Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowe Brzesko

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Nowe Brzesko I: ulice Nowy Rynek, Lubelska, Wąska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Grażyna Fularska
      76 (38,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Waldemar Jacek Wojtusik
      60 (30,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Renata Romana Wesołowska
      61 (30,96%)

    Okręg 2

    Miasto Nowe Brzesko II: ulice Ogrodowa, Wesoła, Cicha, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kościuszki, Stary Rynek, Głowackiego, Niecała, Cmentarna, Podwale, Wiślana, Sportowa, Przemysłowa, Wałowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Danuta Maria Czechowicz
      33 (15,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Witold Antoni Kozerski
      127 (59,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Józef Sasiński
      52 (24,53%)

    Okręg 3

    Miasto Nowe Brzesko III: ulice Krakowska, Targowa, Polna, Tomasza, Świętego Huberta, Sienkiewicza, Partyzantów, Plac Wolności

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wioletta Ewa Nawrot
      28 (12,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Joanna Kawiorska
      71 (31,84%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Tomasz Adamczyk
      124 (55,61%)

    Okręg 4

    Miasto Nowe Brzesko IV: ulice Nękanowice, Armii Krajowej, Spółdzielcza, Spokojna, Nadwiślańska, Widokowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Józef Latała
      49 (24,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Helena Duś
      108 (53,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Patrycja Elżbieta Mytych - Kalika
      46 (22,66%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Hebdów Kolonia (na północ od drogi gminnej leżącej na działce Nr 581/2, przy drogach gminnych leżących na działkach Nr 580/2, Nr 582/2, Nr 583, przy drodze powiatowej K - 12 72, wzdłuż drogi krajowej Nr 79 począwszy od drogi powiatowej K - 12 72 do drogi gminnej leżącej na działce Nr 600)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Zenon Warchoł
      37 (20,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Józef Piotr Krosta
      110 (61,11%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jolanta Renata Płaszewska
      33 (18,33%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Hebdów Stary (od drogi gminnej leżącej na działce Nr 581/2 w kierunku południowym przy drodze krajowej Nr 79 oraz w obrębie drogi gminnej leżącej na działce Nr 585/3)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Jan Wiecha
      18 (15,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Joanna Maria Szlęk
      53 (44,92%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Angelika Maria Wypych - Znaj
      47 (39,83%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Grębocin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jolanta Wioleta Mierzwa
      33 (28,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Renata Iwona Chmurzyńska
      81 (71,05%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Mniszów, Mniszów-Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Zbigniew Kura
      85 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Grzegorz Fidala
      59 (34,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Jakub Wajda
      26 (15,29%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Pławowice, Gruszów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Bogusław Stasik
      104 (56,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Stefan Kołodziej
      79 (43,17%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Przybysławice, Szpitary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alina Barbara Krosta
      97 (45,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Renata Krystyna Belska
      58 (27,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ignacy Józef Pawłowski
      56 (26,54%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Rudno Dolne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Maria Samek
      88 (56,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Tadeusz Twaróg
      67 (43,23%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Kuchary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Marian Pawlicki
      100 (64,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aneta Tabor
      55 (35,48%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Majkowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Dybisz
      26 (24,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Mrozowski
      34 (32,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dawid Kamil Klimek
      46 (43,40%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Sierosławice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tadeusz Wasilewski
      55 (46,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kamil Stanisław Kłoda
      64 (53,78%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Śmiłowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Joanna Maryla Mackiewicz - Pachut
      40 (20,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Marzena Gąsiorek
      29 (14,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Polak
      130 (65,33%)