusz
204
(4,24%)
-
4
Jan Konrad Maślikowski
64
(1,33%)
-
3
Katarzyna Sieczka
42
(0,87%)
-
2
Ewa Maria Olszewska
73
(1,52%)
-
7
Michał Andrzej Mańkowski
135
(2,80%)
-
5
Bożena Matla
7
(0,15%)
-
6
Katarzyna Agnieszka Stopa
12
(0,25%)
Okręg 4
Ulice: Akacjowa; Apteczna; Bernatka; Brzozowa; Budowlanych; Bukowa; Energetyków; Grota Roweckiego; Jaworowa; Jesionowa; Kasztanowa; Klonowa; Konarskiego od nr 33 do nr 37 (nieparzyste); Konopnickiej; Krakowska od nr 8 do nr 144 c (parzyste) i od nr 111 do końca (nieparzyste); Krasińskiego od nr 2 do nr 16 (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Legionów od nr 2 do nr 62 (parzyste); od nr 1 do nr 61 (nieparzyste); Lipowa; Łąkowa; Metalowców; Mickiewicza od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do 15 (nieparzyste); Mostowa; Aleja Niepodległości od nr l do nr 77 (nieparzyste); Niska od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Norwida; Odlewnicza; Okrzei od nr 2 do końca (parzyste); Paryska; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 24 do nr 34 (parzyste) oraz od nr 15 do nr 39 (nieparzyste) oraz nr 50; Polna; Południowa; Ponurego; Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 12 do końca (parzyste) i od nr 1 1 do końca (nieparzyste); Prusa; Sikorskiego; Słowackiego od nr 24 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste); Tartaczna; Tokarska; Topolowa; Torowa; Traugutta; Ale Tysiąclecia od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste); Urzędnicza; Żytnia;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ
-
4
Grażyna Barbara Majewska
121
(2,28%)
-
2
Janusz Marian Ordyński
144
(2,72%)
-
1
Krystyna Górnaś-Salata
317
(5,98%)
-
3
Monika Joanna Kuśmierczyk
61
(1,15%)
-
6
Michał Zdzisław Bilski
15
(0,28%)
-
5
Jacek Michał Kurpeta
37
(0,70%)
-
7
Michał Maciej Waligóra
50
(0,94%)
-
8
Edyta Sylwia Górlicka
85
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Wiktor Artur Geller
116
(2,19%)
-
7
Iwona Winiarska
35
(0,66%)
-
1
Mariusz Bodo
901
(17,00%)
-
2
Jerzy Tadeusz Stopa
162
(3,06%)
-
4
Justyna Anna Warwas
44
(0,83%)
-
5
Kamil Krystian Sasal
91
(1,72%)
-
3
Przemysław Bieniek
117
(2,21%)
-
6
Renata Barbara Kasprzycka
69
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018
-
7
Bożena Małgorzata Burchart
28
(0,53%)
-
1
Marcin Kruk
86
(1,62%)
-
4
Krzysztof Ogłoza
147
(2,77%)
-
6
Monika Agata Kowalska
29
(0,55%)
-
2
Marek Jerzy Miernik
49
(0,92%)
-
8
Grzegorz Paździsz
155
(2,92%)
-
3
Jacek Mirosław Jamroz
173
(3,26%)
-
5
Natalia Anna Sasal
25
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Leszek Golik
395
(7,45%)
-
3
Ryszard Kaleta
160
(3,02%)
-
5
Grażyna Pająk
71
(1,34%)
-
7
Igor Maciej Hentka
75
(1,42%)
-
2
Mikołaj Kwaśniak
255
(4,81%)
-
8
Radosław Adam Żmijewski
107
(2,02%)
-
4
Agnieszka Regina Winiarska
45
(0,85%)
-
6
Teresa Ziomek
15
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Piotr Poznański
78
(1,47%)
-
2
Krzysztof Piotr Jędrzejczyk
20
(0,38%)
-
3
Karol Mateusz Gregiel
82
(1,55%)
-
4
Sławomir Bogdan Ślęzak
3
(0,06%)
-
5
Piotr Andrzej Starnowski
6
(0,11%)
-
8
Maria Ewa Winiarska
16
(0,30%)
-
7
Anna Świercz
17
(0,32%)
-
6
Małgorzata Benisławska
9
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Dariusz Henryk Zalega
158
(2,98%)
-
2
Halina Karpińska
157
(2,96%)
-
3
Bronisław Józef Pisarski
67
(1,26%)
-
4
Grażyna Stanisława Sobutka
8
(0,15%)
-
5
Bogdan Krawczyk
22
(0,42%)
-
6
Mateusz Marcin Zep
35
(0,66%)
-
7
Anna Mariola Kędzierska-Pejas
23
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO
-
3
Józef Tomasz Nowak
91
(1,72%)
-
7
Agnieszka Mirosława Kamińska
42
(0,79%)
-
5
Bartosz Julian Stopa
7
(0,13%)
-
2
Agnieszka Anna Buryło
35
(0,66%)
-
1
Ewa Justyna Warszawa
120
(2,26%)
-
4
Katarzyna Anna Bilska
54
(1,02%)
-
8
Łukasz Wisowaty
36
(0,68%)
-
6
Maciej Tomasz Wesołowski
34
(0,64%)