#WspieramyLokalnyBiznes - usługi dla firm - te firmy działają online i zdalnie w zachodniopomorskim

N360
N360
Jak lokalny biznes w zachodniopomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w zachodniopomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z zachodniopomorskiego, w branży „usługi dla firm”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w zachodniopomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi dla firm”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

OBSŁUGA FIRM - ubezpieczenie, księgowość, tłumaczenia, marketing/promocja, ochrona (branża security), obsługa prawne,  usługi finansowe

Szczecin

Silver Money Sławomir Gucwa

Silver Money z siedzibą w Szczecinie zostało zarejestrowane w dniu 01.12.2013 roku. Obecnie Silver Money jest dynamicznie rozwijającą się jednostką z sukcesami, współpracującą na zasadzie partnerstwa z wieloma firmami. Silver Money zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla przedsiębiorstw, pożyczkami unijnymi, kredytami inwestycyjnymi oraz sporządzaniem Biznes Planów i analiz finansowych.


Mail Boxes Etc. Szczecin

przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne

Przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne, Wirtualne biuro i skrytki adresowe, poligrafia


STOKADO magazyny samoobsługowe

Wynajem małych magazynów samoobsługowych dla firm i osób prywatnych. Dostępne 24h / 7 dni w tygodniu. Różne wielkości. Umowa najmu nawet na 14 dni. Bezpieczne i ubezpieczone!


Koszalin

Usługi Finansowe Elżbieta Warzyńska

Pośrednictwo w finansowaniu- kredyty hipoteczne,gotówkowe,samochodowe,leasing, dla firm, ubezpieczenia OC,AC, NNW , na życie, turystyczne, majątkowe oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami


Zobacz inne branże w regionie

Galerie handlowe otwarte od 1 lutego?

Wideo

Dodaj ogłoszenie