Współpraca z lokalnym złomowiskiem. Każda firma powinna mieć ją na uwadze

Materiał informacyjny Lucjan Kubacki SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU

Recykling to hasło, z którym dziś należy kojarzyć złomowisko. To co pozornie nieprzydatne w tym miejscu dostaje szansę na drugie życie lub bezpieczną utylizację. Felgi, zasilacze, elementy instalacji hydraulicznych i wiele innych są tu pożądane. Gdzie w Kołobrzegu szukać złomowiska?

Najlepiej zacząć od adresu www.skupzlomugryfice.pl. Skup Złomu Lucjana Kubackiego to profesjonalna firma działająca w oparciu o BDO, czyli Bazę Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Zarządzania Odpadami. Mówiąc prościej jest to system informatyczny utworzony przez Ministerstwo Środowiska. Dzięki niemu osoby i firmy oddające produkty do skupu mają pewność, że zostaną one przetworzone we właściwy i bezpieczny dla przyrody sposób.

Skup Lucjana Kubackiego przyjmuje złom zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. W przypadku większych przedsięwzięć istnieje możliwość zamówienia kontenera, a nawet zamówienia usługi rozmontowania dużych konstrukcji stalowych. Ze względu na wysoką jakość działania gryfickiego punktu, wiele firm decyduje się na stałą współpracę. Jak mówi przedstawiciel firmy – są działalności, które zamawiają odbiór złomu raz czy dwa razy do roku, ale są też działalności, które samodzielnie dostarczają odpady nawet kilka razy w miesiącu. Złomowisko w Gryficach jest otwarte na każdą formę współpracy. Również tę z osobami prywatnymi.

Do skupu można oddać takie surowce jak: metale kolorowe, stal czy stal nierdzewną. W jakich produktach kryją się te surowce? W puszkach aluminiowych, konstrukcjach ogrodowych czy karoserii samochodowej. Zużyte metale kolorowe podlegają recyklingowi. Dzięki ich eksploatacji można odzyskać cenne zasoby naturalne, których ilość kurczy się z roku na rok. Zespół gryfickiego złomowiska klasyfikuje, waży i rozładowuje oddawane produkty. Wszystko w oparciu najwyższe standardy.

Cennik oraz zasady współpracy z firmą można znaleźć na stronie internetowej www.skupzlomugryfice.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Współpraca z lokalnym złomowiskiem. Każda firma powinna mieć ją na uwadze - Głos Koszaliński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie