Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Górzyca

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Górzyca: Górzyca : Osiedle Kwiatowe: nr 12, 14, 18 oraz ulice: Dębowa, Klonowa, Lipowa, miejscowość Owczary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Romuald Chwiałkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    45 (46,88%)

    Adrian Sulmiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRACA

    51 (53,13%)

    Okręg 2

    Sołectwo Górzyca: Górzyca Osiedle Kwiatowe: nr 2, 4 , 6 , 8, 10, 16 , ul. Wolności 1, 1A - 1B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Grzesiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Jaśminowa, Polna, Reja, Różana, Rzepińska, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Dębiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    106 (56,38%)

    Urszula Wanda Fronk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    82 (43,62%)

    Okręg 4

    Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Kolejowa, Wolności od nr 2 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Józef Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: 1 Maja, Parkowa, Kostrzyńska, Robotnicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Paweł Bańka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    90 (90,91%)

    Jan Józef Dubacki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    9 (9,09%)

    Okręg 6

    Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Ceglana, Narutowicza, Odrzańska, Ogrodowa, Chyrzyno Osada, miejscowość Ługi Górzyckie i ul. Stacja PKP, miejscowość Żabczyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Magdalena Lenard

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Czarnów ulice: Cmentarna, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Mickiewicza, Plac Wolności, Stańska, Środkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Jęczmienny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Czarnów ulice: Kolejowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Polna, Strzelecka, Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Urban

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Stańsk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Blanka Ewa Kwiek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    25 (30,86%)

    Stanisław Kwiek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    56 (69,14%)

    Okręg 10

    Sołectwo Żabice: Żabice ulice: 1 Maja, Akacjowa, Mickiewicza, Żabia, Spokojna, miejscowość Spudłów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Jolanta Syktus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    74 (72,55%)

    Klaudia Roksana Filipowicz

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    28 (27,45%)

    Okręg 11

    Sołectwo Żabice: Żabice ulice: Cmentarna, Dolna, Górna, Kostrzyńska, Królowej Jadwigi, Lipowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janina Bryl

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Laski Lubuskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Wontor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Radówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Palmowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    26 (52,00%)

    Edward Szary

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO DLA NASZEJ WIOSKI"

    24 (48,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Pamięcin od Nr 1 do Nr 47

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Cieślak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Pamięcin od Nr 48 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Raźny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

    0 (0,00%)