Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Włocławek

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    3 Maja, Aleja Chopina, Bauera, Bechiego, Bednarska, Biskupia, Bojańczyka, Browarna, Brzeska, Brzozowa, Bukowa, Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego, Chmielna, Cyganka, Gdańska, Jagiellońska, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kilińskiego, Koszarowa, Kościuszki, Kowalska, Kraszewskiego, Królewiecka, Leszczynowa, Lunewil, Łazienna, Łęgska, Maślana, Matebudy, Mickiewicza, Miedziana, Młynarska, Ogniowa, Okrężna, Okrzei od nr 58 do nr 81, Olszowa, Orla, Orzechowa, Paderewskiego, Piekarska, Plac Biskupa Kozala, Plac Kolanowszczyzna, Plac Kopernika, Plac Staszica, Plac Wolności, Polskiego Czerwonego Krzyża, Polskiej Organizacji Wojskowej, Prymasa Karnkowskiego, Prymasa Wyszyńskiego od nr 1 do nr 8, Przechodnia, Przedmiejska, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rybacka, Rzemieślnicza, Sadowa, Składowa, Słowackiego, Srebrna, Stary Rynek, Stodólna, Strugaczy, Szczęśliwa, Szpichlerna, Świętego Antoniego, Świętego Jana, Targowa, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Tumska, Warszawska, Wierzbowa, Wiślana, Wojska Polskiego, Wronia, Zamcza, Zapiecek, Zduńska, Zielony Rynek, Złota, Związków Zawodowych, Żabia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Kurzępa
      213 (2,95%)
    2. 2 Jan Albin Sieraczkiewicz
      87 (1,20%)
    3. 4 Katarzyna Kinga Komorowska
      81 (1,12%)
    4. 3 Anna Jadwiga Grzelak
      44 (0,61%)
    5. 7 Dariusz Paweł Kłosiński
      59 (0,82%)
    6. 6 Małgorzata Augustynowicz
      20 (0,28%)
    7. 5 Andrzej Stanisław Winiarski
      62 (0,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Patrycja Żamojtel-Kikolska
      63 (0,87%)
    2. 1 Jakub Władysław Piotrowski
      134 (1,85%)
    3. 4 Aleksandra Elżbieta Ponichtera
      16 (0,22%)
    4. 3 Mariusz Waldemar Kowalewicz
      14 (0,19%)
    5. 5 Ewelina Orenkiewicz-Piskorska
      48 (0,66%)
    6. 6 Dawid Paweł Lewiński
      15 (0,21%)
    7. 2 Elżbieta Antosiak
      77 (1,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Jaworski
      758 (10,49%)
    2. 2 Piotr Czarnecki
      357 (4,94%)
    3. 3 Sławomira Róża Drabkowska-Gerstenstein
      58 (0,80%)
    4. 4 Andrzej Wiesław Gołębieski
      367 (5,08%)
    5. 5 Małgorzata Katarzyna Markiewicz
      84 (1,16%)
    6. 7 Jerzy Kazimierz Krzemieniewski
      185 (2,56%)
    7. 6 Danuta Lewandowska
      106 (1,47%)

    KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Edyta Szymańska
      43 (0,60%)
    2. 2 Piotr Oskar Krolikowski
      28 (0,39%)
    3. 3 Irena Nieznańska
      14 (0,19%)
    4. 5 Dariusz Paweł Sarniak
      7 (0,10%)
    5. 4 Damian Chrzanowski
      7 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Halina Ewa Pietrzak
      25 (0,35%)
    2. 3 Jacek Mariusz Kacprzak
      88 (1,22%)
    3. 1 Agnieszka Sowińska
      50 (0,69%)
    4. 7 Anna Banachowska
      27 (0,37%)
    5. 5 Kamil Wojciech Rybicki
      2 (0,03%)
    6. 4 Adrian Krzysztof Urbański
      6 (0,08%)
    7. 6 Joanna Malinowska
      26 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Wesołowski
      245 (3,39%)
    2. 2 Monika Grzanka
      163 (2,26%)
    3. 3 Anna Monika Przekwas-Dankowska
      68 (0,94%)
    4. 4 Marcin Piotrowski
      106 (1,47%)
    5. 5 Cezary Majewski
      19 (0,26%)
    6. 7 Jan Tadeusz Stocki
      106 (1,47%)
    7. 6 Patrycja Małgorzata Witczak-Piwowarczyk
      14 (0,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ewa Szczepańska
      873 (12,08%)
    2. 3 Daniel Grzegorz Tobjasz
      271 (3,75%)
    3. 2 Jarosław Stanisław Ćwikliński
      159 (2,20%)
    4. 4 Ewelina Brodzińska
      149 (2,06%)
    5. 5 Kamil Łukasz Raus
      209 (2,89%)
    6. 7 Urszula Skowrońska
      118 (1,63%)
    7. 6 Piotr Leszek Konstantynowicz
      34 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Violetta Renata Kamińska-Ryfa
      23 (0,32%)
    2. 1 Dariusz Krzysztof Grudziecki
      107 (1,48%)
    3. 3 Marek Czesław Podkomarys
      24 (0,33%)
    4. 5 Sandra Wiktoria Jarlińska
      10 (0,14%)
    5. 4 Sebastian Niemczyk
      51 (0,71%)
    6. 7 Władysław Andrzej Mroczyński
      32 (0,44%)
    7. 6 Małgorzata Mocarska
      15 (0,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Krzysztof Skowroński
      42 (0,58%)
    2. 6 Elżbieta Czerwińska
      65 (0,90%)
    3. 7 Elżbieta Grażyna Szczęsna
      135 (1,87%)
    4. 3 Małgorzata Elżbieta Przybysz
      95 (1,32%)
    5. 1 Wanda Maria Muszalik
      606 (8,39%)
    6. 2 Jerzy Franciszek Kopaczewski
      273 (3,78%)
    7. 5 Dawid Adam Kowalski
      41 (0,57%)

    Okręg 2

    3 Warszawskiego Pułku Pontonowego, 14 Pułku Piechoty, Akacjowa, Aleja Kazimierza Wielkiego, Aleja Księdza Popiełuszki, Armii Krajowej, Azaliowa, Barska, Bławatkowa, Bobrownicka, Borówkowa, Bracka, Brzegowa, Brzoskwiniowa, Bursztynowa, Celulozowa, Chabrowa, Chełmicka, Cysterska, Dobrzyńska, Duninowska, Figowa, Gajówka, Głogowa, Gościnna, Górna, Górzysta, Grabowa, Graniczna, Grodzka, Grondy, Grzybowa, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jazowska, Jemiołowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kombatantów, Konwaliowa, Kotlarska, Krajobrazowa, Kręta, Krokusowa, Krzemowa, Kulińska, Kwiatowa, Leśna, Leśnictwo Rybnica, Leśniczówka Dąbrówka, Liliowa, Lipnowska, Łanowa, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Malwowa, Modzerowska, Morelowa, Mostowa, Myśliwska, Nad Kanałem, Nad Strugą, Nad Zalewem, Nizinna, Obrońców Wisły 1920 roku, Okopowa, Osada Rybnica, Ostrowska, Papieżka, Piaski, Plażowa, Płocka, Podgórna, Podlesie, Podmokła, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przesmyk, Ptasia, Radyszyńska, Rozdroże, Różana, Ruciana, Rybnicka, Saperska, Sasankowa, Skalna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Staromłyńska, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Suszycka, Świerkowa, Tarninowa, Teligi, Uskok, Wapienna, Weselna, Widok, Willowa, Wiosenna, Witoszyńska, Wojskowa, Wrzosowa, Wschodnia, Zagajewskiego, Zarzeczewo, Zarzeczewska, Zawilcowa, Zielna, Zjazdowa, Żelazne Wody, Żołnierska, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Patryk Krzysztof Kacprowicz
      412 (4,81%)
    2. 2 Anna Rogalska
      44 (0,51%)
    3. 5 Leonard Zembrzuski
      21 (0,25%)
    4. 3 Ilona Suska
      63 (0,74%)
    5. 4 Anna Jastrzębowska
      10 (0,12%)
    6. 6 Agnieszka Katarzyna Janecka
      19 (0,22%)
    7. 7 Piotr Maciej Rychter
      71 (0,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Iwona Kowalska
      44 (0,51%)
    2. 4 Małgorzata Romualda Ziółkowska
      14 (0,16%)
    3. 3 Dominik Makowski
      44 (0,51%)
    4. 2 Izabella Barbara Trojanowska
      103 (1,20%)
    5. 7 Arkadiusz Adam Długołęcki
      39 (0,46%)
    6. 5 Arkadiusz Cezary Szczapiński
      104 (1,21%)
    7. 1 Wiesław Franciszek Malendowicz
      111 (1,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Daria Aleksandra Stachowiak
      583 (6,81%)
    2. 2 Mariola Sławomira Gawłowska
      654 (7,64%)
    3. 3 Helena Baranowska
      133 (1,55%)
    4. 4 Kazimierz Edward Wrzesiński
      133 (1,55%)
    5. 5 Wojciech Zbigniew Soczyński
      99 (1,16%)
    6. 7 Kamil Robert Kołata
      157 (1,83%)
    7. 6 Natalia Krzyżanowska
      104 (1,21%)

    KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dorota Marta Twarowska
      14 (0,16%)
    2. 2 Artur Lewandowski
      11 (0,13%)
    3. 4 Jakub Dawid Laskowski
      3 (0,04%)
    4. 3 Ewa Anna Kędzior
      4 (0,05%)
    5. 5 Adam Grzegorz Głowacki
      10 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Beata Kaźmierczak
      24 (0,28%)
    2. 2 Ada Joanna Kwiatkowska
      39 (0,46%)
    3. 4 Jolanta Michalska
      10 (0,12%)
    4. 3 Sebastian Janusz Grabowski
      8 (0,09%)
    5. 5 Cezary Krzysztof Jaśpiński
      4 (0,05%)
    6. 6 Joanna Katarzyna Potyralska
      6 (0,07%)
    7. 7 Krzysztof Mirosław Urbański
      103 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sławomir Nowakowski
      290 (3,39%)
    2. 2 Janusz Stanisław Ziółkowski
      340 (3,97%)
    3. 1 Władysław Józef Skrzypek
      301 (3,52%)
    4. 5 Patrycja Anita Ręgocka
      7 (0,08%)
    5. 6 Izabela Barbara Gierba
      10 (0,12%)
    6. 4 Kornelia Joanna Kalinowska
      14 (0,16%)
    7. 7 Łukasz Marek Żebrowski
      58 (0,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Zbigniew Stelmasik
      140 (1,64%)
    2. 6 Jarosław Chwiałkowski
      58 (0,68%)
    3. 4 Barbara Ewa Karwowska
      90 (1,05%)
    4. 1 Agnieszka Walczak
      819 (9,57%)
    5. 5 Judyta Karolina Witkowska
      81 (0,95%)
    6. 3 Piotr Henryk Ordon
      106 (1,24%)
    7. 7 Agnieszka Chmielewska
      607 (7,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Jan Zapiec
      182 (2,13%)
    2. 1 Marek Jędrzejewski
      119 (1,39%)
    3. 3 Beata Maria Zasada
      16 (0,19%)
    4. 4 Hanna Teresa Bromont
      8 (0,09%)
    5. 6 Wojciech Cezary Garwatowski
      39 (0,46%)
    6. 5 Daria Kamila Cierlicka
      19 (0,22%)
    7. 7 Ireneusz Wiesław Wieczorkiewicz
      62 (0,72%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Grządziel
      878 (10,25%)
    2. 1 Joanna Hofman-Kupisz
      455 (5,31%)
    3. 4 Paweł Zbigniew Łapciak
      87 (1,02%)
    4. 5 Rafał Tomasz Nowakowski
      18 (0,21%)
    5. 2 Damian Chełminiak
      256 (2,99%)
    6. 7 Monika Budzeniusz
      289 (3,38%)
    7. 6 Magdalena Chwiałkowska
      15 (0,18%)

    Okręg 3

    Aleja Królowej Jadwigi, Arentowicza, Boczna, Bojakowskiego, Brdowska, Broniewskiego, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Długa, Dojazdowa, Doktor Brandt, Dygasińskiego, Dziewińska, Falbanka, Filtrowa, Generała Dąbrowskiego, Gniazdowskiego, Goplana, Górskiego, Guzowska, Jedwabna, Jasna, Kaliska od nr 1 do nr 76, Kapitulna z wyłączeniem bloku nr 95, Kaszubska, Kolska, Komunalna, Krótka, Kruszyńska, Księdza Skorupki, Kujawska, Lotnicza, Łanieszczyzna, Łubna, Matrasia, Mazowiecka, Miła, Mylna, Nagórskiego, Niecała, Nowomiejska od nr 1 do nr 81 i od nr 20 do końca, Okrzei od nr 1 do nr 57, Ostrowy Leśne, Piastowska, Plac Powstania Styczniowego, Plac Przyjaciół WOŚP, Plac 11 Listopada, Planty, Płowiecka, Południowa, Prosta, Pusta, Rakutowska, Sienna, Skarżyńskiego, Słodowska, Słoneczna, Smolna, Smólska, Spółdzielcza, Starodębska, Studzienna, Śliska, Warmińska, Węglowa, Wiejska, Witosa, Wolność, Wodociągowa, Wspólna, Wysoka od nr 1 do nr 9, Zimna, Źródlana, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wincenty Olejnik
      9 (0,12%)
    2. 4 Oliwia Katarzyna Jaszczak
      20 (0,27%)
    3. 7 Teresa Bronisz
      11 (0,15%)
    4. 6 Marzena Katarzyna Grodzicka
      21 (0,28%)
    5. 1 Maciej Maciak
      701 (9,44%)
    6. 2 Leszek Gostyński
      43 (0,58%)
    7. 3 Paweł Kazimierz Lankiewicz
      28 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Agnieszka Król
      48 (0,65%)
    2. 3 Przemysław Daniel Trzeciak
      86 (1,16%)
    3. 7 Michał Walczewski
      30 (0,40%)
    4. 1 Karolina Agata Klimecka-Łaptuta
      161 (2,17%)
    5. 5 Rafał Maciej Makowski
      25 (0,34%)
    6. 6 Monika Jabłońska
      26 (0,35%)
    7. 2 Lech Szczepan Pietrzak
      50 (0,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Adam Kowalski
      667 (8,98%)
    2. 5 Dariusz Józef Barburzyński
      75 (1,01%)
    3. 3 Irena Maja Vuković-Kwiatkowska
      174 (2,34%)
    4. 7 Jakub Adam Lewandowski
      170 (2,29%)
    5. 6 Krystyna Ewa Pietrus
      73 (0,98%)
    6. 4 Małgorzata Maria Podolska
      133 (1,79%)
    7. 2 Józef Wiesław Mazierski
      656 (8,84%)

    KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wiesław Mateusz Marek
      1 (0,01%)
    2. 5 Łucja Zasada
      9 (0,12%)
    3. 3 Jarosław Krzysztof Morawski
      12 (0,16%)
    4. 1 Eugeniusz Roman Wypijewski
      89 (1,20%)
    5. 2 Małgorzata Elżbieta Biernacka
      27 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Katarzyna Puto
      19 (0,26%)
    2. 6 Marcin Chełminiak
      23 (0,31%)
    3. 4 Sebastian Witwicki
      30 (0,40%)
    4. 2 Elżbieta Anna Woźniak
      25 (0,34%)
    5. 3 Allan Silberston
      8 (0,11%)
    6. 1 Lena Genowefa Tkaczyk
      48 (0,65%)
    7. 5 Urszula Wilamowska
      6 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Urszula Maria Majewska
      8 (0,11%)
    2. 2 Piotr Dariusz Gutowski
      79 (1,06%)
    3. 3 Katarzyna Anna Migdalska
      61 (0,82%)
    4. 4 Marlena Jolanta Nalepka
      52 (0,70%)
    5. 7 Arkadiusz Anatoliusz Horonziak
      21 (0,28%)
    6. 6 Radzisław Wojciech Sadowski
      23 (0,31%)
    7. 1 Andrzej Teodor Pałucki
      282 (3,80%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jan Teofil Jastrzębski
      62 (0,84%)
    2. 3 Piotr Paweł Zwoliński
      188 (2,53%)
    3. 2 Krzysztof Stanisław Betliński
      146 (1,97%)
    4. 4 Bogumiła Jolanta Jagodzińska
      56 (0,75%)
    5. 1 Katarzyna Kamila Zarębska
      990 (13,33%)
    6. 6 Grażyna Anna Raniszewska
      85 (1,14%)
    7. 7 Witold Tomasz Wysocki
      143 (1,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Angelika Klaudia Romejko
      7 (0,09%)
    2. 7 Piotr Ciarkowski
      55 (0,74%)
    3. 3 Mariusz Henryk Radowski
      15 (0,20%)
    4. 2 Agata Cybuchowska
      41 (0,55%)
    5. 1 Hubert Bielak
      139 (1,87%)
    6. 4 Joanna Zdziarska
      27 (0,36%)
    7. 5 Robert Wiliszewski
      9 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryk Mielczarczyk
      170 (2,29%)
    2. 3 Ryszard Chodynicki
      265 (3,57%)
    3. 4 Dorota Janina Górecka
      86 (1,16%)
    4. 6 Aleksandra Wołk
      37 (0,50%)
    5. 7 Marcin Lewandowski
      238 (3,21%)
    6. 1 Piotr Kowal
      515 (6,94%)
    7. 5 Marlena Sylwia Korpalska
      121 (1,63%)

    Okręg 4

    Aleja Jana Pawła II, Asnyka, Bagienna, Bartnicka, Baśniowa, Bluszczowa, Błotna, Bobrowa, Bociania, Borowska, Botaniczna, Brzezinowa, Cienista, Cisowa, Daleka, Dąbrowskiej, Deszczowa, Dębowa, Dobra, Dolna, Drzewna, Działkowa, Dzika, Fredry, Gajowa, Gałczyńskiego, Harcerska, Iglasta, Irysowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jelonkowa, Jesienna, Jowiszowa, Kaletnicza, Kaliska od nr 77 do końca, Kapitulna nr 95, Kochanowskiego, Kolibrowa, Komarowa, Konopnickiej, Koralowa, Korczaka, Kościelna, Kozłowskiego, Krasińskiego, Krecia, Krucza, Kryniczna, Księżycowa, Kukułcza, Laskowa, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Łabędzia, Łady, Łosia, Łowiecka, Łubinowa, Majora Hubala, Majora Sucharskiego, Marsa, Matejki, Merkurego, Metalowa, Michelińska, Mielęcińska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Moniuszki, Neptuna, Noakowskiego, Norwida, Nowa, Nowcy, Orzeszkowej, Osiedlowa, Paprocia, Parafialna, Parkowa, Pawia, Piękna, Pocztowa, Polanka, Popiela, Prezydenta Mystkowskiego, Prezydenta Starzyńskiego, Prusa, Pszczela, Robotnicza, Sarnia, Saturna, Sępia, Sienkiewicza, Sitowska, Skłodowskiej-Curie, Skrajna, Skryta, Słowicza, Smocza, Sobolowa, Sokola, Sosnowa, Sowia, Stawowa, Strzelecka, Szajnowicza-Iwanowa, Szczygla, Szewska, Szkolna, Szpalerowa, Szuwarowa, Szyszkowa, Świetlana, Tęczowa, Trawiasta, Trzcinowa, Ustronna, Wczasowa, Wenus, Wiązowa, Wieniawskiego, Wiewiórcza, Wilcza, Wilgi, Wiśniowa, Wodna, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zacisze, Zagajnikowa, Zajęcza, Zaułek, Zbiegniewskiej, Zbieżna, Zgodna, Zielona, Ziębia, Zimowa, Ziołowa, Żbikowa, Żurawia, Żurska, Żywiczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Magdalena Izabela Truszkowska
      128 (1,27%)
    2. 1 Kacper Lipski
      198 (1,96%)
    3. 2 Zbigniew Kłos
      87 (0,86%)
    4. 5 Czesław Zbigniew Szczepański
      22 (0,22%)
    5. 7 Emilia Wienconek
      66 (0,65%)
    6. 3 Sylwia Grażyna Kasak
      124 (1,23%)
    7. 6 Dawid Adam Dorsz
      25 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dariusz Stanisław Karnasiewicz
      127 (1,26%)
    2. 1 Jacek Kuźniewicz
      351 (3,48%)
    3. 2 Andrzej Wasielewski
      148 (1,47%)
    4. 5 Katarzyna Agnieszka Makuch-Michałek
      37 (0,37%)
    5. 6 Anna Maria Wujkowska
      21 (0,21%)
    6. 7 Ryszard Przybylski
      72 (0,71%)
    7. 3 Ewa Janina Bałoń
      78 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zbigniew Jan Lewandowski
      503 (4,98%)
    2. 6 Magdalena Marta Chojnacka
      93 (0,92%)
    3. 7 Beata Lewandowska
      121 (1,20%)
    4. 3 Ewa Zasada
      254 (2,52%)
    5. 5 Bożena Stanisława Banachowicz
      54 (0,53%)
    6. 2 Maciej Gawrysiak
      410 (4,06%)
    7. 1 Janusz Antoni Dębczyński
      1 094 (10,83%)

    KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Maria Cięgowska
      5 (0,05%)
    2. 5 Krzysztof Zasada
      14 (0,14%)
    3. 1 Andrzej Zbigniew Ossowski
      47 (0,47%)
    4. 3 Paweł Marek Wypijewski
      29 (0,29%)
    5. 4 Małgorzata Izabela Handel
      8 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Agnieszka Rutkowska
      34 (0,34%)
    2. 6 Agnieszka Romana Urbańska
      15 (0,15%)
    3. 7 Sebastian Roman Bagdziński
      67 (0,66%)
    4. 4 Jarosław Józef Kaźmierczak
      11 (0,11%)
    5. 3 Mariusz Robert Mendzelewski
      10 (0,10%)
    6. 2 Jarosław Lidak
      31 (0,31%)
    7. 1 Janina Goclik
      29 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Eugeniusz Dudziński
      81 (0,80%)
    2. 6 Jarosław Wyrwas
      60 (0,59%)
    3. 2 Dariusz Wojciech Świst
      83 (0,82%)
    4. 1 Olga Hanna Krut-Horonziak
      214 (2,12%)
    5. 4 Maciej Marcin Nawarski
      8 (0,08%)
    6. 5 Aleksandra Sieradzka
      24 (0,24%)
    7. 7 Grażyna Ewa Buczyńska
      99 (0,98%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystian Marek Łuczak
      1 104 (10,93%)
    2. 4 Danuta Stypińska
      171 (1,69%)
    3. 5 Kacper Adrian Marciniak
      98 (0,97%)
    4. 7 Arkadiusz Piasecki
      835 (8,27%)
    5. 6 Joanna Maria Andrzejewska-Grabczewska
      92 (0,91%)
    6. 3 Honorata Baranowska
      189 (1,87%)
    7. 2 Marek Wasielewski
      643 (6,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Prokopowicz
      146 (1,45%)
    2. 2 Agnieszka Wegner
      62 (0,61%)
    3. 4 Jolanta Płocieniak
      29 (0,29%)
    4. 3 Marek Grzegorz Wrzesiński
      35 (0,35%)
    5. 6 Adrianna Agnieszka Malendowicz
      36 (0,36%)
    6. 7 Wiktor Jarosław Daroszewski
      47 (0,47%)
    7. 5 Łukasz Barański
      27 (0,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Andrzej Stanisław Korniluk
      173 (1,71%)
    2. 1 Stanisław Kazimierz Wawrzonkoski
      561 (5,56%)
    3. 2 Jakub Łukasz Girczyc
      534 (5,29%)
    4. 6 Hanna Konefał
      74 (0,73%)
    5. 4 Mariola Elżbieta Jarzembowska
      200 (1,98%)
    6. 7 Artur Piotr Ochociński
      101 (1,00%)
    7. 5 Jolanta Stanisława Małkiewicz
      58 (0,57%)

    Okręg 5

    Bajeczna, Budowlanych, Ceglana, Chemików, Chocimska, Energetyków, Fabryczna, Flisacka, Gołębia, Grunwaldzka, Hoża, Hutnicza, Inowrocławska, Junacka, Kawka, Kolejowa, Korabnicka, Krzywa Góra, Leopoldowska, Lisek, Mechaników, Mikanowska, Obwodowa, Ogrodowa, Okrzei od nr 82 do końca, Piwna, Plac Solidarności, Pochyła, Podmiejska, Pogodna, Promienna, Przyjemna, Prymasa Wyszyńskiego od nr 9 do końca, Pszenna, Radosna, Rajska, Rolna, Rózinowska, Ruda, Rysia, Rzeczna, Sielska, Siewna, Skromna, Solna, Szara, Szpitalna, Tartaczna, Toruńska, Twarda, Urocza, Wąska, Wesoła, Wieniecka, Wiklinowa, Wydmowa, Wylotowa, Wysoka od nr 10 do końca, Zagrodowa, Zakole, Zakręt, Zalesie, Zatorze, Zbożowa, Zdrojowa, Żwirowa, Żyzna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Maciej Czajkowski
      351 (4,10%)
    2. 3 Ewa Agnieszka Rennack
      47 (0,55%)
    3. 2 Marcin Piekarski
      41 (0,48%)
    4. 4 Cezary Olgierd Szunejko
      11 (0,13%)
    5. 7 Anna Maria Streich
      57 (0,67%)
    6. 6 Monika Celmer
      44 (0,51%)
    7. 5 Grażyna Urszula Bet
      26 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Andrzej Marek Desselberger
      83 (0,97%)
    2. 1 Krzysztof Marek Czajka
      221 (2,58%)
    3. 2 Agata Joanna Celmer
      48 (0,56%)
    4. 4 Małgorzata Janina Wesner
      12 (0,14%)
    5. 5 Arkadiusz Różański
      124 (1,45%)
    6. 6 Marta Kamila Łukasiewicz
      32 (0,37%)
    7. 7 Miłosz Baranowski
      48 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Jolanta Nowak
      186 (2,17%)
    2. 4 Dariusz Jacek Antoszewski
      417 (4,87%)
    3. 2 Jacek Buława
      531 (6,20%)
    4. 1 Stanisław Krzemieniewski
      754 (8,80%)
    5. 3 Izabela Iwona Ratyńska
      102 (1,19%)
    6. 6 Antoni Piotr Frankowski
      175 (2,04%)
    7. 7 Agnieszka Małgorzata Kacprowicz
      92 (1,07%)

    KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Arkadiusz Rogowski
      7 (0,08%)
    2. 1 Tomasz Wojciech Skowroński
      24 (0,28%)
    3. 2 Dorota Segelin
      28 (0,33%)
    4. 3 Piotr Paweł Wojdyła
      30 (0,35%)
    5. 5 Agnieszka Katarzyna Kasperowicz
      19 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jakub Bieliński
      11 (0,13%)
    2. 5 Ewa Malińska
      34 (0,40%)
    3. 4 Paula Belter
      41 (0,48%)
    4. 3 Jerzy Wilamowski
      8 (0,09%)
    5. 1 Marzanna Teresa Władecka
      34 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Halina Krystyna Szparaga
      22 (0,26%)
    2. 3 Paweł Marceli Charaszkiewicz
      94 (1,10%)
    3. 5 Agnieszka Sylwia Wartacz
      31 (0,36%)
    4. 4 Zygmunt Henryk Katolik
      33 (0,39%)
    5. 2 Katarzyna Witczak
      115 (1,34%)
    6. 1 Rafał Marcin Maślanka
      141 (1,65%)
    7. 7 Kamil Piotr Kozłowski
      13 (0,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Ewa Moraczewska
      903 (10,54%)
    2. 3 Janusz Kopaczewski
      165 (1,93%)
    3. 5 Damian Adam Koźba
      25 (0,29%)
    4. 6 Monika Ewa Manke-Durma
      100 (1,17%)
    5. 2 Wojciech Tadeusz Grabczewski
      177 (2,07%)
    6. 4 Małgorzata Szymańska
      201 (2,35%)
    7. 7 Jolanta Warzyńska
      126 (1,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Remigiusz Adam Malendowicz
      83 (0,97%)
    2. 2 Monika Zaborowska
      45 (0,53%)
    3. 3 Ewa Iwona Gruszczyńska
      20 (0,23%)
    4. 5 Krzysztof Szymon Ziółkowski
      8 (0,09%)
    5. 6 Roman Władysław Gliński
      13 (0,15%)
    6. 4 Sylwia Irena Pasternak
      17 (0,20%)
    7. 7 Bartłomiej Bogdan Kubiak
      35 (0,41%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Marek Hupało
      777 (9,07%)
    2. 3 Elżbieta Jadwiga Rutkowska
      207 (2,42%)
    3. 4 Czesław Józef Zarzeczny
      165 (1,93%)
    4. 5 Katarzyna Elżbieta Balcer
      52 (0,61%)
    5. 7 Jakub Filip Woźnikowski
      158 (1,84%)
    6. 6 Elżbieta Poznańska
      42 (0,49%)
    7. 1 Krzysztof Aleksander Kukucki
      1 158 (13,52%)