Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - górowski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto i Gmina Góra

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Elżbieta Maćkowska
      193 (2,82%)
    2. 5 Andrzej Henryk Wałęga
      234 (3,42%)
    3. 4 Urszula Małgorzata Szmydyńska
      610 (8,90%)
    4. 6 Katarzyna Małgorzata Maksymczuk
      207 (3,02%)
    5. 1 Marek Dariusz Biernacki
      365 (5,33%)
    6. 3 Ryszard Krzysztof Wawer
      390 (5,69%)
    7. 2 Tomasz Pilawka
      255 (3,72%)
    8. 10 Jan Antoni Rewers
      153 (2,23%)
    9. 9 Anita Maria Heinze-Kasprzak
      279 (4,07%)
    10. 7 Kazimierz Kobus
      136 (1,99%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Przemysław Józef Urbański
      13 (0,19%)
    2. 9 Karolina Anna Rapior
      20 (0,29%)
    3. 1 Grzegorz Aleksander Trojanek
      484 (7,06%)
    4. 2 Dariusz Krzysztof Wołowicz
      80 (1,17%)
    5. 4 Jerzy Jakuczun
      48 (0,70%)
    6. 5 Walentyna Bojczuk
      14 (0,20%)
    7. 3 Agnieszka Katarzyna Kordek-Chmielewska
      20 (0,29%)
    8. 6 Mirosława Grabowska
      11 (0,16%)
    9. 7 Urszula Elżbieta Żyjewska
      30 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Kamil Jakub Kutny
      158 (2,31%)
    2. 1 Kazimierz Bogucki
      435 (6,35%)
    3. 3 Tadeusz Zenon Rolny
      253 (3,69%)
    4. 4 Tadeusz Feliks Tutkalik
      206 (3,01%)
    5. 2 Anna Ewa Szalkowska
      167 (2,44%)
    6. 7 Krystyna Maria Bandoch
      88 (1,28%)
    7. 5 Mirosław Żłobiński
      284 (4,15%)
    8. 9 Dorota Ewa Chochowska
      54 (0,79%)
    9. 8 Lucyna Wilkiewicz
      129 (1,88%)
    10. 10 Rafał Paweł Dąbkowski
      118 (1,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Franciszek Jan Nakoneczny
      326 (4,76%)
    2. 1 Andrzej Rogala
      372 (5,43%)
    3. 3 Tadeusz Podwiński
      87 (1,27%)
    4. 4 Katarzyna Zofia Jabłońska
      137 (2,00%)
    5. 5 Helena Irena Szczepańska
      129 (1,88%)
    6. 7 Justyna Czajewska
      104 (1,52%)
    7. 6 Piotr Waldemar First
      88 (1,28%)
    8. 8 Katarzyna Magdalena Boguszyk-Pypeć
      54 (0,79%)
    9. 9 Arkadiusz Gortych
      120 (1,75%)

    Okręg 2

    Miasto i Gmina Wąsosz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grażyna Owczarek
      469 (15,74%)
    2. 5 Mateusz Kozłowski
      130 (4,36%)
    3. 2 Krystyna Teresa Maksymiak
      91 (3,05%)
    4. 4 Sławomir Stanisław Turowski
      158 (5,30%)
    5. 3 Wiesław Jerzy Pospiech
      131 (4,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Szymanowicz
      248 (8,32%)
    2. 2 Halina Emerle-Tubielewicz
      59 (1,98%)
    3. 3 Katarzyna Gleń
      248 (8,32%)
    4. 4 Joanna Nicpoń
      126 (4,23%)
    5. 5 Zbigniew Zdzisław Niedzielski
      90 (3,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Klaudia Urszula Stępkowska
      145 (4,87%)
    2. 4 Eryk Dariusz Aleksandrowicz
      174 (5,84%)
    3. 3 Grzegorz Patryk Kordiak
      418 (14,03%)
    4. 2 Marlena Grabarz
      303 (10,17%)
    5. 5 Joanna Jadwiga Lorenc
      189 (6,34%)

    Okręg 3

    Gmina Jemielno, Gmina Niechlów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bożena Maria Głuszko
      115 (3,60%)
    2. 1 Ryszard Waldemar Pietrowiak
      268 (8,39%)
    3. 2 Grzegorz Łagoda
      198 (6,20%)
    4. 3 Mariola Szurynowska
      335 (10,49%)
    5. 4 Tadeusz Marian Smoliński
      219 (6,86%)
    6. 6 Joanna Agnieszka Wrona
      98 (3,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aneta Teresa Juska
      43 (1,35%)
    2. 4 Katarzyna Beata Kurdek
      81 (2,54%)
    3. 1 Marcin Piotr Jóźwiak
      438 (13,72%)
    4. 2 Danuta Nuckowska-Ciulak
      132 (4,13%)
    5. 5 Jan Sowa
      135 (4,23%)
    6. 3 Paweł Wróblewski
      210 (6,58%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Małgorzata Elżbieta Gumińska
      60 (1,88%)
    2. 3 Antoni Rutkowski
      133 (4,17%)
    3. 1 Jan Czerwiński
      386 (12,09%)
    4. 2 Michał Tadeusz Krochta
      227 (7,11%)
    5. 4 Karolina Wardzała
      55 (1,72%)
    6. 6 Dorota Pawlik
      60 (1,88%)