Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Maków Mazowiecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
-
1
Teresa Jolanta Włoczkowska
453
(11,40%)
-
4
Jolanta Jelska
28
(0,70%)
-
2
Arkadiusz Gójski
352
(8,86%)
-
3
Agnieszka Smolińska
144
(3,63%)
-
6
Mariusz Kukawka
51
(1,28%)
-
5
Adam Tusiński
38
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PORZĄDKI
-
2
Stanisław Romanowski
87
(2,19%)
-
1
Anna Madrak
87
(2,19%)
-
3
Sylwia Drejka
24
(0,60%)
-
4
Ewa Kacprzycka
92
(2,32%)
-
5
Łukasz Ryszard Szczuciński
52
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Rafał Paweł Barański
247
(6,22%)
-
1
Andrzej Jan Kos
833
(20,97%)
-
3
Bożena Pawłowska
113
(2,84%)
-
5
Oliwia Teresa Obidzińska
29
(0,73%)
-
4
Andrzej Ossowski
159
(4,00%)
-
6
Anna Kozicka
70
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Krzysztof Kymona
165
(4,15%)
-
5
Agnieszka Kacprzycka
113
(2,84%)
-
6
Agnieszka Michalska
26
(0,65%)
-
4
Mieczysława Kordowska
68
(1,71%)
-
1
Cezary Kołodziejski
608
(15,31%)
-
2
Antoni Krzysztof Wachol
133
(3,35%)
Okręg 2
gminy Krasnosielc i Sypniewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
-
1
Dariusz Wojciech Budny
391
(9,01%)
-
6
Krzysztof Kazimierz Pszczoła
171
(3,94%)
-
4
Izabela Popielarska
22
(0,51%)
-
5
Magdalena Jaguszewska
17
(0,39%)
-
3
Teresa Klik
70
(1,61%)
-
2
Mirosław Głażewski
175
(4,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PORZĄDKI
-
2
Paweł Grzegorz Skory
3
(0,07%)
-
3
Ewa Danuta Pogorzelska
13
(0,30%)
-
1
Anna Grażyna Przewłocka
2
(0,05%)
-
4
Janusz Sierak
36
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zbigniew Żebrowski
448
(10,33%)
-
2
Jan Myślak
247
(5,69%)
-
3
Anna Olkowska
142
(3,27%)
-
6
Anna Kinga Niesiobędzka-Ryłka
201
(4,63%)
-
1
Jarosław Skowroński
345
(7,95%)
-
5
Marzena Szulc
90
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogdan Żebrowski
566
(13,05%)
-
3
Sławomir Edward Rutkowski
458
(10,56%)
-
2
Zofia Czajkowska
374
(8,62%)
-
4
Barbara Izabela Kluczek
297
(6,85%)
-
5
Aleksandra Rykaczewska
111
(2,56%)
-
6
Janusz Stanisław Zakrzewski
159
(3,67%)
Okręg 3
gminy Płoniawy-Bramura i Czerwonka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
-
2
Jan Mościcki
132
(3,62%)
-
1
Marcin Nowotka
205
(5,62%)
-
3
Izabela Milewska
61
(1,67%)
-
4
Henryka Teresa Budziszewska
42
(1,15%)
-
5
Rafał Barasiewicz
186
(5,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PORZĄDKI
-
3
Aneta Piecuska
22
(0,60%)
-
4
Joanna Kowalska
24
(0,66%)
-
5
Paweł Bielak
31
(0,85%)
-
1
Krzysztof Pomaski
72
(1,97%)
-
2
Piotr Łaszewski
21
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Bagiński
600
(16,46%)
-
5
Mirosław Jan Krzyżewski
392
(10,75%)
-
2
Grzegorz Marian Strzelecki
273
(7,49%)
-
3
Milena Aneta Górska
65
(1,78%)
-
4
Martyna Wiśniewska
191
(5,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Eibin
195
(5,35%)
-
1
Kazimierz Adam Białobrzeski
294
(8,06%)
-
4
Izabela Wenda
150
(4,11%)
-
3
Zbigniew Janusz Bański
301
(8,26%)
-
5
Dariusz Wierzbicki
389
(10,67%)
Okręg 4
gminy Różan, Rzewnie, Młynarze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
-
2
Beata Zygmunt
459
(9,71%)
-
4
Anna Skrzecz
172
(3,64%)
-
1
Sławomir Chrzanowski
809
(17,12%)
-
3
Jan Szufleński
233
(4,93%)
-
5
Beata Anna Chełchowska
70
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PORZĄDKI
-
4
Mirosława Kacprzykowska
18
(0,38%)
-
1
Szymon Sroka
9
(0,19%)
-
3
Damian Karpiński
24
(0,51%)
-
2
Sylwia Słowikowska
16
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marta Daniłowska
404
(8,55%)
-
2
Tadeusz Suski
348
(7,36%)
-
4
Hanna Irena Błońska
90
(1,90%)
-
5
Wojciech Domżalski
96
(2,03%)
-
3
Marcin Karczewski
102
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Strzelecki
727
(15,38%)
-
2
Jerzy Pepłowski
526
(11,13%)
-
3
Wacław Suski
416
(8,80%)
-
4
Aldona Kamińska
126
(2,67%)
-
5
Anna Ilona Chmielewska-Iwańska
81
(1,71%)
Okręg 5
gminy Karniewo, Szelków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
-
4
Zbigniew Władysław Prus
83
(2,20%)
-
3
Lech Gutowski
366
(9,72%)
-
1
Anna Leśnik
72
(1,91%)
-
2
Ilona Małgorzata Mikołajczyk
79
(2,10%)
-
5
Piotr Fabisiak
107
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PORZĄDKI
-
2
Robert Żołyński
135
(3,58%)
-
1
Katarzyna Morawska
24
(0,64%)
-
4
Anna Tomaszewska
36
(0,96%)
-
5
Agnieszka Niksińska
23
(0,61%)
-
3
Andrzej Robert Pijanowski
22
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Świercz
216
(5,73%)
-
3
Krzysztof Kacprzycki
359
(9,53%)
-
4
Katarzyna Ewa Kurowska
80
(2,12%)
-
2
Paweł Lewandowski
417
(11,07%)
-
5
Aneta Urszula Sierzan
117
(3,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jadwiga Elżbieta Witkowska
106
(2,81%)
-
5
Hanna Urszula Chodyna-Sołtysiak
39
(1,04%)
-
2
Maria Janina Bonisławska
231
(6,13%)
-
3
Grzegorz Wawrzonkowski
316
(8,39%)
-
1
Zbigniew Roman Deptuła
939
(24,93%)