Wilki Morskie za burtą pucharu

(mc)
Młodzi koszykarze odpadli z rozgrywek o puchar.
Młodzi koszykarze odpadli z rozgrywek o puchar. Archiwum
Nie udało się Wilkom Morskim Szczecin dostać do turnieju finałowego PZKosz Intermarche Basket Cup. W środę wieczorem za burtę rozgrywek wyrzucił ich pierwszoligowy SIDEn Toruń. Szczecinianie przegrali 59:61.

Na przerwę Wilki Morskie schodziły z czteropunktową stratą do rywali, ale podgoniły ich w trzeciej kwarcie. W czwartej jedynie dwukrotnie były na prowadzeniu, cały czas goniąc wynik. Pościg, choć bardzo ambitny, nie powiódł się. Szczecinianie odpadają z rozgrywek, ale dalej są liderem II ligi.

KING Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier SIDEn Toruń 59:61 (11:15, 19:19, 13:8, 16:19)
Wilki Morskie: Bojko 13, Knowa 12, Stokłosa 11, Wojdyr 6, Pluta 6, Adamkiewicz 4, Milczyński 2. Kowalczuk 2, Kujawski, Uleryk, Koziorowicz.