Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rydzyna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    RYDZYNA Ulice: JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA, WOJCIECHA KOSSAKA, 17 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH, JANA KILIŃSKIEGO, JÓZEFA BEMA, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, MAURYCEGO BENIOWSKIEGO, POMPEO FERRARIEGO, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA CZARNIECKIEGO, TADEUSZA ŁOPUSZAŃSKIEGO, WOLNOŚCI NR 13E, 13E/1, 13F, 13H, ALEJA JÓZEFA SUŁKOWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Kazimierz Patek
      175 (48,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Maciej Remigiusz Wawrzyniak
      125 (34,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEJA WARTOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Sebastian Nowak
      37 (10,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA STORA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Stor
      25 (6,91%)

    Okręg 2

    RYDZYNA Ulice: JANA Z CZERNINY, TADEUSZA KOŚCIUSZKI OD NR 18 DO NR 45F, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, ALEKSANDRA FREDRY, BOLESŁAWA PRUSA, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, JANA PAWŁA II NR 2 DO NR 8, MARII KONOPNICKIEJ, WŁADYSŁAWA REYMONTA, PLAC PISARZY POLSKICH, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA BRZECHWY, ELIZY ORZESZKOWEJ, JÓZEFA SZYMONA BELLOTTIEGO, WŁADYSŁAWA ANDERSA, FRANCISZKA MORAWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Hieronim Cugier
      106 (26,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roman Skiba
      301 (73,96%)

    Okręg 3

    RYDZYNA Ulice: TADEUSZA KOŚCIUSZKI OD NR 1 DO NR 17 ORAZ OD NR 45G DO NR 54, FRYDERYKA CHOPINA, KAROLA KURPIŃSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, TYLNA, SŁOWACKIEGO, HENRYKA SIENKIEWICZA, KONSTYTUCJI 3 MAJA, OKRĘŻNA, KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, ŁĄKOWA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bonifacy Antoni Skrzypczak
      341 (82,77%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Rzepecki
      71 (17,23%)

    Okręg 4

    RYDZYNA Ulice: PLAC JANA DĄBROWSKIEGO, RYNEK, ZAMKOWA, ADAMA MICKIEWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, MAŁA, KOŚCIELNA, PLAC ZAMKOWY, WOLNOŚCI OD NR 1 DO 13 DA, 13G, 13L i OD NR 14 DO NR 21, AKACJOWA, JANA PAWŁA II NR 1, JANA KAZIMIERZA, JANA III SOBIESKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, BOLESŁAWA CHROBREGO, MIESZKA I, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, EDWARDA DEMBOWSKIEGO, KRÓTKA, 1 MAJA, JANA MATEJKI, RZECZYPOSPOLITEJ

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Anna Dembicka
      0 (0,00%)

    Okręg 5

    DĄBCZE OD NR 41 DO 87 oraz ulice: SOSNOWA, KALINOWA, JEŻYNOWA, JESIONOWA, GRZYBOWA, JAGODOWA, JARZĘBINOWA, STRUSIA, MALINOWA, LEŚNA OSADA, POZIOMKOWA, BRZOZOWA, LOTNICZA, MARUSZEWSKA, SPORTOWA, SŁONECZNA, ROŚLINNA, OWOCOWA, KWIATOWA, POLNA, ZAGRODOWA, LEŚNA, OLSZYNOWA, BORÓWKOWA, NEKTAROWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Nawrotkiewicz
      198 (81,15%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bernadeta Maria Glapiak
      46 (18,85%)

    Okręg 6

    DĄBCZE OD NR 14 DO NR 40, OD NR 88 DO NR 108, oraz ulice: AZALIOWA, RÓŻANA , MAGNOLIOWA, BUKOWA, DĘBOWA, KONWALIOWA, STORCZYKOWA, JAŚMINOWA, WIERZBOWA, ORZECHOWA, KLONOWA, SŁONECZNIKOWA, WRZOSOWA, LILIOWA, ŁĄCZNIKOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Beata Irena Skrzynecka
      0 (0%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Kazimierz Pietrzak
      0 (0,00%)

    Okręg 7

    DĄBCZE OD NR 1 DO NR 13, OD NR 109 DO NR 134 oraz ulice: CISOWA, CYPRYSOWA, CEDROWA, MODRZEWIOWA, ŚWIERKOWA, JODŁOWA, SOWIA, NAD ZALEWEM, RYDZYŃSKA, WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, HUGO KOŁŁĄTAJA, WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO, GENERAŁA STANISŁAWA MACZKA, JACKA MALCZEWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marian Stanisław Biernat
      127 (38,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krystyna Maria Rypińska
      202 (61,40%)

    Okręg 8

    NOWA WIEŚ, NOWY ŚWIAT, MARUSZEWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Adam Pierzchała
      0 (0,00%)

    Okręg 9

    KACZKOWO, AUGUSTOWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Waldemar Andrzej Skiba
      91 (38,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Leszek Grzegorz Skrobała
      126 (53,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA STORA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Henryk Łaszczyński
      19 (8,05%)

    Okręg 10

    ROJĘCZYN, LASOTKI, JUNOSZYN

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Tadeusz Rogala
      63 (28,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Karol Dembicki
      100 (45,87%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zygmunt Florczak
      55 (25,23%)

    Okręg 11

    TARNOWA ŁĄKA, JABŁONNA, IZBISKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Krzysztof Urbanowicz
      0 (0,00%)

    Okręg 12

    MORACZEWO, POMYKOWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Eugeniusz Andrzej Bańkowiak
      96 (30,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Danuta Maria Lorych
      83 (26,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚC DLA POMYKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Kasprowiak
      100 (31,65%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dawid Gindera
      37 (11,71%)

    Okręg 13

    KŁODA OD NR 1 DO NR 41, OD NR 132 DO NR 139 oraz ulice: BURSZTYNOWA, PLATANOWA, RUBINOWA, SZMARAGDOWA, TURKUSOWA, ZIELONA, KORALOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BONIFACEGO SKRZYPCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Katarzyna Wiktoria Zmysłowska
      65 (28,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Radosław Kazimierz Kulus
      167 (71,98%)

    Okręg 14

    KŁODA OD 42 DO NR 131, OD NR 140 DO NR 156 oraz ulice: KOLEJOWA, ŁANOWA, ŁĄKOWA, STOKROTKOWA, ZBOŻOWA, DOŻYNKOWA, PRODUKCYJNA, USŁUGOWA, PRZEMYSŁOWA, DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO, STANISŁAWA MIELŻYŃSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Waldemar Hieronim Szewczyk
      98 (31,31%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Jerzy Otto
      215 (68,69%)

    Okręg 15

    TWORZANICE, TWORZANKI, PRZYBIŃ, ROBCZYSKO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA KASZTELANA PRZYSZŁOŚĆ DLA SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Szymon Kasztelan
      99 (41,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORNELA MALCHERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Franciszek Pawelski
      141 (58,75%)