Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Turobin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Przedmieście Szczebrzeszyńskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Barbara Warda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (47,70%)

    Kazimierz Dominik Sulowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    19 (10,92%)

    Stanisław Jarmuł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    72 (41,38%)

    Okręg 2

    Turobin z ulicami: Gabriela Narutowicza, Kościelna, Nadrzeczna, Rzeczna, Rynek, Wałowa, Szczebrzeska, Poprzeczna, Hetmana Górki, Berka Joselewicza, Sądowa, Jana Dekerta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Jan Romański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ROMAŃSKIEGO

    190 (81,20%)

    Jakub Kulesza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    44 (18,80%)

    Okręg 3

    Turobin z ulicami: Józefa Piłsudskiego, Polna, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Zamkowa, Zamojska, Żytnia, Targowa, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Kamil Fiut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    109 (43,43%)

    Marianna Stadnicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (11,95%)

    Izydor Łyczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    11 (4,38%)

    Józef Antoni Biziorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    46 (18,33%)

    Tomasz Michał Frania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

    55 (21,91%)

    Okręg 4

    Olszanka, Tarnawa Mała, Zagroble

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Mróz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    121 (45,83%)

    Wiesław Józef Zalewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    89 (33,71%)

    Anna Krystyna Bochniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    54 (20,45%)

    Okręg 5

    Rokitów, Załawcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Szafraniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (43,46%)

    Stanisław Górny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    121 (56,54%)

    Okręg 6

    Tarnawa Duża, Tarnawa-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Tołpa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    111 (61,33%)

    Ryszard Misztal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    70 (38,67%)

    Okręg 7

    Elizówka, Guzówka-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Kazimierz Marek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    113 (47,68%)

    Maria Wiesława Jastrzębska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    24 (10,13%)

    Dariusz Łukasz Wrzyszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    100 (42,19%)

    Okręg 8

    Żabno, Żabno-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Szafraniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    130 (49,43%)

    Marcin Tadeusz Marczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    49 (18,63%)

    Andrzej Tadeusz Gołębiowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    84 (31,94%)

    Okręg 9

    Gródki Pierwsze, Gródki Drugie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Bugała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (31,62%)

    Elżbieta Jachymek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    61 (24,11%)

    Józef Janusz Gąbka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    112 (44,27%)

    Okręg 10

    Huta Turobińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Wiesława Bęcała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (50,74%)

    Robert Książek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    18 (13,24%)

    Ryszard Godek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    49 (36,03%)

    Okręg 11

    Tokary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Anna Łukasik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (73,94%)

    Halina Wieleba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    15 (10,56%)

    Marian Pizoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    22 (15,49%)

    Okręg 12

    Czernięcin Główny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Stanisław Król

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    162 (50,94%)

    Mirosław Piotr Kula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    49 (15,41%)

    Daniel Szewczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    107 (33,65%)

    Okręg 13

    Czernięcin Poduchowny, Gaj Czernięciński

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Koziej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (23,32%)

    Ewa Grażyna Woźnica

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (12,95%)

    Andrzej Polski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    47 (24,35%)

    Zdzisław Zwolak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    76 (39,38%)

    Okręg 14

    Żurawie, Wólka Czernięcińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Czesław Snopek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    119 (56,40%)

    Sylwester Zwolak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

    39 (18,48%)

    Robert Albert Wereski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    53 (25,12%)

    Okręg 15

    Nowa Wieś, Zabłocie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Szponar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (37,12%)

    Andrzej Krawiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

    83 (62,88%)