Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Grodzisk Wielkopolski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    11 LISTOPADA, 15 SIERPNIA, 15 LIPCA, 27 GRUDNIA, ALEJA 18 - LATKÓW, ATLETYCZNA, GRODZISKICH KOSYNIERÓW, HOKEJOWA, KAJAKOWA, KUSOCIŃSKIEGO, ŁYŻWIARSKA, MALINOWSKIEGO, NARCIARSKA, NOWACZYKA, OLIMPIJSKA, PIŁKARSKA, SŁOWIAŃSKA, SPOKOJNA, SPORTOWA, TENISOWA, WIOŚLARSKA, ZBOŻOWA, ŻEGLARSKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Maluśki
      413 (59,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Pięta
      287 (41,00%)

    Okręg 2

    CHOPINA, KRASZEWSKIEGO, POWSTAŃCÓW CHOCIESZYŃSKICH , STASZICA, SZKOLNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Maria Koza
      243 (43,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Renata Maria Bosacka
      113 (20,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Maciej Mańkowski
      197 (35,62%)

    Okręg 3

    1 MAJA, DZIAŁKOWA, JAŁOWCOWA, KILIŃSKIEGO, KWIATOWA, NOWE OSIEDLE, NOWY ŚWIAT, ROBOTNICZA , SIENKIEWICZA, SOSNOWA, STRZELECKA, ŚWIERKOWA, WARYŃSKIEGO, WIERZBOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Drgas
      314 (67,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Gerard Piotrowski
      149 (32,18%)

    Okręg 4

    BŁOTNA, BUKOWSKA, CMENTARNA, LEŚNA , MIKOŁAJCZYKA, MŁYŃSKA, NOWOTOMYSKA, ROLNA, SŁOCIŃSKA, SZUBIANKI, WESOŁA, WINNA, WSPÓLNA, ZDROJOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Łukasz Krzysztof Spieczyński
      284 (48,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Maciej Matuszewski
      303 (51,62%)

    Okręg 5

    OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGIO 1 - 16

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Maria Grzanowska
      253 (46,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Artur Marcin Klapa
      134 (24,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Gawron
      152 (28,20%)

    Okręg 6

    OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGO OD 17 DO KOŃCA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Grzegorz Edmund Pełko
      433 (69,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Jarosław Kałek
      188 (30,27%)

    Okręg 7

    ALEJA MAGNOLIOWA, CZEREŚNIOWA, EUROPEJSKA, GŁOGOWSKA, GRANICZNA, JABŁONIOWA, KĄKOLEWSKA, MORELOWA, ORZECHOWA, SŁONECZNA, ŚLIWKOWA, WIATRAKOWA, WIŚNIOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Szymon Stanisław Strugała
      335 (58,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Ernest Brudło
      241 (41,84%)

    Okręg 8

    DRZYMAŁY, ŁAMANA, ŁĄKOWA, MAJKOWSKICH, SŁOMIŃSKIEGO, SŁOWACKIEGO, ZBĄSZYŃSKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Szymkowiak
      344 (66,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Michał Lesiński
      170 (33,07%)

    Okręg 9

    DOLNA, FABRYCZNA, GNIŃSKA, GORZELNIANA, GÓRNA, KOBYLNICKA, KOŃCOWA, ŁAWY, MAGAZYNOWA , MOKRA, NOWA, OSIEDLE PIASKI, PIASKOWA, PROSTA, SKŁADOWA, SPEDYCYJNA, STRUMYKOWA, ŚRODKOWA, TOWAROWA, WIELICHOWSKA, WYPOCZYNKOWA, ZIELONOGÓRSKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Józef Gawron
      394 (74,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Leszek Drzewiecki
      133 (25,24%)

    Okręg 10

    BERNARDA, BOCZNA, GOŁĘBIA, KASZTANOWA, KOŚCIAŃSKA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KRZYWA, KSIĘDZA TUSZYŃSKIEGO, MICKIEWICZA, OGRODOWA, O. JÓZEFA MARIA BOCHEŃSKIEGO, POZNAŃSKA, PRZYKOP, RAKONIEWICKA, RATUSZOWA, SADOWA, STARY RYNEK

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Bartkowiak
      240 (57,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Marian Pośpiech
      181 (42,99%)

    Okręg 11

    3 MAJA, GARBARY, KOLEJOWA, KRĘTA, MOSSEGO, PARKOWA, PLAC POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PLAC ŚWIĘTEJ ANNY, POLNA , PÓŁWIEJSKA, PRZEMYSŁOWA, SZEROKA, WAWRZYNIAKA, WIĘZIENNA, ZIELONA, ŻWIRKI I WIGURY, ŻWIROWA, ŻYDOWSKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anita Karolina Fabiś-Palicka
      236 (52,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wojciech Piotr Michalski
      217 (47,90%)

    Okręg 12

    ALBERTOWSKO, CZARNA WIEŚ, KĄKOLEWO, ROJEWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bronisław Stefan Herzog
      131 (32,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Irena Anna Gęstwa
      74 (18,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sławomir Jerzy Pucicki
      145 (36,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dominik Bartkowiak
      52 (12,94%)

    Okręg 13

    BORZYSŁAW, LULIN, PTASZKOWO, SNOWIDOWO, WOŹNIKI

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DRGAS

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Izabela Anna Drgas
      261 (61,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ŁAKOMEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Michał Łakomy
      164 (38,59%)

    Okręg 14

    BIAŁA WIEŚ, CHRUSTOWO, KOBYLNIKI, MŁYNIEWO, LASÓWKI, SWORZYCE, ZDRÓJ

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Karolina Nadobnik
      263 (57,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Przemysław Matela
      44 (9,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Lech Paweł Smolibowski
      154 (33,41%)

    Okręg 15

    GRĄBLEWO, KUROWO, SŁOCIN

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zofia Katarzyna Bartkowiak
      211 (41,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Ciura
      191 (37,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ŁAKOMEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Andrzej Lusina
      106 (20,87%)