Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Reńska Wieś

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Mechnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adrian Zbroja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    142 (52,59%)

    Gerard Józef Jesionek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    55 (20,37%)

    Jan Emil Tomanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    73 (27,04%)

    Okręg 2

    Sołectwo Kamionka, sołectwo Poborszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Mariusz Simon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    37 (18,05%)

    Joanna Marta Pakoca

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    6 (2,93%)

    Artur Brunon Segrodnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    162 (79,02%)

    Okręg 3

    Sołectwo Pokrzywnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernard Piotr Schreier

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    91 (29,74%)

    Ilona Maria Mainka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    215 (70,26%)

    Okręg 4

    Sołectwo Większyce, ul. Głogowska, Miodowa, Nowy Dwór, Opolska, Pawłowska, Pogodna, Polna, Raciborska, Słoneczna, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Czesław Matuszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    94 (44,98%)

    Szymon Piotr Kaboth

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    115 (55,02%)

    Okręg 5

    Sołectwo Większyce, ul.: Chabrowa, Długa, Hahna, Harcerska, Kasztanowa, Klonowa, Kozielska, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leśna Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Parkowa, Piękna, Sportowa, Tęczowa, Wrzosowa, Zamkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Grzegorz Pogodzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    144 (66,06%)

    Dorota Magdalena Gabor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    25 (11,47%)

    Patryk Marian Izaak

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    3 (1,38%)

    Roland Lothar König

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    46 (21,10%)

    Okręg 6

    Sołectwo Komorno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Anna Barteczko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Pociękarb, sołectwo Radziejów, sołectwo Bytków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sandra Monika Zmarzły

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    39 (28,26%)

    Beata Pazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    31 (22,46%)

    Kewin Jerzy Ignacy

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    2 (1,45%)

    Joachim Antoni Majnusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    66 (47,83%)

    Okręg 8

    Sołectwo Łężce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Karol Kozubek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    75 (42,61%)

    Jan Rajmund Plesch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    101 (57,39%)

    Okręg 9

    Sołectwo Reńska Wieś, ul.: Boczna, Brzegowa, Dolna, Dworcowa, Gierałtowska, Górna, Harcerska, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Obywatelska, Opolska, Piaskowa, Przyjaciół, Spokojna, Sportowa, Stroma, Związkowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Violetta Marcinków

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    73 (32,88%)

    Jan Józef Minster

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    12 (5,41%)

    Krzysztof Jerzy Olszowka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    137 (61,71%)

    Okręg 10

    Sołectwo Reńska Wieś, ul.: Dębowa, Kamienna, Klonowa, Ogrodowa, Raciborska, Rajska, Słoneczna, Tęczowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Leszek Kołkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    61 (28,91%)

    Denis Tomasz Ignacy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    6 (2,84%)

    Damian Sebastian Jenderek

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    12 (5,69%)

    Alicja Maria Kocem

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    132 (62,56%)

    Okręg 11

    Sołectwo Reńska Wieś ul.: Fabryczna, Kozielska, Łąkowa, Mała, Młyńska, Pawłowicka, Reński Koniec, Polna, Wyzwolenia, 1 Maja, Zielona, Żabia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    33 (18,03%)

    Joanna Magdalena Thomes

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    18 (9,84%)

    Przemysław Denis Ignacy

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    8 (4,37%)

    Patryk Wiesław Flegel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    124 (67,76%)

    Okręg 12

    Sołectwo Gierałtowice, Sołectwo Naczysławki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Bronisław Paczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    35 (20,83%)

    Zbigniew Grzegorz Jarzyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    36 (21,43%)

    Monika Agnieszka Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    97 (57,74%)

    Okręg 13

    Sołectwo Dębowa, Sołectwo Długomiłowice, ul.: Dębowska, Dworcowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Polna, Pierzchowicka, Słoneczna, Żabnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Jan Wiechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    30 (20,83%)

    Monika Anna Depta

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    17 (11,81%)

    Waldemar Tomasz Krybus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    97 (67,36%)

    Okręg 14

    Sołectwo Długomiłowice, ul.: Naczysławska, Stara, Długa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Maria Cebula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    71 (43,56%)

    Malwina Dominika Polok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    11 (6,75%)

    Katarzyna Maria Jurczyk

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    7 (4,29%)

    Sonia Ewa Geller

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    74 (45,40%)

    Okręg 15

    Sołectwo Długomiłowice, ul.: Cmentarna, Familijna, Główna, Kościelna, Krótka, Parkowa, Spokojna, Sukowska, Tarnowska, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Paweł Domin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

    47 (36,43%)

    Tatiana Anna Lamber

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

    22 (17,05%)

    Dariusz Józef Bedryj

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    1 (0,78%)

    Urszula Maria Marks

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    59 (45,74%)