Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Ursynów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-ul. Puławska – ul. Romera – główna aleja parku im. Jana Pawła II do al. Komisji Edukacji Narodowej – al. Komisji Edukacji Narodowej-ul. Ciszewskiego – ul. Pileckiego – przedłużenie ul. Pileckiego na południe do lasu Kabackiego – granica Lasu Kabackiego – ul. Nowoursynowska – ul. Rydzowa-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Andrzej Wajszczuk
      450 (2,68%)
    2. 3 Michał Stanisław Lenarczyk
      331 (1,97%)
    3. 2 Łukasz Ciołko
      955 (5,69%)
    4. 4 Elżbieta Ewa Piotrowska
      134 (0,80%)
    5. 5 Ewa Katarzyna Molak
      261 (1,55%)
    6. 6 Olga Patrycja Kokosińska
      116 (0,69%)
    7. 7 Dominik Karol Mazur
      57 (0,34%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Małgorzata Ewa Szymańska
      883 (5,26%)
    2. 1 Michał Patryk Matejka
      2 402 (14,30%)
    3. 2 Olga Górna
      1 862 (11,09%)
    4. 3 Andrzej Zbigniew Trzeciakowski
      547 (3,26%)
    5. 4 Marek Kwiatkowski
      487 (2,90%)
    6. 5 Małgorzata Maria Łagowska
      844 (5,03%)
    7. 6 Kamil Krzemkowski
      132 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jacek Robert Wójcik
      46 (0,27%)
    2. 6 Tomasz Ziółek
      45 (0,27%)
    3. 4 Małgorzata Maria Hemerling - Kowalczyk
      47 (0,28%)
    4. 1 Lech Marek Łuczyński
      321 (1,91%)
    5. 2 Bartłomiej Sebastian Szyperski
      32 (0,19%)
    6. 5 Katarzyna Małecka
      51 (0,30%)
    7. 7 Agnieszka Ewa Krawczyk
      73 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Artur Piotr Karpiński
      66 (0,39%)
    2. 3 Aneta Helena Reluga
      35 (0,21%)
    3. 1 Maciej Frączak
      433 (2,58%)
    4. 4 Magdalena Anna Wójcik
      60 (0,36%)
    5. 2 Anna Maria Horoszkiewicz
      174 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Iwona Maria Jaskółowska
      296 (1,76%)
    2. 6 Iwona Grażyna Wilczyńska-Bączyk
      63 (0,38%)
    3. 7 Grażyna Joanna Łaska
      275 (1,64%)
    4. 4 Marcin Paweł Chmiel
      121 (0,72%)
    5. 3 Ireneusz Marek Dzik
      207 (1,23%)
    6. 1 Piotr Krzysztof Świątkowski
      1 790 (10,66%)
    7. 5 Irena Kuczyńska
      130 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Stanisław Nowocień
      787 (4,69%)
    2. 2 Kinga Dorota Sydrych-Stolarek
      631 (3,76%)
    3. 3 Leszek Lenarczyk
      906 (5,40%)
    4. 6 Ewa Krystyna Rowińska-Synówka
      139 (0,83%)
    5. 5 Ewa Monika Wiśniewska
      262 (1,56%)
    6. 7 Piotr Grzegorz Machaj
      139 (0,83%)
    7. 4 Małgorzata Alina Jagiełło-Tacik
      203 (1,21%)

    Okręg 2

    północna granica dzielnicy od Al. Komisji Edukacji Narodowej-wschodnia granica dzielnicy – ul. Ciszewskiego – ul. Rosoła – ul. Gandhi – Al. Komisji Edukacji Narodowej – główna aleja parku im. Jana Pawła II-ul. Romera – ul. Puławska do północnej granicy dzielnicy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewa Halina Cygańska
      313 (2,01%)
    2. 4 Michalina Anna Jaczewska
      268 (1,72%)
    3. 7 Mirosław Robert Kilijańczyk
      57 (0,37%)
    4. 1 Michał Dariusz Zenka
      593 (3,81%)
    5. 2 Bartosz Kamil Zawadzki
      625 (4,02%)
    6. 3 Piotr Antosiuk
      230 (1,48%)
    7. 6 Beata Małgorzata Błaszczyk
      125 (0,80%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Grażyna Rogozińska
      777 (5,00%)
    2. 6 Wiesław Józef Klusek
      157 (1,01%)
    3. 4 Witold Wojciech Kon
      111 (0,71%)
    4. 5 Irena Małgorzata Wuttke-Miszczak
      221 (1,42%)
    5. 1 Karolina Zdrodowska
      3 564 (22,92%)
    6. 2 Tomasz Wojciech Krasowski
      625 (4,02%)
    7. 7 Jan Sobota
      333 (2,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Beata Jolanta Piskorek
      52 (0,33%)
    2. 6 Piotr Zbigniew Bryczkowski
      31 (0,20%)
    3. 5 Iwona Agnieszka Dąbrowska
      58 (0,37%)
    4. 3 Andrzej Zygmunt Samerek
      50 (0,32%)
    5. 4 Stanisław Marian Stachowicz
      29 (0,19%)
    6. 1 Wanda Barbara Reutt-Osińska
      168 (1,08%)
    7. 2 Andrzej Jan Wereszczyński
      91 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Piotr Tadeusz Piber
      55 (0,35%)
    2. 1 Katarzyna Anna Władyka
      434 (2,79%)
    3. 2 Agnieszka Maria Gomułka
      98 (0,63%)
    4. 4 Ewa Stanisława Dąbrowska-Szulc
      72 (0,46%)
    5. 5 Jan Marian Władyka
      13 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Stefan Krysztofiak
      356 (2,29%)
    2. 3 Jakub Roguski
      254 (1,63%)
    3. 6 Barbara Miecznikowska
      122 (0,78%)
    4. 1 Marcin Stefan Szadowiak
      1 611 (10,36%)
    5. 5 Jadwiga Małgorzata Brzozowska - Lipczyńska
      111 (0,71%)
    6. 4 Dorota Beata Jaśkowska
      288 (1,85%)
    7. 7 Andrzej Maciej Zabłocki
      280 (1,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Lenarczyk
      1 523 (9,79%)
    2. 1 Klaudia Joanna Żuber Wigurska
      911 (5,86%)
    3. 3 Ewa Maria Majdrowicz
      101 (0,65%)
    4. 4 Andrzej Guział
      286 (1,84%)
    5. 6 Iwonna Anna Grodzka
      67 (0,43%)
    6. 5 Piotr Rychcik
      175 (1,13%)
    7. 7 Piotr Adam Ciara
      316 (2,03%)

    Okręg 3

    ul. Ciszewskiego – Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Belgradzka – ul. Stryjeńskich-ul. Stryjeńskich do ul. Małej Łąki-na zachód od ul. Moczydłowskiej-ul. Ziemska-ul. Rolna-ul. Żołny – na północ do ul. Pileckiego – ul. Pileckiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sylwia Migut
      233 (1,57%)
    2. 6 Elżbieta Stefania Nowak
      68 (0,46%)
    3. 1 Maciej Krzysztof Antosiuk
      1 843 (12,41%)
    4. 4 Natalia Marta Kamińska
      198 (1,33%)
    5. 5 Jacek Orzeł
      126 (0,85%)
    6. 7 Piotr Pieńkosz
      259 (1,74%)
    7. 2 Maciej Jan Mackiewicz
      652 (4,39%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Wiesława Polarczyk
      618 (4,16%)
    2. 2 Halina Maria Kupiecka
      1 155 (7,77%)
    3. 4 Piotr Karczewski
      1 239 (8,34%)
    4. 1 Ryszard Wawrzyniec Zięciak
      1 946 (13,10%)
    5. 6 Piotr Kulik
      252 (1,70%)
    6. 5 Wiesława Regina Bonisławska
      236 (1,59%)
    7. 7 Grażyna Wójtowicz
      686 (4,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Cezary Rybiec
      42 (0,28%)
    2. 3 Barbara Jastrzębska
      41 (0,28%)
    3. 6 Anna Justyna Zarębska - Słomka
      41 (0,28%)
    4. 7 Paweł Radziejewski
      79 (0,53%)
    5. 1 Grażyna Elżbieta Magdziarz
      183 (1,23%)
    6. 4 Jan Kazimierz Wawrzyńczyk
      41 (0,28%)
    7. 5 Jarosław Marek Habecki
      23 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bartosz Roman Podlewski
      81 (0,55%)
    2. 1 Beata Barbara Nowak
      357 (2,40%)
    3. 3 Ada Patrycja Tymińska
      51 (0,34%)
    4. 7 Jakub Andrzej Bazylak
      54 (0,36%)
    5. 4 Agnieszka Murawska
      54 (0,36%)
    6. 5 Grzegorz Zieliński
      32 (0,22%)
    7. 6 Zuzanna Ida Podlewska
      61 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Maria Polak
      1 563 (10,52%)
    2. 5 Iwona Napiórkowska
      135 (0,91%)
    3. 6 Leonard Michał Skarbek
      136 (0,92%)
    4. 2 Barbara Rylska
      475 (3,20%)
    5. 3 Kinga Dominika Jaśkowska
      127 (0,85%)
    6. 4 Jan Tadeusz Malewski
      184 (1,24%)
    7. 7 Andrzej Marcin Brzozowski - Oleksiak
      225 (1,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Halina Antonina Kosicka
      110 (0,74%)
    2. 1 Piotr Andrzej Guział
      699 (4,71%)
    3. 5 Małgorzata Joanna Olborska
      82 (0,55%)
    4. 3 Krzysztof Aleksander Schnitzer
      131 (0,88%)
    5. 4 Michał Tomasz Szostak
      112 (0,75%)
    6. 7 Daniel Mieniewski
      61 (0,41%)
    7. 6 Małgorzata Zimińska
      165 (1,11%)

    Okręg 4

    Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Gandhi – ul. Rosoła – ul. Ciszewskiego – wschodnia granica dzielnicy – wlot ul. Nowoursynowskiej w ul. Rosoła – ul. Rosoła – ul. Jeżewskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Alina Tukendorf
      59 (0,38%)
    2. 3 Krzysztof Michał Góra
      77 (0,50%)
    3. 5 Daria Stawrowska
      120 (0,77%)
    4. 6 Jacek Zbigniew Ambroziak
      52 (0,33%)
    5. 1 Antoni Pomianowski
      969 (6,23%)
    6. 2 Goretta Agnieszka Szymańska
      889 (5,72%)
    7. 7 Mariusz Walus
      178 (1,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Sieradz
      2 843 (18,29%)
    2. 3 Kamil Oździński
      170 (1,09%)
    3. 7 Mariola Elżbieta Kietlińska
      499 (3,21%)
    4. 6 Bartłomiej Łukasz Niemczyk
      255 (1,64%)
    5. 2 Karolina Anna Mioduszewska
      2 234 (14,37%)
    6. 5 Radosław Jan Dębiec
      186 (1,20%)
    7. 4 Katarzyna Grażyna Gaik
      556 (3,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aleksandra Katarzyna Szala
      44 (0,28%)
    2. 1 Piotr Roman Klonowski
      151 (0,97%)
    3. 2 Jakub Kuczyński
      61 (0,39%)
    4. 4 Ewa Wójcik
      72 (0,46%)
    5. 7 Thanh Thuy Nguyen
      72 (0,46%)
    6. 3 Remigiusz Michał Kamiński
      36 (0,23%)
    7. 6 Konrad Mateusz Żurawski
      46 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marta Ewelina Krawczyk
      409 (2,63%)
    2. 5 Katarzyna Anna Kowalska-Ziętara
      56 (0,36%)
    3. 2 Wojciech Konrad Stępniewski
      47 (0,30%)
    4. 6 Jan Krzysztof Kuśmirski
      56 (0,36%)
    5. 3 Beata Anna Urbańska
      94 (0,60%)
    6. 4 Cezary Paweł Piwowarczyk
      36 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Sławomir Mróz
      256 (1,65%)
    2. 3 Ewa Peret
      270 (1,74%)
    3. 7 Sławomir Mateusz Kreczmański
      125 (0,80%)
    4. 1 Mateusz Konrad Rojewski
      1 448 (9,32%)
    5. 5 Alicja Jolanta Wiśniewska
      207 (1,33%)
    6. 6 Wanda Maria Rucińska
      111 (0,71%)
    7. 4 Monika Barbara Stadnicka
      212 (1,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Paweł Skubiszewski
      1 687 (10,85%)
    2. 5 Maria Helena Karnowska-Werner
      97 (0,62%)
    3. 2 Daniel Franciszek Głowacz
      118 (0,76%)
    4. 4 Piotr Hubert Gąsowski
      113 (0,73%)
    5. 3 Marta Joanna Ziółkowska
      253 (1,63%)
    6. 7 Tomasz Grzegorz Zając
      253 (1,63%)
    7. 6 Ewa Grażyna Stefańska
      126 (0,81%)

    Okręg 5

    wschodnia granica dzielnicy – ul. Rydzowa – ul. Nowoursynowska – granica Lasu Kabackiego do ul. Perkalowej – na północ do ul. Żołny –ul. Rolna-ul. Ziemska do ul. Moczydłowskiej-na wschód do ul. Stryjeńskich wlot ul. Małej Łąki-ul. Stryjeńskich-ul. Belgradzka-Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Jeżewskiego – ul. Rosoła – ul. Nowoursynowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Błaszczyk
      687 (3,93%)
    2. 1 Kamil Orzeł
      2 271 (12,99%)
    3. 7 Bernard Rejniak
      186 (1,06%)
    4. 5 Melania Joanna Karaś-Tęcza
      165 (0,94%)
    5. 3 Bartłomiej Piotr Dąbal
      115 (0,66%)
    6. 4 Maria Antonina Pomianowska
      187 (1,07%)
    7. 6 Aleksandra Pieńkosz
      110 (0,63%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystian Jerzy Malesa
      2 352 (13,45%)
    2. 3 Agnieszka Magdalena Pająk-Czech
      372 (2,13%)
    3. 4 Włodzimierz Bohdan Dębski
      196 (1,12%)
    4. 5 Marek Jacek Tomaszewski
      226 (1,29%)
    5. 6 Małgorzata Bożena Wójcik
      333 (1,90%)
    6. 7 Robert Marcin Wojciechowski
      720 (4,12%)
    7. 1 Sylwia Krajewska
      4 450 (25,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Aneta Janicka
      28 (0,16%)
    2. 7 Adam Wojciechowski
      56 (0,32%)
    3. 2 Katarzyna Elżbieta Adamczyk
      43 (0,25%)
    4. 1 Krzysztof Piotr Grybski
      164 (0,94%)
    5. 3 Thanh Trung Pham Nguyen
      62 (0,35%)
    6. 5 Przemysław Świecki
      16 (0,09%)
    7. 6 Milena Kinga Kunicka
      30 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agata Wanda Wiśniewska-Zaleska
      446 (2,55%)
    2. 2 Maciej Artur Kasprzak
      45 (0,26%)
    3. 3 Zuzanna Ewa Kowalska
      52 (0,30%)
    4. 4 Jeremi Tadeusz Czarnecki
      51 (0,29%)
    5. 5 Alicja Anna Żebruń
      40 (0,23%)
    6. 6 Krzysztof Jakub Nadratowski
      21 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Lew-Starowicz
      362 (2,07%)
    2. 1 Karol Roman Radziwiłł
      1 710 (9,78%)
    3. 4 Agnieszka Tutak
      102 (0,58%)
    4. 3 Krzysztof Fido
      74 (0,42%)
    5. 5 Czesław Mirosław Andrusiewicz
      73 (0,42%)
    6. 6 Teresa Maria Polak
      133 (0,76%)
    7. 7 Wojciech Bobrowski
      145 (0,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Cezary Tadeusz Holdenmajer
      430 (2,46%)
    2. 6 Jarosław Sebastian Płaskociński
      47 (0,27%)
    3. 7 Agnieszka Natalia Kik-Głowacz
      172 (0,98%)
    4. 3 Angelika Izabela Jasik
      224 (1,28%)
    5. 4 Tadeusz Porębski
      175 (1,00%)
    6. 5 Dorota Makarewicz
      138 (0,79%)
    7. 2 Lech Wojciech Królikowski
      273 (1,56%)