Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Brześć Kujawski, Gmina Lubanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Piotr Rutkowski
180
(2,74%)
-
1
Mariusz Bladoszewski
666
(10,14%)
-
3
Agata Aleksandra Romińska
96
(1,46%)
-
6
Dariusz Sołtysiak
300
(4,57%)
-
5
Anna Krzos
162
(2,47%)
-
4
Marzena Maria Tarnowska
31
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
2
Zdzisław Krzyżanowski
350
(5,33%)
-
3
Grzegorz Ochmański
149
(2,27%)
-
1
Wojciech Bolesław Zawidzki
1 270
(19,34%)
-
5
Bogumiła Józefa Czapska
48
(0,73%)
-
4
Ewa Maria Kończyńska
383
(5,83%)
-
6
Barbara Budzyńska
370
(5,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
5
Iwona Niewiadomska
69
(1,05%)
-
3
Piotr Waldemar Jaroszewski
442
(6,73%)
-
6
Cezary Stanisław Deskiewicz
104
(1,58%)
-
2
Barbara Czopp
270
(4,11%)
-
1
Jacek Roman Jabłoński
456
(6,94%)
-
4
Małgorzata Renata Siuber
260
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Waldemar Józef Kuta
296
(4,51%)
-
6
Maria Jolanta Trojanowska
110
(1,68%)
-
2
Kazimierz Zygmunt Rojewski
262
(3,99%)
-
3
Karolina Julia Jabłońska
171
(2,60%)
-
4
Michał Macioszek
90
(1,37%)
-
5
Tamara Maria Chomicz
31
(0,47%)
Okręg 2
Gmina Fabianki, Gmina Włocławek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roman Gołębiewski
1 195
(17,82%)
-
3
Jacek Radosław Ledzion
252
(3,76%)
-
2
Barbara Wałęsa
563
(8,40%)
-
4
Bożena Literska
75
(1,12%)
-
5
Iwona Małgorzata Falkowska
183
(2,73%)
-
6
Zbigniew Ryszard Rogalski
173
(2,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
6
Wiktor Muratow
488
(7,28%)
-
5
Marzena Jadwiga Baranowicz
73
(1,09%)
-
1
Tomasz Jezierski
697
(10,40%)
-
2
Aneta Kręcicka
337
(5,03%)
-
3
Jan Wiesław Krzyżanowski
372
(5,55%)
-
4
Irena Muszyńska
174
(2,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
1
Jadwiga Zofia Błaszkiewicz
376
(5,61%)
-
2
Janusz Ostapiuk
152
(2,27%)
-
3
Bożena Piwowarczyk
121
(1,80%)
-
5
Zbigniew Perlikowski
371
(5,53%)
-
4
Magdalena Monika Woźnikowska
55
(0,82%)
-
6
Janusz Bartłomiej Szablowski
31
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zbigniew Falkowski
111
(1,66%)
-
2
Krzysztof Zbigniew Niedziałkowski
132
(1,97%)
-
4
Józef Konstanty Kloska
35
(0,52%)
-
1
Elżbieta Rzadkowolska
593
(8,84%)
-
3
Agnieszka Górczyńska
146
(2,18%)
Okręg 3
Gmina Miasto Kowal, Gmina Kowal, Gmina Baruchowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janina Latowska
85
(1,99%)
-
3
Stanisław Lipiński
78
(1,82%)
-
4
Bożena Maria Zielińska
42
(0,98%)
-
1
Wojciech Rudziński
473
(11,05%)
-
5
Henryk Kierzkowski
198
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
2
Roman Tomaszewski
607
(14,18%)
-
4
Joanna Bogusława Barańska
82
(1,91%)
-
3
Wanda Murzyńska
162
(3,78%)
-
5
Szymon Janusz Struciński
589
(13,76%)
-
1
Marek Jaskulski
957
(22,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
1
Anita Katarzyna Pacholec
75
(1,75%)
-
3
Aleksandra Jadwiga Zielińska
14
(0,33%)
-
5
Agnieszka Kierzkowska
29
(0,68%)
-
4
Zbigniew Paweł Wawrzonkoski
46
(1,07%)
-
2
Antoni Adam Leśniewski
43
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mirosław Antoni Glazik
100
(2,34%)
-
1
Karol Jankowski
272
(6,35%)
-
3
Piotr Jacek Pędrakowski
230
(5,37%)
-
4
Mariola Anna Przybylska
90
(2,10%)
-
5
Magdalena Grzegórska
110
(2,57%)
Okręg 4
Gmina Choceń, Gmina Boniewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Sława Kozłowska
709
(14,77%)
-
2
Adam Marek Ciesielski
200
(4,17%)
-
5
Mariusz Kieszkowski
128
(2,67%)
-
4
Zbigniew Łuczak
144
(3,00%)
-
3
Sylwia Helena Wojtczak
157
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
2
Renata Lewandowska
90
(1,87%)
-
4
Sławomir Gwardecki
166
(3,46%)
-
1
Elżbieta Krystyna Płoszaj
275
(5,73%)
-
3
Dawid Andrzej Dalmann
810
(16,87%)
-
5
Kazimierz Kaca
945
(19,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
4
Wojciech Kurant
0
(0%)
-
3
Beata Emilia Grześ
95
(1,98%)
-
5
Beata Jędrzejewska
101
(2,10%)
-
1
Marcin Tadeusz Wypijewski
90
(1,87%)
-
2
Mariusz Tomasz Gralak
249
(5,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Zdzisław Nowakowski
284
(5,92%)
-
2
Teresa Ewa Cichowicz
66
(1,37%)
-
3
Przemysław Rutkowski
75
(1,56%)
-
4
Ewa Kwiatkowska
104
(2,17%)
-
5
Kamil Paweł Stęczny
113
(2,35%)
Okręg 5
Miasto i Gmina Chodecz, Gmina Lubień Kujawski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Sławomir Stanisław Ostrowski
62
(1,13%)
-
5
Mikołaj Hrabia
79
(1,45%)
-
2
Danuta Ewa Warszawska
673
(12,31%)
-
1
Bogdan Domżalski
796
(14,57%)
-
4
Jadwiga Elżbieta Makowska
37
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
4
Milena Nęcka
78
(1,43%)
-
5
Joanna Maria Lewandowska
267
(4,89%)
-
1
Zygmunt Stanisław Wierzowiecki
1 079
(19,74%)
-
2
Zbigniew Roman Turbiak
404
(7,39%)
-
3
Paweł Wiktorski
281
(5,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
4
Tomasz Kierzkowski
117
(2,14%)
-
5
Aleksandra Ciesielska
84
(1,54%)
-
3
Serafina Janowska
45
(0,82%)
-
1
Krzysztof Michał Michalski
224
(4,10%)
-
2
Janusz Stanisław Mujta
69
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Ambrożewicz
613
(11,22%)
-
3
Teresa Gapińska
135
(2,47%)
-
5
Anna Jaskólska
81
(1,48%)
-
4
Franciszek Jerzy Przybylski
132
(2,42%)
-
2
Anna Maria Sawicka
209
(3,82%)
Okręg 6
Gmina Lubraniec; Gmina Izbica Kujawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Piotr Śledziński
717
(9,84%)
-
4
Przemysław Stelmasik
307
(4,21%)
-
5
Grażyna Ewa Wawrzonkowska
72
(0,99%)
-
6
Anna Elżbieta Przybysz
342
(4,69%)
-
1
Karol Antoni Matusiak
720
(9,88%)
-
3
Beata Krystyna Drubkowska
116
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
2
Alicja Sadowska
508
(6,97%)
-
3
Henryk Krzyżanowicz
265
(3,64%)
-
4
Joanna Beata Olejniczak
272
(3,73%)
-
6
Wojciech Przybylski
116
(1,59%)
-
5
Małgorzata Anna Domańska
74
(1,02%)
-
1
Jerzy Jan Pawłowski
854
(11,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
-
5
Maria Jolanta Trzcińska
50
(0,69%)
-
3
Bogdan Bogumił Pastucha
104
(1,43%)
-
4
Roman Krzysztof Wawrzyniak
99
(1,36%)
-
2
Katarzyna Gajewska
305
(4,19%)
-
6
Paweł Jakub Kraciński
86
(1,18%)
-
1
Agata Marta Wojtkowska
472
(6,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anita Sylwia Rosiak
279
(3,83%)
-
4
Tadeusz Antoni Mroczkowski
180
(2,47%)
-
1
Włodzimierz Bogdan Kaczmarek
537
(7,37%)
-
2
Małgorzata Magdalena Wrzesińska
415
(5,70%)
-
5
Andrzej Stawicki
169
(2,32%)
-
6
Maria Porosa
228
(3,13%)