Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - złotoryjski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Złotoryja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sylwester Adam Abramek
      12 (0,19%)
    2. 3 Paweł Niklewicz
      23 (0,36%)
    3. 7 Zuzanna Maria Cybulska
      8 (0,13%)
    4. 8 Lucjan Daniel Pawlukiewicz
      12 (0,19%)
    5. 6 Zofia Faryniarz
      13 (0,20%)
    6. 4 Krystyna Wnęk
      25 (0,39%)
    7. 5 Lidia Świerczewska
      12 (0,19%)
    8. 1 Wiesław Antoni Woźniak
      236 (3,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Małgorzata Chmielowska
      39 (0,61%)
    2. 2 Edyta Danuta Mularczyk
      193 (3,02%)
    3. 1 Ryszard Wincenty Raszkiewicz
      529 (8,27%)
    4. 3 Jan Tokarski
      120 (1,88%)
    5. 4 Bogusława Leśny
      37 (0,58%)
    6. 6 Monika Anna Kwapińska
      26 (0,41%)
    7. 8 Łukasz Sebastian Łuniewski
      233 (3,64%)
    8. 7 Andrzej Stanisław Mróz
      57 (0,89%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Władysław Ryszard Grocki
      385 (6,02%)
    2. 3 Jan Józef Markiewicz
      259 (4,05%)
    3. 4 Sława Kolano
      163 (2,55%)
    4. 5 Jacek Szymański
      67 (1,05%)
    5. 1 Anna Agnieszka Melska
      587 (9,18%)
    6. 6 Dorota Bronisława Wojtko
      121 (1,89%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Wiktor Świerczyński
      237 (3,71%)
    2. 5 Ewa Rusin
      73 (1,14%)
    3. 4 Małgorzata Miara-Stępień
      211 (3,30%)
    4. 6 Adam Jan Karpik
      47 (0,74%)
    5. 7 Barbara Maria Prus
      127 (1,99%)
    6. 8 Michał Andrzej Cwynar
      135 (2,11%)
    7. 2 Elżbieta Blachura
      232 (3,63%)
    8. 3 Anna Izabela Krupa
      53 (0,83%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Krzysztof Krupiński
      94 (1,47%)
    2. 2 Krystyna Perlak
      114 (1,78%)
    3. 1 Rafał Miara
      634 (9,92%)
    4. 8 Eugeniusz Trytek
      71 (1,11%)
    5. 7 Dominika Barbara Rychta
      21 (0,33%)
    6. 4 Mirosława Irena Rystwej-Skibińska
      35 (0,55%)
    7. 5 Michał Edmund Behnke
      82 (1,28%)
    8. 6 Wojciech Łabędzki
      88 (1,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Zapart-Czasławska
      53 (0,83%)
    2. 2 Mariusz Piotr Czech
      97 (1,52%)
    3. 1 Paweł Piotr Macuga
      371 (5,80%)
    4. 6 Janusz Maciej Kowalczyk
      56 (0,88%)
    5. 8 Maciej Damian Dawidziuk
      73 (1,14%)
    6. 7 Stanisław Dechnik
      194 (3,03%)
    7. 3 Lidia Jaremko
      62 (0,97%)
    8. 5 Beata Ewa Jańta
      76 (1,19%)

    Okręg 2

    Gmina Złotoryja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zofia Słomiana
      9 (0,32%)
    2. 2 Edmund Łojko
      222 (7,97%)
    3. 4 Paweł Wojciech Grzyb
      5 (0,18%)
    4. 1 Maria Pyra
      60 (2,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wanda Grabos
      321 (11,53%)
    2. 2 Jacek Kazimierz Dębski
      149 (5,35%)
    3. 3 Beata Katarzyna Stachera
      119 (4,27%)
    4. 4 Jan Eugeniusz Krzepisz
      91 (3,27%)
    5. 5 Kazimierz Stefan Gregulski
      145 (5,21%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosław Jan Gaweł
      78 (2,80%)
    2. 2 Henryk Krupa
      121 (4,35%)
    3. 1 Irena Niemczycka
      377 (13,54%)
    4. 3 Maria Stelmachowicz
      49 (1,76%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Elwira Sława Gogula
      321 (11,53%)
    2. 2 Jacek Dariusz Tyc
      78 (2,80%)
    3. 3 Henryk Julian Stefanko
      28 (1,01%)
    4. 5 Mirosław Makuch
      65 (2,33%)
    5. 4 Grażyna Jadwiga Stawińska
      18 (0,65%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Marian Suchan
      26 (0,93%)
    2. 4 Wiesław Eck
      18 (0,65%)
    3. 5 Monika Agnieszka Komarnicka
      34 (1,22%)
    4. 3 Agnieszka Magdalena Łucka
      73 (2,62%)
    5. 1 Joanna Maria Traczyk
      79 (2,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Monika Anna Mazur
      43 (1,54%)
    2. 1 Tomasz Jan Hajdun
      133 (4,78%)
    3. 2 Robert Wojciech Rak
      63 (2,26%)
    4. 5 Michał Marek Wozowczyk
      51 (1,83%)
    5. 4 Anna Znamirowska-Bajowska
      8 (0,29%)

    Okręg 3

    Miasto i Gmina Świerzawa, Miasto Wojcieszów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Monika Marzena Mazurek
      25 (0,59%)
    2. 4 Krystyna Jodziewicz
      32 (0,75%)
    3. 5 Jolanta Ewa Skawińska-Kostka
      25 (0,59%)
    4. 1 Zbigniew Zięba
      266 (6,23%)
    5. 6 Igor Dominik Brzezicki
      114 (2,67%)
    6. 2 Edward Bernard Grabski
      153 (3,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Augustyn Pietruszka
      255 (5,97%)
    2. 5 Anna Gralak
      13 (0,30%)
    3. 2 Teresa Zofia Walmont
      16 (0,37%)
    4. 3 Waldemar Piotr Kwieciński
      116 (2,72%)
    5. 6 Józef Bogusław Zdziechowicz
      47 (1,10%)
    6. 4 Gizela Teresa Kuraś
      36 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grzegorz Andrzej Zajda
      121 (2,83%)
    2. 1 Lech Olszanicki
      241 (5,64%)
    3. 4 Sebastian Patryk Łabędzki
      84 (1,97%)
    4. 2 Ewa Joanna Ziemak
      103 (2,41%)
    5. 5 Jolanta Szumowska
      90 (2,11%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Emilia Siwińska
      232 (5,43%)
    2. 3 Krzysztof Marian Kogut
      45 (1,05%)
    3. 2 Irena Łapaj
      104 (2,44%)
    4. 4 Maria Grudniewicz-Baraniecka
      38 (0,89%)
    5. 5 Adrian Bronisław Włodarczak
      42 (0,98%)
    6. 6 Waldemar Ciechanowicz
      25 (0,59%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Monika Magdalena Sikorska
      76 (1,78%)
    2. 4 Janina Stanisława Łapińska
      25 (0,59%)
    3. 1 Zbigniew Mosoń
      434 (10,16%)
    4. 6 Józef Roman Sudoł
      237 (5,55%)
    5. 3 Józef Dąbrowski
      29 (0,68%)
    6. 2 Grażyna Emilia Kuczyńska
      68 (1,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Horodyski
      622 (14,56%)
    2. 5 Tomasz Kazimierz Ochab
      55 (1,29%)
    3. 3 Maria Krupienia
      109 (2,55%)
    4. 4 Paweł Jan Lipski
      164 (3,84%)
    5. 2 Mariola Jadwiga Markowska
      166 (3,89%)
    6. 6 Agnieszka Engler
      63 (1,48%)

    Okręg 4

    Gmina Zagrodno, Gmina Pielgrzymka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tadeusz Kinach
      122 (3,02%)
    2. 1 Stanisław Grzyb
      284 (7,03%)
    3. 3 Maciej Daniel Koszelowski
      187 (4,63%)
    4. 6 Zofia Dertkowska
      27 (0,67%)
    5. 5 Wioletta Jolanta Paluszek
      74 (1,83%)
    6. 4 Anna Maria Abramek
      34 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mieczysław Słonina
      160 (3,96%)
    2. 4 Anna Lisowska
      123 (3,04%)
    3. 5 Krystyna Kamińska
      20 (0,50%)
    4. 3 Krzysztof Andrzej Dobrucki
      57 (1,41%)
    5. 2 Laura Rozalia Ogonowska
      147 (3,64%)
    6. 6 Piotr Stanisław Janczyszyn
      199 (4,93%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aleksandra Nowaczewska
      53 (1,31%)
    2. 3 Bożena Czernatowicz
      152 (3,76%)
    3. 1 Barbara Bożena Kołodziej
      720 (17,82%)
    4. 5 Grzegorz Dominik Gajda
      142 (3,51%)
    5. 2 Piotr Grzegorz Łazanowski
      84 (2,08%)
    6. 6 Gustaw Kłosowicz
      105 (2,60%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Władysława Kulasiak-Polak
      14 (0,35%)
    2. 2 Anna Dobrucka-Mitura
      114 (2,82%)
    3. 5 Michał Wojciech Hołownia
      74 (1,83%)
    4. 6 Jadwiga Dorota Rojecka-Bałut
      42 (1,04%)
    5. 3 Czesław Zbigniew Szewczyk
      31 (0,77%)
    6. 1 Michał Karol Drelinkiewicz
      182 (4,50%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Jan Górajec
      230 (5,69%)
    2. 3 Sabina Dorota Orzech
      57 (1,41%)
    3. 5 Kacper Kapral
      21 (0,52%)
    4. 6 Mateusz Zbigniew Schult
      1 (0,02%)
    5. 2 Joanna Elżbieta Bernasiewicz
      45 (1,11%)
    6. 4 Aleksandra Bartkiewicz
      21 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Leszek Adam Leśniak
      90 (2,23%)
    2. 5 Violetta Michalina Ludynia
      32 (0,79%)
    3. 2 Henryk Jurzak
      111 (2,75%)
    4. 3 Renata Rumianowska
      9 (0,22%)
    5. 4 Ewelina Barbara Stolarczyk
      63 (1,56%)
    6. 1 Jakub Kosiński
      213 (5,27%)