Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stoczek Łukowski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Jamielne, Wólka Poznańska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Pyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    157 (64,88%)

    Przemysław Szczepanik

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

    85 (35,12%)

    Okręg 2

    Zgórznica, Zabiele

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Janusz Kaczor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    214 (54,04%)

    Bogusław Zdzisław Luty

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    182 (45,96%)

    Okręg 3

    Chrusty, Jedlanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Janczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    138 (43,13%)

    Agnieszka Bieniek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    182 (56,88%)

    Okręg 4

    Szyszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Kępka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    127 (52,26%)

    Marcin Popieluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

    116 (47,74%)

    Okręg 5

    Guzówka, Huta Łukacz, Kamionka, Turzec, Wiśniówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernard Pyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    219 (65,18%)

    Krzysztof Jonczyk

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

    99 (29,46%)

    Małgorzata Stolarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    18 (5,36%)

    Okręg 6

    Rosy, Toczyska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Barej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    156 (51,32%)

    Janusz Misior

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    29 (9,54%)

    Antoni Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI

    119 (39,14%)

    Okręg 7

    Wólka Różańska, Łosiniec, Stara Róża

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Dadacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    197 (78,17%)

    Marek Dziak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    55 (21,83%)

    Okręg 8

    Aleksandrówka, Róża Podgórna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Tomasz Łubkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    106 (57,30%)

    Radosław Rosa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

    79 (42,70%)

    Okręg 9

    Januszówka, Kisielsk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    63 (28,90%)

    Ryszard Pasik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (43,58%)

    Magdalena Natalia Chudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    60 (27,52%)

    Okręg 10

    Kapice, Celej, Borki, Wola Kisielska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Rosa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    104 (52,53%)

    Radosław Tomasz Buczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

    15 (7,58%)

    Michał Stanisław Żaczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    79 (39,90%)

    Okręg 11

    Stare Kobiałki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Rosa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    199 (93,87%)

    Daniel Chudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    13 (6,13%)

    Okręg 12

    Nowy Jamielnik, Ruda, Błażejki, Stary Jamielnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Dziak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    125 (38,23%)

    Piotr Brodzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

    89 (27,22%)

    Mirosława Jadwiga Kobojek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    113 (34,56%)

    Okręg 13

    Jamielnik Kolonia, Nowe Kobiałki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Ryszard Trendak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    121 (52,84%)

    Jacek Zientara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

    108 (47,16%)

    Okręg 14

    Kienkówka, Stara Prawda, Jagodne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piskorz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    200 (67,11%)

    Urszula Gac

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    98 (32,89%)

    Okręg 15

    Mizary, Nowa Prawda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Traczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    117 (56,80%)

    Cezary Filipek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

    89 (43,20%)