Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Walim

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Walim: ul. Adama Mickiewicza, ul. Dworzec PKP, ul. Kolonia Górna, ul. Królowej Jadwigi, ul. Marii Konopnickiej, ul. Piastowska, ul. Sowia, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Wzgórze Wawel

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Waldemar Stanisławski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    43 (28,67%)

    Danuta Szczęśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    107 (71,33%)

    Okręg 2

    Walim: ul. Janusza Kuliga, ul. Srebrna, ul. Szkolna, ul. Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Kazimierz Połeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    86 (49,14%)

    Jolanta Krystyna Grzegorzek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    76 (43,43%)

    Krzysztof Grzegorz Potoniec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    13 (7,43%)

    Okręg 3

    Walim: ul. 3 - Maja, ul. Cmentarna, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Warszawska, Rzeczka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Maria Wiśniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    117 (72,22%)

    Janusz Jakub Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    45 (27,78%)

    Okręg 4

    Walim: ul. Boczna, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 37 i od nr 39 do nr 40

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Sikora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    56 (32,75%)

    Maria Helena Radlińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    105 (61,40%)

    Maciej Wojciech Fuksa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    10 (5,85%)

    Okręg 5

    Walim: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nr 38 i od nr 41 do końca, ul. Plac Władysława Łokietka, ul. Samorządowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Łukaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    54 (43,20%)

    Anna Maria Motyka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    52 (41,60%)

    Jolanta Danuta Raczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    19 (15,20%)

    Okręg 6

    Walim: ul. Długa, ul. Górnośląska, ul. Jagodowa, ul. Jana Kilińskiego, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Kwiatowa, ul. Nowa Kolonia, ul. Plac Jana Matejki, ul. Różana, ul. Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Zbigniew Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Glinno, Michałkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zuzanna Teresa Bodurka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Zagórze Śląskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Mariusz Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    111 (66,07%)

    Dariusz Karpiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    57 (33,93%)

    Okręg 9

    Jugowice: ulice: Brata Alberta, Górna, Główna od nr 1 do nr 12

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Angelika Anna Jaśkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    70 (56,91%)

    Stanisław Romuald Kręciproch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    31 (25,20%)

    Agnieszka Paulina Zelek-Woźna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    22 (17,89%)

    Okręg 10

    Jugowice: ulice: Dworzec PKP, Gazowa, Główna od nr 13 do końca, ul. Zarzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Konrad Sobczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    99 (71,22%)

    Katarzyna Aleksandra Behot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    40 (28,78%)

    Okręg 11

    Niedźwiedzica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Młot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA

    20 (24,10%)

    Szczepan Chmielewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    63 (75,90%)

    Okręg 12

    Olszyniec, Podlesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Agnieszka Pakuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    100 (85,47%)

    Iwona Krystyna Figlak-Gałysa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    17 (14,53%)

    Okręg 13

    Dziećmorowice: ulice: Henryka Sienkiewicza od nr 70 do końca, ul. Osiedle Słoneczne, Strumykowa, Nowa Wieś, Osiedle Księżycowe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Roman Osiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Dziećmorowice: ulice: Bystrzycka od nr 4 do nr 19, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 69, Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Wach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Dziećmorowice: ulice: Bystrzycka od nr 20 do końca, Zagórzańska, Nowy Julianów, Stary Julianów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Paweł Pol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA HAUSMANA

    123 (65,08%)

    Michał Antoni Gałysa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W GMINIE WALIM

    66 (34,92%)