W ostatnią niedzielę października między godziną 11 a 17 w sali eventowej „Bulwary”, odbędzie się druga edycja alternatywnych targów ślubnych.

Sedina Wedding Fair, to wydarzenie dla wszystkich narzeczonych, bez względu na etap ślubnych przygotowań. Targi wyróżniają się atmosferą oraz podejściem do potrzeb przyszłych par młodych - alternatywa bierze tu górę.

- Wiemy, że każda para młoda marzy o organizacji tego dnia według własnych zasad i wymarzonych pomysłów - mówi organizatorka. - Dlaczego mieliby zrezygnować z organizacji ślubu i wesela, które ich zdaniem są idealnym odzwierciedleniem ich osobowości?

Jeśli ktoś marzy o przyjęciu na dworze, w stodole, w starej hali produkcyjnej, niech to zrobi. Jeśli panna młoda woli krótką suknię, nich taką wybierze, a jeśli pan młody woli garnitur w kolorze bordo, niech go kupi. Najważniejsze to czuć się ze sobą dobrze.

Sedina Wedding Fair to możliwość spotkania przedstawicieli z każdej grupy usługodawców, od wedding plannerek, właścicieli sal weselnych, przez DJ-ów, dekoratorów i florystów do cukierni, firm papeteryjnych, biżuteryjnych i fotografów. Wszystko to w nieszablonowym wydaniu.

Dochód z biletów zostanie przekazany na cel charytatywny.

Niedziela, 28 października 2018 o 11:00 – 17:00
Bulwary - Centrum Eventowo-Biznesowe