Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Asnyka, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Fredry, Gdańska, Gorzowska, Konopnickiej, Łużycka, Norwida, Mieszka I, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Zbigniewa Herberta, Tuwima, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Marian Bernard Krysiak
155
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszarda Galicka
76
(12,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Piotr Zbigniew Rampała
188
(30,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Ryszard Baranowicz
53
(8,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
17
Maciej Urbanowski
137
(22,50%)
Okręg 2
os. Słowianskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Roman Wąsik
347
(46,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogusław Maciej Patroś
107
(14,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Grażyna Dąbrowska
233
(31,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Zygmunt Kazimierz Jenciak
54
(7,29%)
Okręg 3
11 Listopada, 1 Maja, Kaszubska, Kościelna, ks. Michała Sopoćki, Malborska, Marcinkowskiego, Młyńska, Orla, Przemysłowa, Spadzista, Sportowa, Strzelecka, Szarych Szeregów, Torowa, Wschodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Artur Sylwester Norsesowicz
177
(32,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Maciej Strachota
125
(22,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Krzysztof Szuszkiewicz
171
(31,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Anna Teresa Migacz
78
(14,16%)
Okręg 4
Bałtycka, Cienista, Dąbrówki, Dworcowa, Józefa Piłsudskiego, Józefa Wybickiego, Kamienna, Kościuszki, Królewiecka, Łąkowa, Osiedle XX-Lecia, Przedmieście Kostrzyńskie, Sienna, Szkolna, Weterynaryjna, Władysława Sikorskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Bogusław Sławomir Szeląg
73
(11,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Wanda Fryder
122
(18,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Wiesława Ścibiorska
206
(31,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Magdalena Anna Baczyńska-Warżała
203
(31,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
17
Janusz Franciszek Daraż
47
(7,22%)
Okręg 5
Pomorska, Ratuszowa, Wałowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Emil Sebastian Dydyna
154
(31,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Piwowarczyk
182
(36,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Zbigniew Ireneusz Cielecki
159
(32,12%)
Okręg 6
Bohaterów Warszawy, Grunwaldzka, Mickiewicza, Pionierów, Wieżowa, Witolda Pileckiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Jerzy Marian Warachowski
213
(38,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Renata Monika Raźna
109
(19,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Zdzisław Drzewiecki
159
(28,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Mirosław Krzysztof Centkiewicz
72
(13,02%)
Okręg 7
Armii Polskiej, Klasztorna, Kolegiacka, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Mariacka, Niedziałkowskiego, Rynek im. Jana Pawła II, Warszawska, Władysława Andersa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Wioleta Warachowska
103
(21,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Wędzina
94
(20,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Piotr Aleksander Rygiel
272
(58,00%)
Okręg 8
Aleja Jabłonkowa, Celna, Ignacego Daszyńskiego, Kołobrzeska, Lipowa, Ogrodowa, os. Piastów, os. Powstańców Wielkopolskich, Północna, Przy Stawie, Spokojna, Za Bramką
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Aleksander Olgierd Matusiak
182
(34,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Filip Downarowicz
103
(19,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Jan Michał Jakubów
238
(45,51%)
Okręg 9
Nawrocko, Chłopowo, Czerników, Pniów, Zgoda, Mączlino, Sobienice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Magdalena Łakoma
167
(40,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Roman Skowronek
58
(14,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Barbara Jadwiga Rozwadowska
184
(44,99%)
Okręg 10
Golenice, Golczew, Golenicki Młyn, Pacynowo, Straszym, Sarbinowo, Listomie, Utonie, Kruszwin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Maciej Zalewski
142
(30,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Antczak
218
(46,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Józefa Ciszonek
112
(23,73%)
Okręg 11
Prądnik, Renice, Sulimierz, Głazów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Stanisław Czesław Stetner
157
(28,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Hrynkiewicz
263
(48,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Marta Agata Chałupka
126
(23,08%)
Okręg 12
Kierzków, Krusze, Niesłusz, Czeczewo, Jezierzyce, Przymiarki, Rów, Tarnowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Damian Piotr Galas
267
(69,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Emilia Kluczenko
116
(30,29%)
Okręg 13
Derczewo, Sicienko, Sitno, Czółnów, Dąbrowa, Nawojczyn, Podłążek, Otanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Piotr Karwecki
111
(28,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Sylwia Olejniczak
36
(9,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Grzegorz Piotr Świderski
164
(42,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Ewa Wiesława Chmielewska
78
(20,05%)
Okręg 14
Pszczelnik, Dalsze, Gryżyno, Rościn, Wierzbnica, Wierzbówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Bożena Jolanta Srokowska
223
(42,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Józef Kuzyk
134
(25,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Danuta Rozwadowska
173
(32,64%)
Okręg 15
Ławy, Podławie, Płośno, Sądkowo, Kolonia Myśliborzyce, Zarzecze, Klicko, Myśliborzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA ZIEMI MYŚLIBORSKIEJ
-
15
Iwona Agnieszka Śmierska
120
(27,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Wierucki
84
(19,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA MYŚLIBORZA
-
14
Marian Ferdynand Chołociński
63
(14,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLIBÓRZ
-
16
Zenon Edward Wójciak
173
(39,32%)