Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dęblin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bobrowska, Kocka, Krótka, Partyzantów, Skotnickiego, Staromiejska, Środkowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Mariusz Kamil Joński
      77 (21,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Stanisław Sobiech
      117 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Ewa Maria Przerwa
      127 (36,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Piotr Barszczyk
      30 (8,55%)

    Okręg 2

    Bankowa, Grunwaldzka od początku do numeru 3 po stronie nieparzystej i do numeru 28 po stronie parzystej, Leśki, Marszałka Piłsudskiego, Niepodległości, Okólna, PCK, Plac Orląt Dęblińskich, Prosta, Przechodnia, Rynek, Składowa, Śląska, Warszawska, Wąska, Wiatraczna, Żabia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zenon Krystian Lewiński
      108 (23,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grażyna Maria Szczepańska
      90 (19,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Maciej Bartłomiej Krygrowski
      168 (36,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK GOSPODARKA ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Szymon Karbowski
      94 (20,43%)

    Okręg 3

    Długosza, Kazimierza Jagiellończyka, Królewska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Księcia Witolda, Leśna, Modrzewskiego, Osiedle Stawy, Stawska od ul. Leśnej, tj. od numeru 239 po stronie nieparzystej i od numeru 314 po stronie parzystej do końca, Władysława Jagiełły, Władysława Warneńczyka, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Starego, Zyndrama z Maszkowic.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marek Piotr Sołtys
      65 (10,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Węska
      64 (10,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Leopold Mariusz Świetliński
      285 (47,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jacek Zagożdżon
      185 (30,88%)

    Okręg 4

    1 Maja, Asnyka, Doktora Sochackiego, Grunwaldzka od numeru 5 po stronie nieparzystej i od numeru 30 po stronie parzystej do końca, Jagiellońska, Lipowa od ul. 1 Maja, tj. od numeru 197 po stronie nieparzystej i od numeru 232 po stronie parzystej do końca, Nadatki od ul. Tysiąclecia, tj. od numeru 9 po stronie nieparzystej i od numeru 120 po stronie parzystej do końca, Nadrzeczna, Ogrodowa, Piastowska, Polna, Stawska od ul. 1 Maja, tj. od numeru 147 po stronie nieparzystej i od numeru 200 po stronie parzystej do ul. Leśnej, tj. do numeru 237 po stronie nieparzystej i do numeru 312 po stronie parzystej, Tysiąclecia od początku do numeru 11 po stronie nieparzystej i do numeru 10 po stronie parzystej.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jarosław Paweł Wojtyś
      258 (53,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Renata Poreda
      75 (15,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Witold Andrzej Zamojski
      83 (17,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Paweł Miazga
      68 (14,05%)

    Okręg 5

    Chabrowa, Jaśminowa, Konopnickiej, Księdza Hładuniaka, Lipowa od początku do ul. 1 Maja, tj. do numeru 195 po stronie nieparzystej i do numeru 230 po stronie parzystej, Nadatki od początku do ul. Tysiąclecia, tj. do numeru 7 po stronie nieparzystej i do numeru 118 po stronie parzystej, Norwida, Orzeszkowej, Pułaskiego, Słowackiego, Stawska od początku do ul. 1 Maja, tj. do numeru 145 po stronie nieparzystej i do numeru 198 po stronie parzystej, Zaciszna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jolanta Małgorzata Kiebzak
      168 (37,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Barbara Bochyńska
      117 (25,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Robert Marek Pasek
      169 (37,22%)

    Okręg 6

    Akacjowa, Brzozowa, Cicha, Dworcowa, Kolejowa, Kościuszki, Księżycowa, Kwiatowa, Michalinowska, Nowa, Okrzei, Przelotna, Reymonta, Słoneczna, Spokojna, Stara, Stulecia Kolei Nadwiślańskiej, Traugutta, Tysiąclecia od numeru 13 po stronie nieparzystej i od numeru 12 po stronie parzystej do końca, Wolności, Zielona, Żeromskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wojciech Kopeć
      153 (27,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Renata Zofia Mikusek
      115 (20,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Maciej Kazimierz Jakubik
      248 (44,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK GOSPODARKA ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zofia Mikusek
      43 (7,69%)

    Okręg 7

    Bajana, Bursztynowa, Chorzewskiego, Kopernika, Matejki, Meissnera, Mickiewicza, Młynki, Modrzycka, Nagórskiego, Podwale, Reja, Sienkiewicza, Skarżyńskiego, Stężycka z wyjątkiem budynków numer 48, 50, 52, Tańskiego, Towarowa od ul. Staszica, tj. od numeru 3 po stronie nieparzystej i od numeru 6 po stronie parzystej do końca, Wiślana, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Alfred Henryk Kiliszek
      103 (17,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Antoni Czesław Kujda
      109 (18,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Mieczysław Apoloniusz Grobel
      382 (64,31%)

    Okręg 8

    Osiedle Wiślana budynki nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Renata Mariola Grążka
      101 (23,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Henryk Stanisław Wiejak
      96 (22,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Patrycja Renata Wojewoda
      179 (41,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Daniel Wawrzyniak
      60 (13,76%)

    Okręg 9

    Osiedle Wiślana budynki nr 13, 15, 17, 19, 37, 39, 41 i 43, Stężycka budynki nr 48, 50, 52 .

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Agnieszka Kuk
      73 (17,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Bogdan Filipek
      37 (8,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Waldemar Wiesław Warenica
      121 (28,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Andrzej Kurowski
      150 (35,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Lidia Janina Sienkiewicz
      47 (10,98%)

    Okręg 10

    15 Pułku Piechoty "Wilków" od ul. Krzywej, tj. od numeru 7 po stronie nieparzystej i od numeru 14 po stronie parzystej do końca, Saperów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Mariola Grażyna Krekora
      139 (26,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Urszula Mirosława Wnuk
      106 (19,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Waldemar Franciszek Kozicki
      100 (18,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Urszula Czarnecka
      188 (35,27%)

    Okręg 11

    15 Pułku Piechoty "Wilków" od początku do ul. Krzywej, tj. do numeru 5B po stronie nieparzystej i do numeru 12 po stronie parzystej, Krzywa, Staszica, Towarowa od początku do ul. Staszica, tj. numer 1 po stronie nieparzystej i do numeru 4 po stronie parzystej.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Magdalena Buczek
      188 (36,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Waldemar Chochowski
      198 (38,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jadwiga Sałbut
      134 (25,77%)

    Okręg 12

    Balonna, Długa, Kołłątaja, Krasickiego, Niecała, Podchorążych, Prusa, Spacerowa, Szpitalna, Wesoła, Wiejska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Wawrzyniec Banaś
      185 (47,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Artur Marzysz
      188 (47,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Andrzej Jan Chrzan
      19 (4,85%)

    Okręg 13

    23 Lotniczej Eskadry Szkolnej, 2 Pułku Kraków, Brygady Pościgowej, Dywizjonu 303, Dywizjonu 315, Lotników Polskich, Pułkownika Florera, Pułkownika Rogowskiego, Pułkownika Ścibiora, Szkoły Podchorążych Lotnictwa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jarosław Henryk Czynszak
      42 (10,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Regina Rodzik
      95 (24,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Maria Zofia Cydejko
      143 (36,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Mariusz Zajączkowski
      108 (27,84%)

    Okręg 14

    Generała Kowalskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Mariusz Marcin Tarka
      92 (19,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Joanna Barbara Żmudzińska
      57 (11,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Mańka
      77 (16,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Leszek Grzyb
      190 (39,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Michał Tomaszek
      64 (13,33%)

    Okręg 15

    Generała Urbanowicza, Trapezowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Feliks Kawka
      54 (17,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WŁODARCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ryszard Gruszczyński
      86 (28,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN NA PLUS BEATY SIEDLECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Edyta Katarzyna Papis
      113 (37,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Urszula Monika Drążyk - Świtaj
      48 (15,95%)