Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ręczno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Będzyn, Zbyłowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jan Strzelczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    22 (34,92%)

    Agnieszka Barbara Synderecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (65,08%)

    Okręg 2

    Bąkowa Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Józef Ślusarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    36 (20,34%)

    Dominika Bogusława Piętos

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (40,11%)

    Marzena Patek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (39,55%)

    Okręg 3

    Dęba, Dęba – Majstry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Flasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    96 (69,57%)

    Czesław Józef Strzelczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (30,43%)

    Okręg 4

    Majkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Stanisław Filocha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Kolonia Ręczno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Stanisław Dembowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    87 (61,70%)

    Agata Joanna Janiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (38,30%)

    Okręg 6

    Łęki Królewskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Jan Konarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Łęg Ręczyński

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Barbara Chmura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    41 (38,32%)

    Jarosław Jerzy Ociepa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (61,68%)

    Okręg 8

    Ręczno ul. Główna od Nr 1 do Nr 38, ul. Przedborska, ul. Piotrkowska, ul. Polna, ul. Cmentarna, ul. Spółdzielcza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Tomasz Skrobek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    80 (55,17%)

    Jacek Dariusz Łosiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (44,83%)

    Okręg 9

    Ręczno ul. Główna od nr 39 – do nr 80, ul. Nowa, ul. Mokra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Leonard Wilczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    45 (46,88%)

    Małgorzata Janina Olszta

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (53,13%)

    Okręg 10

    Ręczno ul. Główna od Nr 81 do końca, ul. Leśna, ul. Wczasowa, ul. Myśliwska, ul. Poprzeczna, ul. Topolowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Marcin Jagieło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    32 (35,96%)

    Jolanta Weronika Patura

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (64,04%)

    Okręg 11

    Nowinki, Wielkopole

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Gabriela Krasoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    32 (29,09%)

    Kazimierz Karbowiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (22,73%)

    Robert Bernard Świstak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (48,18%)

    Okręg 12

    Paskrzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Andrzej Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    68 (59,13%)

    Aleksandra Małgorzata Sobczyk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    47 (40,87%)

    Okręg 13

    Stobnica od Nr 1 do Nr 50

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Zawada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Stobnica od Nr 51 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Stanisław Betka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    50 (51,02%)

    Ryszard Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (48,98%)

    Okręg 15

    Stobnica – Piła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariola Weronika Felecka-Tręda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

    64 (71,91%)

    Krzysztof Andrzej Ośmiałowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    25 (28,09%)