Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatulice: Adama Mickiewicza, Cicha, Dębowa, Gliwicka (parzyste numery domów od 10 - 12 oraz parzyste i nieparzyste numery domów od 29 do 55), Górna, Grunwaldzka (nieparzyste numery domów od 1 do 33), Jelenia, Kolonia Górnik, Ignacego Mościckiego, Mała, Gabriela Narutowicza, Okrężna, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Józefa Klemensa Piłsudskiego, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Środkowa, Stefana Starzyńskiego, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Przemysłową do skrzyżowania z ulicą Gliwicką-parzyste i nieparzyste numery domów od 1 do 12A), Wąska,-place: Plac Wolności
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Graniczna, Józefa Lompy, Łąkowa, Podmiejska, Polna, Pusta, Sienna, Sportowa, Stawowa, Wincentego Witosa, Wrocławska, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Jagiellońska, Krótka, Oławska, Osińska, Otmuchowska, Paczkowska, Piaskowa, Piastów Ziębickich, Pilichowska, Przemysłowa, Sezamkowa, Widokowa, Władysława Łokietka, Zawiszy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
osiedla: Osiedle Mikołaja Kopernika,-ulice: Spacerowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 1 Maja, Bolesława Chrobrego, Gazowa, Kolejowa, Mokra, Nadrzeczna, Pocztowa, Stolarska, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Kolejową do skrzyżowania z ulicą Przemysłową-parzyste numery domów od nr 44 do nr 58 oraz parzyste i nieparzyste numery domów od nr 59 do nr 87)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Bohaterów Getta, Browarna, Grunwaldzka (parzyste numery domów: od nr 2 do nr 26), Ogrodowa, Podwale, Rynek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Garbarska, Juliusza Słowackiego (nieparzyste numery domów: od nr 1 do nr 19), Klasztorna, Murarska, Zamkowa; Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do ulicy Kolejowej-parzyste numery domów od nr 24 do nr 26, wszystkie numery domów od nr 27 - 43 oraz nieparzyste nr domów od 45 - 55),-place: Plac Strażacki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Boczna, Gliwicka (numery domów od 3 do 9 oraz nieparzyste numery domów od 11 - 25 A), Juliusza Słowackiego (parzyste numery domów od 4 - 34), Kościelna, Księdza Wacława Gacka, Rzeźnicza, Tadeusza Kościuszki, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Gliwicką do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego-numery domów od 13 do 23 i 25)-place: Plac im. Jana Pawła II, Plac Szpitalny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Biernacice, Niedźwiednik, Rososznica, Służejów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Bożnowice, Brukalice, Jasienica, Nowina, Nowy Dwór, Raczyce, Skalice, Wadochowice, Witostowice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Lubnów, Niedźwiedź
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Głęboka, Osina Mała, Pomianów Dolny, Starczówek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Czerńczyce, Krzelków, Lipa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo: Henryków
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Dębowiec, Kalinowice Dolne, Kalinowice Górne, Osina Wielka, Wigańcice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów