Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - lubański

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Świeradów Zdrój, gmina Leśna, gmina Platerówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU LUBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Inga Apolonia Sobucka
      73 (1,19%)
    2. 2 Zbigniew Tadeusz Maroń
      222 (3,61%)
    3. 3 Stanisław Franciszek Głowacz
      202 (3,28%)
    4. 4 Danuta Teresa Erling
      206 (3,35%)
    5. 1 Jan Surowiec
      784 (12,75%)
    6. 7 Przemysław Łukasz Markiewicz
      175 (2,85%)
    7. 5 Barbara Adamczyk
      20 (0,33%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aneta Maria Rowińska
      75 (1,22%)
    2. 1 Waldemar Mieczysław Kwiatkowski
      393 (6,39%)
    3. 2 Henryk Ostrowski
      43 (0,70%)
    4. 3 Bogusław Marian Kraus
      22 (0,36%)
    5. 5 Malwina Małgorzata Niczyporuk
      23 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCÓW POWIAT 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Wojciech Flaszyński
      50 (0,81%)
    2. 1 Jerzy Janusz Drzygiel
      84 (1,37%)
    3. 3 Jadwiga Wiśniewska-Kozań
      7 (0,11%)
    4. 4 Piotr Marian Zajdel
      259 (4,21%)
    5. 5 Wioletta Elżbieta Brzezińska
      48 (0,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Natalia Agnieszka Smentek
      99 (1,61%)
    2. 2 Beata Irena Czeczot
      341 (5,54%)
    3. 3 Jerzy Adam Dec
      219 (3,56%)
    4. 5 Piotr Arciszewski
      48 (0,78%)
    5. 7 Piotr Ziemlak
      49 (0,80%)
    6. 6 Monika Weronika Kaczkowska
      69 (1,12%)
    7. 1 Jacek Mirosław Miedziński
      475 (7,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Edyta Mikiszewska
      21 (0,34%)
    2. 1 Mieczysław Taupieko
      338 (5,50%)
    3. 2 Jerzy Andrzej Bucki
      127 (2,07%)
    4. 3 Kazimierz Bartoszewicz
      39 (0,63%)
    5. 4 Teresa Stożek
      82 (1,33%)
    6. 5 Zbigniew Marian Ławniczak
      40 (0,65%)
    7. 7 Paulina Anna Wójcik
      23 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALEREGO CZARNECKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Edward Smusz
      368 (5,98%)
    2. 7 Paweł Łukasz Drapała
      38 (0,62%)
    3. 1 Iwona Magdalena Korzeniowska-Wojsa
      394 (6,41%)
    4. 5 Teresa Maria Boczula
      115 (1,87%)
    5. 3 Tadeusz Marian Baka
      183 (2,98%)
    6. 4 Małgorzata Gettner
      248 (4,03%)
    7. 6 Anna Bień
      148 (2,41%)

    Okręg 2

    gmina Lubań, gmina Olszyna, gmina Siekierczyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU LUBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Halina Józefa Białoń
      701 (10,92%)
    2. 3 Krzysztof Roman Sudomlak
      29 (0,45%)
    3. 4 Helena Muzyka
      50 (0,78%)
    4. 5 Zbigniew Ryszard Wojdak
      63 (0,98%)
    5. 7 Wojciech Wiesław Gołyga
      239 (3,72%)
    6. 6 Karolina Ewelina Pasieczna
      63 (0,98%)
    7. 2 Bożena Szwedko
      514 (8,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCÓW POWIAT 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Teresa Dudkiewicz-Kozań
      306 (4,77%)
    2. 7 Jacek Stanisław Adamski
      153 (2,38%)
    3. 4 Anna Beata Lelko
      72 (1,12%)
    4. 2 Sebastian Drążek
      29 (0,45%)
    5. 6 Ludmiła Mieczysława Szarkowska
      44 (0,69%)
    6. 5 Jerzy Artur Migut
      69 (1,08%)
    7. 3 Andrzej Koszela
      56 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Grzegorz Tomasz Doliba
      121 (1,89%)
    2. 1 Stanisław Śnieżyk
      673 (10,49%)
    3. 5 Patryk Artur Strzelecki
      76 (1,18%)
    4. 4 Anna Czaja-Sobieraj
      121 (1,89%)
    5. 6 Katarzyna Irena Kotarska-Janeczko
      75 (1,17%)
    6. 2 Lech Musielak
      274 (4,27%)
    7. 3 Eurydyka Maria Czyrko
      219 (3,41%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcel Mukrecki
      23 (0,36%)
    2. 3 Marek Hamielec
      248 (3,86%)
    3. 2 Karina Animucka
      90 (1,40%)
    4. 1 Bartosz Łasica
      352 (5,48%)
    5. 4 Anna Dorota Skowrońska
      71 (1,11%)
    6. 7 Angelika Monika Zaleśna
      30 (0,47%)
    7. 6 Lilia Julia Ofman
      55 (0,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALEREGO CZARNECKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Barbara Kalinowska-Tymińska
      79 (1,23%)
    2. 2 Zbigniew Adam Madurowicz
      261 (4,07%)
    3. 1 Janusz Marek Niekrasz
      627 (9,77%)
    4. 3 Anna Usyk-Krzeszowiec
      244 (3,80%)
    5. 5 Marek Jerzy Zatoński
      80 (1,25%)
    6. 7 Tomasz Paweł Czuchryta
      129 (2,01%)
    7. 6 Jolanta Teresa Napadłek
      182 (2,84%)

    Okręg 3

    miasto Lubań

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU LUBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magdalena Weronika Czuchryta
      150 (1,89%)
    2. 3 Bogusław Jan Sadowski
      32 (0,40%)
    3. 5 Andrzej Tomasz Drozdowicz
      45 (0,57%)
    4. 1 Michał Turkiewicz
      772 (9,71%)
    5. 9 Lucjan Żełabowski
      153 (1,93%)
    6. 8 Anna Maria Frydryk
      53 (0,67%)
    7. 6 Maria Teresa Siećko
      95 (1,20%)
    8. 7 Zbigniew Piotr Sośniak
      15 (0,19%)
    9. 4 Jadwiga Lendzion
      34 (0,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kazimierz Józef Kiljan
      317 (3,99%)
    2. 3 Anna Barbara Sawicka
      122 (1,53%)
    3. 1 Konrad Antoni Rowiński
      1 103 (13,88%)
    4. 8 Władysław Rakowiec
      23 (0,29%)
    5. 5 Beata Iwona Stołecka
      70 (0,88%)
    6. 6 Łukasz Grzegorz Szulc
      140 (1,76%)
    7. 7 Genowefa Mariola Tymbrowska
      25 (0,31%)
    8. 4 Paweł Jerzy Paszkiewicz
      32 (0,40%)
    9. 9 Iwona Janina Fudala
      213 (2,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCÓW POWIAT 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marta Irena Czarniecka
      46 (0,58%)
    2. 1 Jan Kazimierz Hałakuć
      197 (2,48%)
    3. 2 Franciszek Zygmunt Bogdanowicz
      81 (1,02%)
    4. 4 Aneta Małgorzata Kisielewicz
      20 (0,25%)
    5. 6 Marzena Izabela Połukord
      36 (0,45%)
    6. 7 Tadeusz Sztaba
      87 (1,09%)
    7. 8 Maria Śmigielska
      100 (1,26%)
    8. 5 Michał Łukjaniec
      101 (1,27%)
    9. 9 Mariusz Janusz Tomiczek
      92 (1,16%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Renata Maria Dunin-Stępień
      35 (0,44%)
    2. 7 Leszek Władysław Gojżewski
      24 (0,30%)
    3. 8 Małgorzata Monika Cichecka
      104 (1,31%)
    4. 9 Czesław Antoni Szymkowiak
      130 (1,64%)
    5. 1 Wojciech Bolesław Zembik
      900 (11,32%)
    6. 2 Adam Łobocki
      200 (2,52%)
    7. 3 Ewa Janina Rakowiec
      111 (1,40%)
    8. 5 Bożena Agnieszka Cydzik
      47 (0,59%)
    9. 4 Michał Jan Kepke
      28 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariusz Mirosław Palka
      15 (0,19%)
    2. 1 Irena Sokołowska
      77 (0,97%)
    3. 2 Janusz Romuald Harapin
      109 (1,37%)
    4. 3 Mirosław Piotr Pasternak
      144 (1,81%)
    5. 4 Danuta Ewa Łasica
      34 (0,43%)
    6. 6 Jadwiga Marianna Stanowska
      13 (0,16%)
    7. 7 Jan Domino
      34 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALEREGO CZARNECKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Gerard Kempiński
      177 (2,23%)
    2. 6 Aleksandra Maria Kliś
      60 (0,75%)
    3. 5 Ewa Danuta Gutek
      112 (1,41%)
    4. 3 Anna Terenda
      129 (1,62%)
    5. 2 Zdzisław Maciej Krynicki
      217 (2,73%)
    6. 7 Rafał Jerzy Klapetek
      271 (3,41%)
    7. 1 Walery Czarnecki
      574 (7,22%)
    8. 8 Konrad Rutkiewicz
      104 (1,31%)
    9. 9 Barbara Urszula Falkiewicz
      145 (1,82%)