Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czarny Dunajec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Czarny Dunajec, Wróblówka, Podczerwone, Koniówka, Chochołów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Maria Serwińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    54 (2,32%)

    Rafał Jan Rubiś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    138 (5,93%)

    Kazimierz Jan Marduła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    116 (4,98%)

    Józef Franciszek Zięba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    74 (3,18%)

    Andrzej Iwan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    69 (2,97%)

    Maria Głowacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    46 (1,98%)

    Anna Zofia Kmin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    18 (0,77%)

    Małgorzata Rączkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    26 (1,12%)

    Jan Józef Solarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    30 (1,29%)

    Beata Leja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    32 (1,38%)

    Beata Małysa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    14 (0,60%)

    Helena Anna Styrczula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    53 (2,28%)

    Bartłomiej Kazimierz Bukowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    86 (3,70%)

    Jacek Andrzej Krzysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    32 (1,38%)

    Łukasz Piotr Rubiś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    79 (3,39%)

    Anna Bulas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    37 (1,59%)

    Kinga Barbara Szuba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (1,33%)

    Tomasz Jan Turski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    157 (6,75%)

    Stanisław Bronisław Chlebek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (3,18%)

    Monika Anna Sęk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (2,54%)

    Józef Skarżyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (3,82%)

    Magdalena Katarzyna Kantor-Zakrzewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (2,06%)

    Tadeusz Paweł Kwak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (2,84%)

    Janusz Andrzej Bobak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (1,38%)

    Piotr Mariusz Sebastianowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    57 (2,45%)

    Zofia Małgorzata Kierkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    222 (9,54%)

    Kazimierz Dzielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    127 (5,46%)

    Monika Karolina Czapla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    87 (3,74%)

    Stanisław Harbut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    141 (6,06%)

    Stanisław Wincenty Miętus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    50 (2,15%)

    Józef Styrczula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    64 (2,75%)

    Halina Jolanta Guńka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    119 (5,11%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Pieniążkowice, Dział, Odrowąż, Załuczne, Podszkle, Piekielnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Gawron

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    52 (2,42%)

    Władysław Szuba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    89 (4,14%)

    Krystyna Szlachta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    51 (2,37%)

    Józef Jasień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    70 (3,25%)

    Zdzisław Gal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    105 (4,88%)

    Andrzej Rapacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    25 (1,16%)

    Danuta Agnieszka Gal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    19 (0,88%)

    Władysław Komperda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    5 (0,23%)

    Władysława Maśnica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    57 (2,65%)

    Adam Czesław Szymusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    94 (4,37%)

    Tadeusz Wincenty Dusza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    154 (7,16%)

    Władysław Machaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    10 (0,46%)

    Jan Wacławiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    86 (4,00%)

    Stanisław Gonciarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    50 (2,32%)

    Marta Zofia Gonciarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    8 (0,37%)

    Anna Bielańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    8 (0,37%)

    Lucyna Anna Hosaniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (4,32%)

    Sabina Sylwia Mazur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (1,30%)

    Edward Józef Lenart

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (3,02%)

    Kamil Edward Dzielski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    12 (0,56%)

    Władysław Gawron

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    62 (2,88%)

    Paweł Dziubek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    240 (11,16%)

    Bożena Barnaś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (1,91%)

    Marian Szymala

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (2,32%)

    Tadeusz Czepiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    210 (9,76%)

    Teresa Katarzyna Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    13 (0,60%)

    Marian Dzielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    11 (0,51%)

    Sebastian Janusz Chowaniec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    177 (8,23%)

    Marek Hosaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    53 (2,46%)

    Władysław Lenart

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    171 (7,95%)

    Marzena Maria Gober

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    42 (1,95%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Ciche, Ratułów, Czerwienne, Stare Bystre

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Słodyczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    31 (1,13%)

    Krzysztof Czesław Bartoszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    147 (5,36%)

    Adam Chramiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    106 (3,87%)

    Jan Tylka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    59 (2,15%)

    Józef Miętus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    43 (1,57%)

    Andrzej Jan Ligas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    56 (2,04%)

    Helena Szeliga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    21 (0,77%)

    Krystyna Piszczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    23 (0,84%)

    Józef Gewont

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    35 (1,28%)

    Maria Mulica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI

    30 (1,09%)

    Tadeusz Kazimierz Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    140 (5,11%)

    Władysław Łowisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    69 (2,52%)

    Maria Drzyzga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    32 (1,17%)

    Maria Magdalena Kęsek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    9 (0,33%)

    Kazimierz Kois

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    33 (1,20%)

    Maria Strączek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA

    61 (2,23%)

    Daniel Józef Domagała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    228 (8,32%)

    Bolesław Długopolski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (3,25%)

    Bogumiła Maria Kokoszka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (3,17%)

    Edward Staszel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (2,66%)

    Kazimierz Tadeusz Gąsienica

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (2,66%)

    Jacek Marek Kułach

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (3,06%)

    Piotr Tadeusz Karwaczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (3,06%)

    Maria Piczura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (2,88%)

    Małgorzata Fit

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (2,55%)

    Aneta Łucja Chyc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (1,35%)

    Maria Antonina Ramska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    29 (1,06%)

    Marcin Ratułowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    241 (8,79%)

    Małgorzata Maria Garczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    82 (2,99%)

    Czesław Wajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    183 (6,68%)

    Tomasz Garbaciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    94 (3,43%)

    Tadeusz Bronisław Ratułowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    83 (3,03%)

    Bartłomiej Bednarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    101 (3,68%)

    Kinga Patrycja Kula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    60 (2,19%)

    Barbara Rabiańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    20 (0,73%)

    Andrzej Józef Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO

    49 (1,79%)