Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Reda

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    12 - Go Marca, Adama Świerzyńskiego, Azaliowa, Bezowa, Bratkowa, Cechowa, Chabrowa, Czesława Miłosza, Drogowców, Elizy Orzeszkowej, Feliksa Nowowiejskiego, Fiołkowa, Fryderyka Chopina, Garncarska, Gdańska, Gniewowska, Grażyny Bacewicz, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Irysowa, Jana III Sobieskiego, Jara, Jaśminowa, Jarzębinowa, Kamienna, Karola Szymanowskiego, Konwaliowa, Krajobrazowa, Krokusowa, Królowej Marysieńki, Krótka, Ks. Albina Potrackiego, Ks. Janusza Pasierba, Kwiatowa, Leśna, Lawendowa, Łososiowa, Łopianowa, Marii Konopnickiej, Michała Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, Miętowa, Na skarpie, Objazdowa, Ogrodników, Ogrodowa, Owocowa, Piaskowa, Podgórna, Polna od nr 15 do końca, Różana, Rumiankowa, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Szafranowa, Tarasowa, Torowa, Trzcinowa, Tatarakowa, Warzywnicza, Wejherowska, Wiklinowa, Witolda Lutosławskiego, Wojciecha Kilara, Zbożowa, Zbychowska, Zielarzy, Zielna, Żwirowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Michał Wolski
      82 (3,53%)
    2. 1 Monika Śledź
      175 (7,53%)
    3. 4 Lidia Kamila Szulc
      48 (2,07%)
    4. 3 Kazimierz Zbigniew Spretke
      59 (2,54%)
    5. 5 Anna Beata Bertrand
      151 (6,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA REDA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Pepliński
      265 (11,40%)
    2. 4 Katarzyna Beata Fedde
      271 (11,66%)
    3. 5 Aleksandra Jadwiga Świątecka
      116 (4,99%)
    4. 6 Krystyna Teresa Kozłowska
      73 (3,14%)
    5. 7 Łukasz Jan Lesner
      274 (11,79%)
    6. 1 Kazimierz Jan Okrój
      532 (22,89%)
    7. 3 Dariusz Czylkowski
      278 (11,96%)

    Okręg 2

    Akacjowa, Aleja Lipowa, Biwakowa, Błękitna, Brzozowa, Bukowa, Chmielna, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Dębowe Zacisze, Długa, Drużynowa, Gajowa, Gawędy, Górna, Graniczna, Harcerska, Jaworowa, Jesionowa, Jęczmienna, Jodłowa, Józefa Wybickiego, Kasztanowa, Kazimierska, Klonowa, Korzenna, Kościelna, Ks. Tadeusza Semmerlinga, Letnia, Liliowa, Leszczynowa, Łubinowa, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowa, Obozowa, Okrężna, Olchowa, Owsiana, Parkowa, Płk. Stanisława Dąbka, Podleśna, Pogodna, Polna od nr 1 do nr 7, Poprzeczna, Prosta, Przemysłowa, Pszenna, Pucka, Radosna, Rajdowa, Rekowska, Skautów, Sosnowa, Spółdzielcza, Stolarska, Storczykowa, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Torfowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Widokowa, Wiejska, Wierzbowa, Willowa, Wiśniowa, Wodniaków, Wrzosowa, Wspólna, Zacisze, Zuchów, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Jan Hupka
      106 (4,07%)
    2. 2 Mariusz Antoni Kreft
      270 (10,36%)
    3. 4 Aleksandra Teresa Rzezak
      11 (0,42%)
    4. 3 Artur Jelonek
      40 (1,53%)
    5. 6 Maria Ewa Wróblewska
      45 (1,73%)
    6. 5 Kamila Joanna Zocholl
      15 (0,58%)
    7. 7 Piotr Grzegorz Skurzyński
      73 (2,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA REDA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystian Daniel Melzer
      159 (6,10%)
    2. 6 Beata Anna Ratke
      122 (4,68%)
    3. 1 Hanna Janiak
      438 (16,81%)
    4. 5 Emilia Ewa Sawicka-Lieder
      204 (7,83%)
    5. 4 Zbigniew Dariusz Frybezowski
      139 (5,33%)
    6. 3 Leszek Tomasz Hebel
      371 (14,24%)
    7. 7 Sebastian Andrzej Kozioł
      183 (7,02%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REDZKA KUPA WSTYDU

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Renata Labuda
      31 (1,19%)
    2. 1 Sebastian Hildebrandt
      104 (3,99%)
    3. 2 Beata Karolina Strzelecka
      126 (4,83%)
    4. 4 Daniel Piotr Elwart
      57 (2,19%)
    5. 5 Iwona Maria Labuda
      15 (0,58%)
    6. 6 Zbigniew Augustyn Elwart
      97 (3,72%)

    Okręg 3

    1 Maja, Aleja Jana Pawła II, Bociania, Bursztynowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do 19 nieparzyste, Głogowa, Hieronima Derdowskiego, Jantarowa, Krucza, Ks. Józefa Poniatowskiego, Łąkowa, Mostowa, Nasienna, Olimpijska, Pawła Bielawy, Rolnicza, Słowikowa, Spokojna, Sportowa, Św. Józefa, Tenisowa, Wodociągowa, Źródlana, Żurawia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Violetta Lilianna Mackiewicz-Sasiak
      234 (10,53%)
    2. 2 Andrzej Marek Ficek
      38 (1,71%)
    3. 4 Karol Łukasz Szwałek
      26 (1,17%)
    4. 3 Wiesław Kazimierz Kępka
      49 (2,20%)
    5. 5 Eugenia Teresa Plotzke
      54 (2,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA REDA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Barbara Stachak
      203 (9,13%)
    2. 5 Daniel Paweł Grunwald
      191 (8,59%)
    3. 6 Małgorzata Lewińska
      315 (14,17%)
    4. 2 Zbigniew Kisiel
      208 (9,36%)
    5. 3 Karolina Władysława Bochan
      429 (19,30%)
    6. 1 Mateusz Jacek Richert
      476 (21,41%)

    Okręg 4

    Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Zawadzkiego, Bolesława Prusa, Bosmańska, Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 22 parzyste, od nr 29 do końca, Floriana Ceynowy, Franciszka Fenikowskiego, Jana Brzechwy, Marynarska, Mikołaja Reja, Młyńska, Morska, Obwodowa, Osadnicza, Szkolna, Św. Wojciecha

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Piotr Kadłucki
      137 (5,62%)
    2. 2 Marzena Teresa Pietrzyk
      116 (4,76%)
    3. 5 Daniel Andrzej Inchastoy
      71 (2,91%)
    4. 3 Edward Mackiewicz
      20 (0,82%)
    5. 4 Sylwia Katarzyna Jelonek
      27 (1,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA REDA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Róża Maria Łagosz-Tutak
      9 (0,37%)
    2. 7 Katarzyna Maria Osiecka-Brzeska
      241 (9,89%)
    3. 1 Łukasz Marek Kamiński
      530 (21,76%)
    4. 2 Andrzej Wacław Byczkowski
      349 (14,33%)
    5. 3 Teresa Tkaczyk
      266 (10,92%)
    6. 4 Karol Kreft
      206 (8,46%)
    7. 5 Radosław Zbigniew Farion
      464 (19,05%)