Wybieramy Człowieka i Osobowość Roku 2016

Joanna Krężelewska
Udostępnij:
Są liderami w różnych dziedzinach. Wyróżniają się swą postawą, pracą, działaniem, aktywnością. Jesteśmy z nich dumni, dlatego też często goszczą na łamach „Głosu”. Tytułem Osobowości Roku i Człowieka Roku chcemy wyróżnić osoby, które zasłużyły na uznanie. Przedstawiamy zarówno kandydatki i kandydatów redakcji, jak i nominacje naszych czytelników.

Przyznamy tytuły Osobowości Roku w trzech kategoriach: pierwsza to przedsiębiorczość, zarządzanie, biznes, administracja; w drugiej mieści się działalność społeczna, polityka, samorząd, organizacje pozarządowe; trzecia to kultura, nauka, sport.

Jak wybierzemy najlepszych z najlepszych?
Dziś rozpoczynamy głosowanie lokalne. Poniżej przedstawiamy wszystkich zgłoszonych kandydatów z powiatów.

Szczecin

Świnoujście i powiat kamieński

Powiat stargardzki

Głosowanie
Plebiscyt został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie, którego głosowanie potrwa do piątku, 21 października do północy, wyłonimy liderów lokalnych, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca (w Szczecinie pierwsze pięć miejsc), tym samym awansują do etapu drugiego.

W drugim etapie, głosami czytelników, zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają tytuł Osobowość Roku 2016 w każdej z trzech kategorii plebiscytu. Głosowanie w drugim etapie rozpoczniemy w środę, 26 października i zakończymy w piątek, 18 listopada o północy.

Spośród kandydatów wszystkich kategorii drugiego etapu, kapituła plebiscytu wyłoni jednego laureata, któremu przyzna tytuł: Człowieka Roku 2016 Głosu Szczecińskiego.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek nastąpi 1 grudnia w Filharmonii Szczecińskiej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński