Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jaworze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ulica: Cisowa do Rodzinnej, Górecka, Grabka, Jasna, Jeżynowa, Mała, Myśliwska, Pogodna, Rodzinna, Złocista.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Leszek Bożek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK I RODZINA

    130 (53,06%)

    Wojciech Marian Jaskuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    115 (46,94%)

    Okręg 2

    ulica: Cisowa część od Rodzinnej do Jasienickiej, Jarzębinowa, Jodłowa, Maków, Słoneczna część od Cisowej do Turystycznej, Smrekowa, Wrzosowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Wieja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK I RODZINA

    83 (40,69%)

    Jadwiga Anna Zabilska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    121 (59,31%)

    Okręg 3

    ulica: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Liliowa, Modrzewiowa, Słoneczna część od Turystycznej do Zdrojowej, Stokrotek, Za Goruszką.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Anna Michalik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK I RODZINA

    45 (27,11%)

    Marcin Łukasz Kliś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    30 (18,07%)

    Agnieszka Karolina Kukla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    91 (54,82%)

    Okręg 4

    ulica: Bławatkowa, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Jaśminowa, Jaworowa, Nagietkowa, Orzechowa, Pod Brzegiem, Pod Lasem, Schowana, Turystyczna, Zawilcowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Stanisław Brzezicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    95 (45,02%)

    Magdalena Edyta Krzemień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    116 (54,98%)

    Okręg 5

    ulica: Azaliowa, Chabrowa, Kaczeńcowa, Kwiatowa, Motylkowa, Pelchrim, Poziomkowa, Promienista, Różana, Tulipanowa, Widok, Wiosenna, Wypoczynkowa, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Paweł Urbaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    103 (41,53%)

    Zbigniew Putek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    145 (58,47%)

    Okręg 6

    ulica: Cieszyńska bloki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Marian Kleszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    ulica: Aleja Kościelna, Lecznicza, Nadbrzeżna, Pałacowa, Plac Kościelny, Pod Harendą, Pod Młyńską Kępą, Spacerowa, Szkolna, Zdrojowa część od Wapienickiej do Nadbrzeżnej.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Kukla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    36 (19,89%)

    Tomasz Marcin Gwóźdź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    145 (80,11%)

    Okręg 8

    ulica: Cieszyńska bez bloków, Folwarczna, Jasienicka, Nad Polami, Skowronków, Zaciszna, Zdrojowa część od Bielskiej do Nadbrzeżnej.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Młoczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK I RODZINA

    47 (24,87%)

    Michał Aleksander Hanus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    43 (22,75%)

    Piotr Marian Filipkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    99 (52,38%)

    Okręg 9

    ulica: Borsucza, Cicha, Jałowcowa, Jaskółcza, Kalinowa, Kalwaria, Letniskowa, Panoramiczna, Podgórska część od Zdrojowej do Kalwarii, Słowicza, Sosnowa, Wapienicka część od Zdrojowej do Koralowej, Wąwóz, Zajęcza, Zdrojowa część od Wapienickiej do Podgórskiej.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Jan Sołtysek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    114 (40,71%)

    Edward Podstawny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    166 (59,29%)

    Okręg 10

    ulica: Aksamitna, Bielska część od Cieszyńskiej do Lipowej, Cedrowa, Cyprysowa, Dawny Trakt, Dębowa, Kokosowa, Kryształowa, Lipowa, Łubinowa, Miętowa, Niecała, Sielska, Słonecznikowa, Wiejska, Zagajnikowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygmunt Ludwik Podkówka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    71 (30,21%)

    Dorota Barbara Mamorska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    164 (69,79%)

    Okręg 11

    ulica: Kaszyska, Krokusowa, Krótka, Łukowa, Malinowa, Morelowa, Pierwiosnków, Pod Palenicą, Podgórska część od Rumiankowej do Świerkowej, Relaksowa, Romantyczna, Rumiankowa, Storczyków, Świerkowa, Tęczowa, Wapienicka część od Świerkowej do Storczyków, Willowa, Wiśniowa, Zagrodowa, Żurawinowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Damian Greń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZŁOWIEK I RODZINA

    55 (20,30%)

    Agnieszka Anna Nieborak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    216 (79,70%)

    Okręg 12

    ulica: Astrów, Boczna, Graniczna, Irysów, Jagodowa, Kolonia Dolna część od Średniej do Bocznej, Magnolii, Malwowa, Miodowa, Nad Rudawką, Pagórkowa część od Średniej do Koloni Dolnej, Piękna, Pszczela, Średnia część od Koloni Dolnej do Wapienickiej, Światopełka , Starej Baśni, Ustronna, Wschodnia, Zielna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Roman Bathelt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    ulica: Bażantów, Kolonia Dolna część od Bocznej do Pagórkowej, Kolonia Górna, Koralowa, Ogrodowa, Pagórkowa część od Koloni Dolnej do Sielskiej. Poprzeczna, Spadzista, Stroma, Ukryta, Wapienicka cześć od Ładnej do Świerkowej, Wczasowa, Zdrowotna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Natalia Marta Lapczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    72 (26,47%)

    Roman Kruczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    200 (73,53%)

    Okręg 14

    ulica: Górska, Klonowa, Konwaliowa, Lawendowa, Legendarna, Leszczynowa, Ładna, Morwowa, Na Stoku, Narcyzowa, Niewielka, Podgórska część od Świerkowej do Kalwarii, Południowa, Sarnia, Topolowa, Wapienicka część od Koralowej do Ładnej, Zimowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Roman Steckel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    43 (12,54%)

    Tomasz Marcin Jurczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    300 (87,46%)

    Okręg 15

    ulica: Agrestowa, Bielska część od Średniej do Polnej, Dziewanny, Dzwonkowa, Głogowa, Grabowa, Groszkowa, Jesionowa, Kasztanowa, Olszynowa, Polna, Średnia część od Bielskiej do Koloni Dolnej, Wierzbowa, Zbożowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Jakub Krzewiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM JAWORZE

    46 (22,12%)

    Sławomir Mariusz Tomala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OSTAŁKIEWICZA-ŁĄCZY NAS JAWORZE

    162 (77,88%)