Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mircze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Mircze: ul. Kościelna, ul. Kryłowska, ul. Lipowa, ul. Mała, ul. Nad Stawami, ul. Ogrodowa, ul. Spokojna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Gerard Tomasz Pisiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    164 (62,60%)

    Jarosław Sienicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (14,50%)

    Anna Katarzyna Burdzań

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    60 (22,90%)

    Okręg 2

    Mircze: ul. Boczna, ul. Górna, ul. Hrubieszowska od nr 52, ul. Łąkowa, ul. Młyńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Józef Wichniewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (28,64%)

    Marzena Rataj

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    15 (7,28%)

    Sławomir Robert Marciniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    132 (64,08%)

    Okręg 3

    Mircze: ul. Hrubieszowska do nr 51a, ul. Leśna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Starowiejska, ul. Syberia, ul. Targowa ul. Zamojska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Marek Stefaniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (27,81%)

    Sabina Wąsiel-Kot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    135 (72,19%)

    Okręg 4

    Łasków, Smoligów, Wereszyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jarczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    129 (65,15%)

    Anna Filipowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (15,66%)

    Monika Kita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    38 (19,19%)

    Okręg 5

    Ameryka, Andrzejówka, Borsuk, Dąbrowa, Marysin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Monika Kwiatkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    97 (62,99%)

    Robert Sławomir Kukiełka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    57 (37,01%)

    Okręg 6

    Modryń, Modryń-Kolonia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Urszula Szwaczkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (32,27%)

    Joanna Kliszcz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (9,56%)

    Monika Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    84 (33,47%)

    Stanisław Krzysztof Burda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    62 (24,70%)

    Okręg 7

    Modryniec, Rulikówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Jerzy Kostrubiec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    89 (54,27%)

    Henryk Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (8,54%)

    Marta Anna Szpinda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    61 (37,20%)

    Okręg 8

    Szychowice, Szychowice Nowe.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Bełz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    106 (57,30%)

    Stanisław Krzysztof Serwatka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    79 (42,70%)

    Okręg 9

    Górka-Zabłocie, Małków, Małków-Kolonia, Małków Nowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Elżbieta Gałek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    138 (77,09%)

    Krystian Tomasz Okopiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    41 (22,91%)

    Okręg 10

    Kryłów, Kryłów-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Bogdan Kowalczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (26,94%)

    Jan Adamczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (18,65%)

    Ryszard Stanisław Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WIECZORKA

    73 (37,82%)

    Radosław Daniel Szczur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    32 (16,58%)

    Okręg 11

    Prehoryłe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Kobel

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (67,80%)

    Jerzy Rosołowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (16,10%)

    Ewelina Macheta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    19 (16,10%)

    Okręg 12

    Wiszniów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Nosal

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (44,97%)

    Maria Wanda Stasak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (18,79%)

    Witold Pikuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    54 (36,24%)

    Okręg 13

    Radostów, Stara Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Edward Mielniczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    117 (50,43%)

    Jerzy Marian Kierepka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    115 (49,57%)

    Okręg 14

    Mołożów, Mołożów-Kolonia, Tuczapy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Piwiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (26,89%)

    Marcin Pasek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (16,04%)

    Marek Pieczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    121 (57,08%)

    Okręg 15

    Miętkie, Miętkie-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Pacaj

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (59,38%)

    Maria Kuta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (13,75%)

    Mariusz Mieczysław Mrozowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIRCZE

    43 (26,88%)