Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bardo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Bardo Ulice: Polna 3 - 11 nieparzyste, 12 - 15F, 25, Słoneczna, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Barbara Jadwiga Strzelec
      83 (51,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aleksandra Maria Żelazny
      78 (48,45%)

    Okręg 2

    Miasto Bardo Ulice: Chabrowa, Ogrodowa, Grunwaldzka, Kolejowa, Plac Kasztelański, Polna 1 - 2, 4 - 10 parzyste od 16 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Kamil Karol Witek
      119 (60,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcin Andrzej Podkówka
      79 (39,90%)

    Okręg 3

    Miasto Bardo Ulice : Krakowska, Skalna, Główna 2 - 24

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Maria Kulig
      37 (25,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Łukasz Piotr Zieliński
      63 (43,75%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bożena Maria Adamczyk
      44 (30,56%)

    Okręg 4

    Miasto Bardo Ulice: Główna 25 - 59, Plac Wolności, Noworudzka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Włodzimierz Kardaś
      68 (38,20%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ryszard Sarnecki
      55 (30,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ALTERNATYWNIE DLA BARDA"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Pluta
      55 (30,90%)

    Okręg 5

    Miasto Bardo Ulice: Rynek, 1 Maja, Męki Pańskiej, Kwiatowa, Spacerowa, Zielona, Lipowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Leszek Jacek Kłosowski
      94 (52,22%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marzena Renata Czarnecka
      86 (47,78%)

    Okręg 6

    Miasto Bardo Ulice: Główna od Nr 60 do końca, Adama Mickiewicza, Jagiellońska 1 - 8, Fabryczna

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marta Zofia Kociołowicz
      15 (14,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Dariusz Piotr Szewczyk
      43 (40,95%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcin Grzegorz Kostrzewa
      47 (44,76%)

    Okręg 7

    Miasto Bardo Ulice: Cmentarna, Leśna, Jagiellońska od Nr 9 do końca, Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sławomir Jacek Sobieraj
      63 (44,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dariusz Paweł Warzecha
      78 (55,32%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Dębowina, Opolnica

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Włodzimierz Roman Biniaś
      107 (67,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Joanna Ewa Pyć
      52 (32,70%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Janowiec, Przyłęk ulice: Fabryczna, Główna 1 - 33, i 37 - 49 nieparzyste

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Jakub Urbaniak
      126 (68,48%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bożena Zofia Chodorowska
      58 (31,52%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Przyłęk ulice; Główna 34 - 80 parzyste i od 51 - do końca, Kamieniecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Damian Łukasz Bieńko
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Dzbanów, Laskówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Adam Mirosław Tokarz
      0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Potworów

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dariusz Michorczyk
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Brzeźnica 1 - 47, 50a, 103 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krystyna Grejner
      50 (43,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ZIELONKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Roman Zielonka
      66 (56,90%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Brzeźnica 48 - 50 i 51 - 102

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Józef Mateja
      55 (50,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Danuta Małgorzata Gurdak
      53 (49,07%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Grochowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA DLA GMINY

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Józef Czepieruk
      0 (0,00%)