- Zmiany dotyczą linii 52, 61, 74. Informujemy także o wprowadzeniu dodatkowego przystanku „Kamionki nż” na linii 70 - informuje Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. - Zmiany zostaną wprowadzone od 1 kwietnia.
Linia 52 – (Tkacka – Wyspa Pucka ) w dni powszednie w godzinach od 10:35 – 18:20 oraz w soboty i dni świąteczne w godzinach 10:00 – 12:00 i 16:00-20:20, autobusy kursować będą ze zwiększona do 15 min częstotliwością. W pozostałych godzinach rozkład pozostaje bez zmian, czyli 20 i 40 minutowa częstotliwość.
Linia 61 – ( Dworzec Główny – Podjuchy ) – w celu obsługi ogródków działkowych „Górki Ustowskie” przy ulicy Południowej, wybrane kursy w kierunku Dworca Głównego zostaną wprowadzone przez ulicę Południową. Tymi kursami od przystanku „Ustowska” linia 61 pojedzie z ronda Hakena przez ul. Południową, zatrzymując się na przystankach:
„ogr.”Górki Ustowskie” nż
„Południowa nż”( zatoka przy Makro, za skrzyżowaniem z ul. Radomską ),a od przystanku „Reda” powróci na stalą trasę pomijając przystanki „Ogrodnictwo nż”, „Cukrowa nż”, „Cukrowa” i „Płocka”.
Linia 74 – ( Bezrzecze – Zakłady Piekarnicze/Łukasińskiego Ogrody- Mierzyn Szkoła ) większość kursów zostanie wydłużona od przystanku „Zakłady Piekarnicze” do ogrodów działkowych przy ulicy Łukasińskiego w ciągu całego dnia. Na odcinku trasy Łukasińskiego Ogrody – Mierzyn Szkoła rozkład jazdy pozostaje bez zmian.
Linia 70 – 1 kwietnia na tej linii zostanie wprowadzony dodatkowy przystanek na żądanie- „Kamionki”. Zlokalizowany będzie między Moczyłami, a Kamieńcem w pobliżu skrzyżowania z drogą do Kamionek. ( Numery słupków - 99611 w kierunku Kamieńca i 99612 w kierunku Moczył ) Całkowity czas przejazdu pozostaje bez zmian.
Polecamy na gs24.pl:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?