Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - miński

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto: Mińsk Mazowiecki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zdzisław Tarczyński
      464 (2,65%)
    2. 1 Zbigniew Grzesiak
      923 (5,27%)
    3. 6 Edyta Brewczyńska
      194 (1,11%)
    4. 4 Justyna Katarzyna Kowszun
      80 (0,46%)
    5. 3 Mirosława Tręda
      164 (0,94%)
    6. 7 Antoni Piotr Mroczek
      151 (0,86%)
    7. 8 Kamil Nalewka
      233 (1,33%)
    8. 9 Małgorzata Rombel
      410 (2,34%)
    9. 5 Zdzisław Skiba
      89 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Karolina Sierhej
      48 (0,27%)
    2. 8 Paulina Kokoszka
      89 (0,51%)
    3. 2 Tomasz Gruba
      121 (0,69%)
    4. 3 Izabela Reduch
      103 (0,59%)
    5. 4 Łukasz Wojtczyk
      311 (1,77%)
    6. 1 Jakub Gągol
      293 (1,67%)
    7. 5 Robert Piszczek
      132 (0,75%)
    8. 9 Damian Matwiej
      150 (0,86%)
    9. 7 Lena Katarzyna Romanyszyn
      29 (0,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Leszek Celej
      991 (5,65%)
    2. 7 Elżbieta Maria Andrzejewska
      209 (1,19%)
    3. 6 Robert Smuga
      1 186 (6,77%)
    4. 8 Ewa Szczerba
      324 (1,85%)
    5. 5 Barbara Albrechcińska
      314 (1,79%)
    6. 1 Mirosław Krusiewicz
      2 111 (12,05%)
    7. 2 Alicja Emilia Cichoń
      1 241 (7,08%)
    8. 3 Grzegorz Wyszogrodzki
      819 (4,67%)
    9. 4 Mirosław Janusz Samociuk
      920 (5,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Ryszard Stępień
      931 (5,31%)
    2. 5 Damian Emil Sitkiewicz
      140 (0,80%)
    3. 4 Elżbieta Zofia Wieczorek
      323 (1,84%)
    4. 1 Anna Halina Czyżewska
      2 325 (13,27%)
    5. 3 Dariusz Gąsior
      595 (3,40%)
    6. 6 Bożena Aniela Dmowska
      428 (2,44%)
    7. 8 Łukasz Krzysztof Markiewicz
      145 (0,83%)
    8. 7 Paweł Dariusz Królak
      326 (1,86%)
    9. 9 Edyta Danuta Bryzek-Muszyńska
      213 (1,22%)

    Okręg 2

    Miasto: Sulejówek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Orzechowski
      586 (6,37%)
    2. 2 Zbigniew Marian Pazio
      341 (3,71%)
    3. 3 Barbara Zuzanna Włodarska
      151 (1,64%)
    4. 4 Angielika Edyta Turlej
      139 (1,51%)
    5. 5 Beata Niedźwiedzka
      222 (2,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agnieszka Katarzyna Zabłocka-Gasek
      78 (0,85%)
    2. 1 Piotr Wilewski
      266 (2,89%)
    3. 2 Beata Stefaniuk
      176 (1,91%)
    4. 4 Dariusz Pełka
      75 (0,82%)
    5. 5 Alina Dębska
      118 (1,28%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wojciech Tadeusz Markowski
      198 (2,15%)
    2. 2 Grażyna Irena Gruzińska
      651 (7,08%)
    3. 4 Elżbieta Maria Aduszkiewicz
      296 (3,22%)
    4. 3 Anna Faluta
      323 (3,51%)
    5. 1 Witold Stefan Kikolski
      1 790 (19,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adriana Sakowska
      209 (2,27%)
    2. 3 Elżbieta Wasielkiewicz
      598 (6,50%)
    3. 1 Łukasz Piotr Bogucki
      2 095 (22,78%)
    4. 4 Michał Jerzy Matuszewski
      485 (5,27%)
    5. 2 Hanna Morawska
      401 (4,36%)

    Okręg 3

    Gmina: Dębe Wielkie, Halinów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Rek
      329 (3,37%)
    2. 6 Alicja Teresa Bakuła
      103 (1,05%)
    3. 1 Ireneusz Piasecki
      565 (5,79%)
    4. 3 Ewa Gańko
      242 (2,48%)
    5. 5 Justin Kasanji-Milongo
      60 (0,61%)
    6. 4 Dorota Miros
      128 (1,31%)
    7. 7 Sebastian Mucha
      77 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Mielcarz
      228 (2,34%)
    2. 2 Katarzyna Woś
      387 (3,96%)
    3. 4 Marcin Paweł Mielcarz
      32 (0,33%)
    4. 5 Jolanta Agnieszka Dobosiewicz
      84 (0,86%)
    5. 6 Andrzej Lipiński
      65 (0,67%)
    6. 3 Ada Wiktoria Lewandowska
      152 (1,56%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Bogusława Gańko
      435 (4,46%)
    2. 3 Dorota Dobosiewicz
      238 (2,44%)
    3. 4 Janina Franciszka Trojanowska
      62 (0,63%)
    4. 5 Krzysztof Górnik
      257 (2,63%)
    5. 1 Robert Henryk Grubek
      1 607 (16,46%)
    6. 6 Monika Agata Rupniewska
      269 (2,76%)
    7. 7 Bogdan Romanowski
      211 (2,16%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Maria Goździewska
      855 (8,76%)
    2. 3 Ewa Rucińska
      569 (5,83%)
    3. 5 Henryka Wiktoria Janczarek
      184 (1,88%)
    4. 6 Adam Ludwiniak
      510 (5,22%)
    5. 1 Piotr Daniel Wieczorek
      1 309 (13,41%)
    6. 4 Hanna Zofia Wodnicka
      269 (2,76%)
    7. 7 Grzegorz Gańko
      537 (5,50%)

    Okręg 4

    Gmina: Mińsk Mazowiecki, Stanisławów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kazimierz Prus
      258 (2,81%)
    2. 1 Antoni Jan Tarczyński
      1 995 (21,73%)
    3. 3 Joanna Janicka
      57 (0,62%)
    4. 4 Janusz Jacek Wieczorek
      142 (1,55%)
    5. 5 Anna Słowik
      281 (3,06%)
    6. 6 Anna Jadwiga Przybysz
      110 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Kesler
      88 (0,96%)
    2. 1 Adam Sulewski
      608 (6,62%)
    3. 5 Urszula Pacyga-Glanowska
      124 (1,35%)
    4. 6 Beata Wąsowska
      96 (1,05%)
    5. 4 Wojciech Zawada
      163 (1,78%)
    6. 3 Elżbieta Cyran
      120 (1,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Beata Pyrzanowska
      312 (3,40%)
    2. 4 Teresa Wanda Kuć
      161 (1,75%)
    3. 2 Zbigniew Pucelak
      525 (5,72%)
    4. 1 Leonard Zdanowicz
      696 (7,58%)
    5. 6 Mariola Hanna Witowska
      108 (1,18%)
    6. 5 Robert Piwek
      101 (1,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Płochocki
      1 361 (14,83%)
    2. 2 Piotr Pustoła
      966 (10,52%)
    3. 4 Teresa Michalak
      271 (2,95%)
    4. 6 Piotr Arkadiusz Mielcarz
      151 (1,64%)
    5. 5 Karolina Wasilewska
      295 (3,21%)
    6. 3 Katarzyna Kaim
      191 (2,08%)

    Okręg 5

    Gmina: Dobre, Jakubów, Kałuszyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Danuta Zaperta
      130 (1,77%)
    2. 1 Marek Jerzy Pachnik
      923 (12,56%)
    3. 2 Marcin Goźliński
      236 (3,21%)
    4. 3 Lidia Domańska
      415 (5,65%)
    5. 5 Wincenty Jan Bartnicki
      316 (4,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Michalczuk
      64 (0,87%)
    2. 1 Piotr Chmielewski
      981 (13,35%)
    3. 4 Małgorzata Dzwonkowska
      36 (0,49%)
    4. 3 Emil Kościesza
      57 (0,78%)
    5. 5 Jacek Jankowski
      25 (0,34%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dariusz Przybyłko
      321 (4,37%)
    2. 1 Wojciech Rastawicki
      724 (9,86%)
    3. 2 Martyna Monika Bastjan
      231 (3,14%)
    4. 4 Barbara Elżbieta Pleszczyńska-Sobiepanek
      142 (1,93%)
    5. 3 Jan Wocial
      294 (4,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Krasuski
      842 (11,46%)
    2. 3 Karolina Kowalczyk
      156 (2,12%)
    3. 2 Waldemar Janusz Mroczek
      731 (9,95%)
    4. 4 Małgorzata Śledziewska
      249 (3,39%)
    5. 5 Katarzyna Zielińska
      473 (6,44%)

    Okręg 6

    Gmina: Cegłów, Latowicz, Mrozy, Siennica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Juszczak
      918 (8,19%)
    2. 3 Arkadiusz Grzegrzułka
      488 (4,36%)
    3. 2 Henryk Józef Księżopolski
      776 (6,93%)
    4. 5 Beata Walas
      188 (1,68%)
    5. 4 Justyna Cholewińska-Michalczyk
      228 (2,03%)
    6. 7 Joanna Papińska
      180 (1,61%)
    7. 6 Paweł Artur Kania
      397 (3,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariola Elżbieta Kowalska
      30 (0,27%)
    2. 1 Tomasz Romanyszyn
      123 (1,10%)
    3. 3 Urszula Maria Hawryluk
      66 (0,59%)
    4. 2 Lilla Sabak
      200 (1,79%)
    5. 6 Agnieszka Żukowska
      65 (0,58%)
    6. 5 Jacek Pilich
      140 (1,25%)
    7. 7 Konrad Sierhej
      39 (0,35%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Zieliński
      897 (8,01%)
    2. 2 Teodora Wójcik
      444 (3,96%)
    3. 3 Andrzej Robert Pieniak
      970 (8,66%)
    4. 4 Wojciech Korzeń
      197 (1,76%)
    5. 5 Barbara Eugenia Szuba
      115 (1,03%)
    6. 7 Zbigniew Piłatkowski
      302 (2,70%)
    7. 6 Marta Legat
      149 (1,33%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Norbert Wielgos
      881 (7,86%)
    2. 5 Bożena Hardej
      433 (3,86%)
    3. 6 Anna Helena Uścińska
      176 (1,57%)
    4. 7 Robert Jackowski
      475 (4,24%)
    5. 4 Edyta Lucyna Anusz-Gaszewska
      937 (8,36%)
    6. 3 Janusz Franciszek Wróblewski
      501 (4,47%)
    7. 2 Beata Walas
      889 (7,93%)