WMLKS Pomorze Stargard Mistrzem Polski LZS! Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Stargardzie NA ZDJĘCIACH

Tadeusz Surma
W sobotę 7 marca, na stadionie im. dra J. Cieśli przy ul. Sportowej 1 w Stargardzie, odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych. Wygrali je gospodarze, WMLKS Pomorze Stargard. Niestety, impreza musiała się odbyć - ze względu na zagrożenie zarażeniem koronawirusem - bez udziału publiczności. Mamy jednak zdjęcia zawodników i organizatorów, zapraszamy do zobaczenia galerii Tadeusza Surmy.

- Za nami Mistrzostwa Polski LZS w biegach przełajowych, których w tym roku byliśmy gospodarzem - informuje na swoim Facebooku WMLKS Pomorze Stargard. - W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 10 województw. Jak przystało na gospodarzy, nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, zajmując lokaty medalowe.

Jak relacjonuje dalej WMLKS Pomorze Stargard, Michał Gajda w pięknym stylu został Mistrzem Polski LZS, w tym samym biegu Dawid Komoda zajął 4 pozycję! Milena Sadowska w biegu kobiet na dystansie 3000 m zajęła 2 pozycję, a jej koleżanka Anna Wiktorczyk zameldowała się na mecie jako 5 zawodniczka! Adrian Kamiński w swoim biegu zajął 4 miejsce! Łukasz Cach przybiegł na metę jako 5 zawodnik! Konrad Majdziński zajął 4 miejsce! Agnieszka Wierzbicka w biegu juniorek zajęła 7. miejsce.

Równie dobrze spisała się młodsza grupa zawodników Pomorza Marcela Krzysiek zajęła 5 pozycję. Dawid Kalinowski zwyciężył swój bieg, a Dominik Rybicki zajął 4 miejsce. W biegu Na 1000 m Dominika Szlandrebach zajęła 7, a Alicja Świerczyńska 8 miejsce.
Miłosz Baniak zameldował się na mecie jako 7 zawodnik.