Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Namysłów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
-
1
Artur Krzysztof Masiowski
238
(3,24%)
-
4
Sławomir Hinborch
147
(2,00%)
-
7
Lucyna Lidia Długosz
11
(0,15%)
-
6
Maria Jolanta Gąsior
18
(0,25%)
-
8
Mirosław Jarosz
68
(0,93%)
-
2
Piotr Janusz Lechowicz
276
(3,76%)
-
5
Paweł Józef Łącki
183
(2,49%)
-
3
Wiesława Jastrowicz
57
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
-
7
Julianna Teresa Turbakiewicz
11
(0,15%)
-
4
Sławomir Marian Stramski
33
(0,45%)
-
6
Roman Horodecki
21
(0,29%)
-
3
Mirosław Andrzej Wójciak
74
(1,01%)
-
2
Mirosław Ryszard Lewandowski
67
(0,91%)
-
8
Grzegorz Arkadiusz Ciepiela
10
(0,14%)
-
5
Regina Ostrowska
18
(0,25%)
-
1
Urszula Helena Łyżniak
229
(3,12%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
-
3
Małgorzata Anna Putowska
50
(0,68%)
-
6
Bartłomiej Stajniak
129
(1,76%)
-
5
Paweł Wojciech Kozłowski
73
(0,99%)
-
2
Marcin Karol Piekarek
223
(3,04%)
-
1
Lucyna Joanna Medyk
730
(9,95%)
-
4
Jacek Czuczwara
152
(2,07%)
-
7
Małgorzata Urszula Wolf
43
(0,59%)
-
8
Grzegorz Piotr Grudziński
359
(4,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Stefan Juzak
300
(4,09%)
-
8
Agnieszka Poznań
95
(1,29%)
-
1
Konrad Kazimierz Gęsiarz
798
(10,87%)
-
6
Barbara Małgorzata Lewandowska
68
(0,93%)
-
7
Ewa Kazimiera Szymczak
155
(2,11%)
-
5
Sebastian Krzysztof Warowy
99
(1,35%)
-
3
Bogusław Andrzej Bzowski
109
(1,49%)
-
4
Andrzej Leon Zielonka
419
(5,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sławomir Piotr Gradzik
227
(3,09%)
-
2
Adam Lesław Świtlik
146
(1,99%)
-
3
Marian Franciszek Grześkowicz
67
(0,91%)
-
7
Renata Katarzyna Kolerska
32
(0,44%)
-
8
Tadeusz Jaroszewski
76
(1,04%)
-
5
Małgorzata Joanna Górniak
28
(0,38%)
-
6
Kuba Jacek Kwaśniewski
17
(0,23%)
-
4
Katarzyna Anna Sygulska
51
(0,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Sylwester Wojciech Zabielny
451
(6,15%)
-
1
Adam Franciszek Maciąg
514
(7,00%)
-
3
Krzysztof Kazimierz Jankowiak
157
(2,14%)
-
5
Ewa Zdzisława Koszela
25
(0,34%)
-
4
Wojciech Zając
67
(0,91%)
-
7
Andrzej Antochów
39
(0,53%)
-
6
Lucyna Teresa Michalak
23
(0,31%)
-
8
Jolanta Małgorzata Kruszyńska
156
(2,13%)
Okręg 2
obszar wiejski gminy Namysłów i gmina Wilków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
-
1
Mariusz Jabłoński
516
(8,97%)
-
2
Andrzej Krzysztof Galla
71
(1,23%)
-
3
Wiesław Stanisław Kwiecień
112
(1,95%)
-
8
Damian Mirosław Bodzioch
56
(0,97%)
-
4
Barbara Anna Kuświk
91
(1,58%)
-
5
Monika Ewa Jagielska
48
(0,83%)
-
6
Barbara Brodziak
51
(0,89%)
-
7
Marek Wojciech Lejczak
67
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
-
2
Stefania Ciura
88
(1,53%)
-
1
Roman Piotr Półrolniczak
342
(5,95%)
-
3
Włodzimierz Marian Putowski
68
(1,18%)
-
6
Dorota Wiesława Kownacka-Rangosch
18
(0,31%)
-
7
Aleksandra Lasoń
66
(1,15%)
-
4
Tomasz Marcin Dobroć
119
(2,07%)
-
5
Grzegorz Andrzej Bielecki
158
(2,75%)
-
8
Andrzej Spór
51
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Andrzej Wojtasik
287
(4,99%)
-
2
Zbigniew Mieczysław Mrugała
78
(1,36%)
-
5
Weronika Nawrot
118
(2,05%)
-
6
Piotr Karleszko
51
(0,89%)
-
4
Anna Kuliszewska
107
(1,86%)
-
3
Bronisława Teresa Mela
141
(2,45%)
-
8
Tomasz Paweł Wiciak
420
(7,30%)
-
7
Wiesław Antoni Łukasiak
96
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ryszard Wołczański
269
(4,68%)
-
5
Marcin Władysław Siejka
154
(2,68%)
-
1
Zbigniew Józef Bratosiewicz
566
(9,84%)
-
7
Grzegorz Józef Stachurski
97
(1,69%)
-
6
Aldona Jadwiga Kmieć
40
(0,70%)
-
8
Barbara Elwira Zielińska
62
(1,08%)
-
2
Renata Halina Nowakowska
101
(1,76%)
-
4
Maciej Tadeusz Marzec
83
(1,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Stanisław Gąsior
140
(2,43%)
-
5
Michał Przemysław Świerczyński
36
(0,63%)
-
3
Wiesław Feliks Wysocki
41
(0,71%)
-
4
Aniela Saboń
41
(0,71%)
-
8
Iwona Elżbieta Kobiela
15
(0,26%)
-
7
Maciej Józef Jagielski
15
(0,26%)
-
2
Piotr Jerzy Kocańda
94
(1,63%)
-
6
Aneta Piotrowska
18
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Stanisław Wołczański
196
(3,41%)
-
1
Krzysztof Tomasz Szyndlarewicz
255
(4,43%)
-
3
Kazimierz Paczkowski
154
(2,68%)
-
6
Paweł Piotr Cholaś
43
(0,75%)
-
4
Anna Marzena Gałczyńska
32
(0,56%)
-
7
Irena Rzewucka
33
(0,57%)
-
5
Marta Izabela Południak
34
(0,59%)
-
8
Henryka Bożena Dirk
11
(0,19%)
Okręg 3
gminy: Domaszowice, Świerczów i Pokój
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
-
2
Teresa Krystyna Cieplik
117
(2,19%)
-
3
Zbigniew Figas
103
(1,93%)
-
4
Edyta Barbara Pawłowska
83
(1,55%)
-
1
Sylwia Karina Zając
154
(2,88%)
-
5
Dariusz Kuchczyński
46
(0,86%)
-
7
Przemysław Wiącek
58
(1,09%)
-
6
Maria Łucja Zachariasz
45
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
-
7
Aneta Stefania Ilnicka
22
(0,41%)
-
4
Irena Bielecka
48
(0,90%)
-
3
Agata Zając
128
(2,40%)
-
6
Jerzy Adam Kubowicz
12
(0,22%)
-
1
Arkadiusz Tomasz Grzybek
152
(2,85%)
-
2
Marcin Bazyli Bartoń
142
(2,66%)
-
5
Krzysztof Sarnicki
52
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
-
7
Henryk Roman Seruga
91
(1,70%)
-
1
Andrzej Gosławski
209
(3,91%)
-
2
Roman Marian Letki
441
(8,26%)
-
3
Elżbieta Maria Wojtowicz
53
(0,99%)
-
4
Edyta Hylla
84
(1,57%)
-
5
Maria Krystyna Łakoma
54
(1,01%)
-
6
Witold Jan Hadyna
17
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Agata Kruszelnicka
251
(4,70%)
-
2
Krzysztof Józef Żołnowski
395
(7,40%)
-
1
Andrzej Kazimierz Michta
324
(6,07%)
-
4
Maria Janina Gołyska
63
(1,18%)
-
5
Danuta Krystyna Gryl
80
(1,50%)
-
6
Mariusz Jan Szuster
152
(2,85%)
-
7
Barbara Wanda Krysiak
29
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Grzegorz Jan Wójtowicz
138
(2,58%)
-
4
Przemysław Stebnicki
52
(0,97%)
-
2
Kornela Magdalena Mateja
202
(3,78%)
-
5
Grażyna Barbara Ilnicka
212
(3,97%)
-
6
Edward Feliks Walas
100
(1,87%)
-
1
Antoni Mieczysław Sobiegraj
357
(6,69%)
-
3
Marzena Anna Macoch
47
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Aleksandra Giza
25
(0,47%)
-
2
Zenon Kotarski
289
(5,41%)
-
3
Bartłomiej Frasiak
87
(1,63%)
-
7
Ryszard Palmąka
49
(0,92%)
-
1
Jarosław Łaźniowski
174
(3,26%)
-
6
Patrycja Agnieszka Soboń
35
(0,66%)
-
4
Bożena Białkowska
167
(3,13%)